Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 8 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 17 arrow WIELKA KLĘSKA POLSKICH WAKCYNOLOGÓW !
Friday 10 April 2020 05:09:58.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
WIELKA KLĘSKA POLSKICH WAKCYNOLOGÓW ! Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
07.05.2017.
WIELKA KLĘSKA „POLSKICH” WAKCYNOLOGÓW !Z cyklu: „P-195, państwo istnieje - formalnie”

dr J. Jaśkowski


Nigdy się nie dowiesz, że umarłeś, ale powinieneś wiedzieć, czy jesteś niewolnikiem, czy nie!


Na czym tak naprawdę polega niewolnictwo? Moim zdaniem, niewolnictwo polega na tym, że musisz wykonywać polecenia sprzeczne nie tylko ze swoim sumieniem, ale w dodatku szkodliwe dla własnego zdrowia. Od wielu pokoleń niestety, istniejemy w takim systemie politycznym, w którym nie mamy możliwości decydowania o sobie. Zawsze znajdują się jacyś starsi i mądrzejsi decydujący o tym, co jest dobre dla mieszkańca terenów jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, a co jest złe.Przed 4 miesiącami senator Kennedy i de Niro ogłosili, że dadzą nagrodę w wysokości 100 000 dolarów każdemu wakcynologowi, który udowodni, że szczepionki są bezpieczne i korzystne dla populacji.

Jak wiadomo, w Polsce mamy całą masę wakcynologów, którzy lobbując w Sejmie, wprowadzają przymus szczepień. Przypomnę, że jeszcze kilka dekad temu były tylko 3 szczepionki, a obecnie jest ich już 16. I nie ma żadnej pracy naukowej, wyjaśniającej co dzieje się z dzieckiem, które w sumie dostaje wiele set razy większą dawkę aluminium, aniżeli określona przez toksykologów dopuszczalna wielkość.

Otóż po tych 4 miesiącach żadna z tak utytułowanych osób reprezentująca wakcynologię nie zgłosiła się po odebranie tych 500 000 złotych. Na wszelki przypadek przypomnę nazwiska tych tuzów nauki „polskiej”.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu  HYPERLINK "http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program" \t "_blank" http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program (grant edukacyjny firmy Baxter Polska)

prof. dr hab. n. med. 
Anna Bręborowicz – członek Zespołu  HYPERLINK "http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html" \t "_blank" http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK). prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków –  HYPERLINK "http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf" \t "_blank" http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (grant naukowy GSK dr hab. n. med. Teresa Jackowska – członek Zespołu oraz Krajowy Konsultant ds. Pediatrii, a także doradca ”społeczny” Rzecznika Praw Dziecka  HYPERLINK "http://www.bip.mz.gov.pl/ministerstwo-zdrowia/oswiadczenia-konsultantow-w-ochronie-zdrowia" \t "_blank" http://www.bip.mz.gov.pl/ministerstwo-zdrowia/oswiadczenia-konsultantow-w-ochronie-zdrowia (według swojego oświadczenia wykonuje zajęcia zarobkowe zlecone przez producentów szczepionek Pfizer, MSD, GSK i Novartis); Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych. Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom  HYPERLINK "http://www.bialystokonline.pl/superniania-poprowadzi-warsztaty-w-bialymstoku,artykul,71847,9,1.html" \t "_blank" http://www.bialystokonline.pl/superniania-poprowadzi-warsztaty-w-bialymstoku,artykul,71847,9,1.html oraz producentem margaryny  HYPERLINK "https://www.youtube.com/watch?v=uRnOilSRrvY" \t "_blank" https://www.youtube.com/watch?v=uRnOilSRrvY Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia;  HYPERLINK "http://www.korektorzdrowia.pl/wp-content/uploads/fundacja-watch-health-care-sprawozdanie-z-dzialalnosci-za-okres-od-1-stycznia-2013-do-31-grudnia-2013.pdf.pdf" \t "_blank" http://www.korektorzdrowia.pl/wp-content/uploads/fundacja-watch-health-care-sprawozdanie-z-dzialalnosci-za-okres-od-1-stycznia-2013-do-31-grudnia-2013.pdf.pdf dr n. med. Paweł Grzesiowski – Sekretarz Zespołu, po opuszczeniu stanowiska w Narodowym Instytucie Leków założył prywatną Fundację Instytut Profilaktyki Zakażeń o koniecznych do wyjaśnienia źródłach finansowania.  HYPERLINK "http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf" \t "_blank" http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (wykłady dla GSK, Polfa)

dr n. med. J
acek Mrukowicz*: W okresie minionych 3 lat otrzymałem honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK. Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD. Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK. dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM: członek Zespołu  HYPERLINK "http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X" \t "_blank" http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X (honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK), prowadzenie badań klinicznych (GSK)) prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki – członek Zespołu  HYPERLINK "http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html" \t "_blank" http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK);  HYPERLINK "http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X" \t "_blank" http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S003139391070010X; uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku lat.
Prof. Lidia Brydak: „
jest biologiem, a nie lekarzem. Od wielu lat sponsoruje ją Sanofi. Kiedyś byłem na zjeździe lekarzy zakaźników. Nie potrafiła odpowiedzieć nawet na proste pytanie: "jaki jest odsetek trafności wyboru szczepionek do realnie istniejącego zagrożenia”.

