Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 17 , 18, 19+ arrow "Czort z nami" !! Satanistyczna impreza atomistów przed katastrofą czarnobylską.
Friday 10 April 2020 04:56:36.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Czort z nami" !! Satanistyczna impreza atomistów przed katastrofą czarnobylską. Drukuj Email
Wpisał: Czort   
07.05.2017.

Czort z nami” !! 

Satanistyczna impreza przed katastrofą czarnobylską.Чёрт с нами !!


Jak nie zgrzeszysz, to nie odpokutujesz !!”


[Rosjanie wierzący w Boga znaleźli i ośmielili się wreszcie opublikować fragmenty imprezy satanistycznej „atomistów”. 

Uściślenie:

Materiał był nakręcony nie w Czarnobylu, tylko kilka lat przed katastrofą, w Instytucie Energii Atomowej im. Akademika Kurczatowa, który projektował „tanie AES”, w tym RBMK, zgodnie z nakazami Polit-biura. MD]

 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczna-parada-krotko-katastrofa-czernobylska-2017-05

Kadry filmowe z satanistycznej parady krótko przed katastrofą w czarnobylskiej elektrowni atomowej.


Na video widoczna jest parada atomistów, a raczej jej fragment, która odbyła się na kilka lat przed największą w historii ludzkości katastrofą technologiczną, której prawdziwa skala ukrywana jest do dzisiaj.

Na video widać jak prezes Akademii Nauk ZSRR oklaskuje maszerujących pracowników Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej z satanistycznymi hasłami i w satanistycznych kostiumach. Są też inni "atomiści"]

Parada satanistyczno -kostiumowa pracowników Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej odbyła się pod auspicjami sił ciemności.Występuje CZORT, na transparentach: „Czort z nami”

co jest hasłem głównym imprezy.Za: http://3rm.info/publications/62618-sataninskiy-parad-pered-katastrofoy-na-chernobylskoy-aes.html

Сатанинский парад перед катастрофой на Чернобыльской АЭС.

 Божья Воля“׃ Подлинная причина аварии на Чернобыльской АЭС

============================

(ВИДЕО): https://youtu.be/ldMNkVTawXw

================================

Парад атомщиков, который произошел за несколько лeт до самой крупной в истории человечества техногенной катастрофы, подлинные масштабы которой скрываются и по сей день.


На видео президент Академии Наук СССР аплодирует костюмированному шествию работников АЭС.Чёрт с нами !!

================================

 Съемки относятся к
1) ИАЭ имени И. В. Курчатова, директором которого был академик Анатолий Петрович Александров с 1960 года.
2) Диктор произносит имя Исаака Константиновича Кикоина, который скончался в декабре 1984 года (0:57).
3) Валерий Алексеевич Легасов стал первым заместителем директора ИАЭ с 1983 года (0:45 мин).
Следовательно, съемка сделана за 2-3 года до аварии, в ИАЭ.
ИАЭ был научным руководителем ввода в эксплуатацию на ЧАЭС реактора на 1000 МВт, который заработал в полную мощность за 6 лет до аварии.

=========================

Tyle uściślenia. To ten sam Legasow, który nakłamał w referacie w MAEA pod koniec 1986 roku, a później popełnił samobójstwo. Jego listu pożegnalnego już nie potrafiłem znaleźć - "znikli go". Podobne imprezy odbywały się [może odbywają?] w parkach w Konstancinie,z udziałem "elit" profesorskich, w tym z Politechniki. Otwarcie Tunelu i Diabelskiego Miasta pod St. Gotard było już gdzie indziej upublicznione:

Rytuały satanistyczne w tunelu św. Gotarda w obecności "światowych liderów" [ROZSZERZONE]

  MD.

Zmieniony ( 08.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.