Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 123 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow PiS arrow Poseł[..] PiS zachwala kandydaturę Macrona na prezydenta Francji
Monday 01 March 2021 17:39:37.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Poseł[..] PiS zachwala kandydaturę Macrona na prezydenta Francji Drukuj Email
Wpisał: Ryszard Czarnecki   
30.04.2017.

PosełΔ PiS zachwala kandydaturę Macrona na prezydenta Francji[Nie dziwi, bo ten skądinąd nijaki pan, R. Czarnecki, od dzieciństwa był prowadzony przez masonów, z p. Janem Kułakowskim, chyba wujkiem, na czele. [który to, wg viki: pracował, przystąpił, zasiadał, pełnił funkcję, należał, jest bohaterem, przekazał.. itp...A p. Ryszard, przy całej swej pokracznej miałkości, z uporem trzymany jest "na szczytach" władzy.  Mirosław Dakowski][por. Polska ma nowego WROGA. Obiecuje, że trzy miesiące po objęciu władzy zmusi nas do uległości. ]http://autonom.pl/?p=18175 2017-4-29

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki uważa, że z punktu widzenia polskich interesów to właśnie Emmanuel Macron byłby najlepszym prezydentem Francji. Kandydat socjal-liberałów w porównaniu do szefowej narodowców Marine Le Pen nie chce bowiem opuścić NATO, a partia Jarosława Kaczyńskiego to „patrioci NATO”.

Czarnecki udzielił wywiadu portalowi internetowemu dziennika „Rzeczpospolita”, w którym był pytany o swój stosunek do wyborów prezydenckich we Francji. Europoseł PiS uważa, że z punktu widzenia Polski najlepszą francuską głową państwa byłby Macron, ponieważ w porównaniu do Le Pen nie jest zwolennikiem opuszczenia struktur NATO. Jedna z najważniejszych medialnych postaci rządzącej partii stwierdziła przy tym, że jego partia jest „patriotami NATO” i z tego powodu nie chce wyjścia Francji z sojuszu.

Co prawda Czarneckiego niepokoi federalistyczna wizja Europy uosabiana przez Macrona, ale w jego opinii po wygranej w wyborach prezydenckich zmieni on swoje stanowisko i będzie kierował się przede wszystkim interesem Francji.

Dodatkowo europoseł PiS twierdzi, iż Macron w stosunkach z Federacją Rosyjską jest „bardziej realistyczny”, podczas gdy Le Pen jest otwarta na współpracę ze stroną rosyjską. [to w lożach przykazują, że należy być „zamkniętym”?? md]

Na podstawie: rp.pl.

===================

 Mail'em:

 Masońska Grupa Windsor i jej członek Ryszard Cz. popiera swojego brata - to chyba nie powinno dziwić...


Zmieniony ( 30.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.