Tak więc mamy podwójny problem!

Albo w/w osoby nie są wcale takimi specjalistami, za jakie chcą uchodzić wśród lokalnej społeczności, albo po prostu awansowały na zlecenie starszych i mądrzejszych, aby dezinformować społeczeństwo zamieszkujące tereny jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem. Jak to jest możliwe, że dostęp do sejmu i mass mediów maja osoby, które nie chcą po prostu podnieść pół miliona z ziemi?

Przecież, jeżeli jest prawda to, co głoszą wszem i wobec o cudownej roli szczepionek i ich bezpieczeństwie, to powinno dla nich być małym piwem w wielkiej beczce, przedstawienie dowodów na skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek komisji senatora Kennedy'ego i zainkasowanie tego pół miliona złotych. No, oczywiście może istnieć również taka sytuacja, że koncerny generalnie finansują lepiej, ale kto by posądzał tak szanowne grono o łapownictwo. Fe, to niedopuszczalne.

To przecież wg mass mediów polskojęzycznych głównego nurtu dezinformacji, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, to jest „elyta” nauki. Przecież to owi ludzie decydują o przyszłych kadrach medycznych w Polsce. A jaki jest ich poziom merytoryczny, sami widzicie: co innego mówią w mass mediach, czy dezinformując Sejm, a co innego, jeżeli mają bronić swoich poglądów przed międzynarodową komisją.

 Takie są skutki wymordowania polskiej inteligencji w tzw. MORDACH KATYŃSKICH. Przypomnę: wymordowano 75%  polskich profesorów, 56% polskich lekarzy, 26% polskich inżynierów i 27% polskich nauczycieli [lub odwrotnie]. 

Ich miejsce zajęli przybysze ze wschodu. Muszę także przypomnieć, że od 1944 roku namiestnikami Polski byli ludzie pracujący dla zagranicznych mocodawców.

1. płk NKWD - Bolesław Bierut alias Iwaniuk, alias... Wiesław Gomułka, agent Kominternu do 1932 roku Edward Gierek agent Kominternu jeszcze sprzed wojny Piotr Jaroszewicz, generał Informacji Wojskowej, córki GRU, jedna z najbłyskotliwszych karier wojskowych. W 1943 roku nauczyciel wiejski wstępuje do Dywizji Kościuszkowskiej, a w kilka lat potem jest generałem. Napoleon to szczeniak przy „naszym” generale. okres hunty wojskowej, wiadomo na czyje zlecenia działała Jaruzelski - Wolsk- Margules - Słuckin etc. potem przefarbowanie osobniki, które już powinny być społeczeństwu znane. Icek Dickman alias Mazowiecki, Kwaśniewski alias Stoltzman, Buzek alias Docent itd.

Trudno więc od takich ludzików wymagać dbałości o rozwój nauki w tym nadwiślańskim Kraju.

Problem powstaje obecnie, ponieważ od 27 lat „te same osobniki” dezinformują polskich studentów. Taka p. prof. Bernatowicz nadal wciska do głów bajki o pochodzeniu Jennera, jako twórcy przedmiotu zwanego wakcynologią, wykazując kompletną nieznajomość podstawowych faktów. Ale jest profesorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i sami „wicie i rozumicie”. Owa Kobieta twierdzi bowiem, że ten co najwyżej balwierz Jenner był lekarzem i odkrywcą szczepień. A co robił ten cyrulik? Ano rozsmarowywał łajno końskie na wymionach krowy i jak to zropiało, to ową ropę wciskał do ran zadanych pacjentom, jako skuteczny sposób leczenia ospy. 

Jak wytresowani są adepci takich uczelni, można się przekonać na podstawie analizy biuletynów Izb Lekarskich i rozporządzeń Ministerstwa, nie wiadomo dlaczego, zwanego Zdrowia. W kolejnych odcinkach postaram się przedstawić historię  szczepień ostatnich 300 lat. Może się uda uratować chociaż nasze wnuki?http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju-2016-08 http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-j-jaskowski-alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/ http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-j-jaskowski-alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/ https://www.youtube.com/watch?v=BnQ2Po5tadA https://www.youtube.com/watch?v=BnQ2Po5tadA

Gda.03.05.2017 r.


Zmieniony ( 07.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.