Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Katyń II - część trzecia arrow Mały poradnik dla skołowanych
Thursday 25 February 2021 19:56:11.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Mały poradnik dla skołowanych Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
26.05.2010.

Mały poradnik dla skołowanych

Koncert „Czerwonej Orkiestry” i jej fałsze

O KATASTROFIE

Mirosław Dakowski, 26 maja

Pyt.: Przecież to był niewątpliwie wypadek.

odp.: Tak zwani „wszyscy” powtarzają poznaną chyba jeszcze przed faktem „prawdę”, że katastrofę spowodował chory z nienawiści Prezydent Kaczyński, używając do tego niedoświadczonych i niedouczonych pilotów. Władze Rosji są oczywiście niewinne. Pisze tak większość, od „żydo-masonów” do pro-rosyjskiego odłamu „narodowców”. Są tu też t.zw. „słowianofile”. Teraz, po przeszło sześciu tygodniach, ta wersja wraca oficjalnie z Moskwy. To główny nurt muzyczki „Czerwonej Orkiestry”.

            Są i inne nurty, przygotowane na użytek „dociekliwych”. Dla nich

poradnik w postaci pytań i odpowiedzi:

Pyt.: A może nie było jednak zamachu?

odp.: To standardowy argument dla tych co wolą „święty spokój”. Analizy toru lotu, stanu kokpitu (znikł??), rozszarpania na drobne strzępy pomieszczenia dla pasażerów oraz stanu ciał ofiar wskazują, że to błędna sugestia.

Pyt.: Czy są mocne dowody?

odp.: TAK. Nad Smoleńskiem przemieszczały się wtedy satelity amerykańskie, zwiadowcze. Czyli: USA ma filmy i nagrania tak sygnałów elektronicznych, jak głosów. Tam np. na pewno widać, jak i skąd nagle pojawiła się MGŁA niezbędna do oszukania elektroniki (meaconing). Nie wiem, czy ze skrzynek, tak starannie "badanych" w MAK, coś się uzyska. Ale w Polsce jest 96 dowodów. Konieczne są ekshumacje i uczciwe badania zawartości trumien.
Pyt.:Czy „tutejsze” władze otrzymały te nagrania?

odp.: Jest to mało prawdopodobne. Ale obecnie mało istotne, wobec świadomej bierności tych władz. To okaże się o wiele później.

Pyt.: Czy mogła to być bomba wolumetryczna (wg. Specnazu, który ją stosował w Czeczenii: termobaryczna)?

odp.: Stan ciał na to wskazuje. Rozszarpanie w drobne kawałki. Do sprawdzenia hipotezy użycia tej „broni niekonwencjonalnej” konieczna jest ekshumacja. Władze Rosji „zabraniają” (oczywiście bezprawnie).

Pyt.:Czy trudno jest wykonać meaconing, czyli zwiedzenie elektroniczne pilotów?

Odp.: Przy pomocy nagłej, niespodzianej mgły, jest to czynność trywialna, możliwa z ziemi. Nieciągłości w zapisach czarnych skrzynek mogą to jednak wykazać lub obalić. Ale fałszowanie zapisów jest nietrudne, szczególnie, jeśli się to robi przez sześć tygodni.

Pyt.: To pewnie wrogowie Putina (np. GRU, Żydzi, al-Kaida) to zrobili..

odp.: W tym wypadku rząd Rosji by nastawał na otwarte śledztwo, by odsunąć od siebie podejrzenia. A z drugie strony wyłowiłby niesubordynowanych i powywieszał ich na hakach, jak zwykle.

Pyt.: Ktoś jest pewien, że to zaplanował „Kompleks Jot”.

Odp.: Dziwne, nowe określenie starych doświadczeń społeczeństw. Ale to możliwe byłoby tylko, gdyby ten twór był mocny w strukturach siłowych Rosji. Czyli sprowadza się do pytania o skład KGB i GRU. Nie znamy go.

Pyt.: Lepiej się dogadywać, niż pokazać że Go podejrzewamy (tak prawie dosłownie argumentował Tusk)

odp.: To reakcja zgwałconej, ale puszczalskiej. Zgwałcona niewinność by wrzeszczała.

Pyt.: Przecież Rosjanie są dobrzy i życzliwi

odp.: Świadome mieszanie Rosjan, z których sporo to rzeczywiście „dobrzy i życzliwi”, z rządami będącymi kontynuacją rządów sowieckich, ale na „nowym etapie” , w warunkach „konkurencji i współpracy”, jest dezinformacją.

Pyt.: A ich rząd czyli Rosjanie..

odp.: To wariant poprzedniego pytania: błąd logiczny. Rosją i Rosjanami rządzą przecież „stalinięta” i wnuki - czy syny oficerów KGB i GRU, tak biologiczne, jak i z urzędu. I udowadniają to ciągle, np. stosowaniem coraz bardziej jawnego terroru wobec swych poddanych.

Pyt.: Ależ tam zapewne jest ostra walka KGB (teraz zwanego FSB) oraz GRU.

Odp.: Zapewne, ale (obrazowo) to walka szakali wokół powalonej antylopy. Nie wynika z tego, by inne antylopy coś na tym mogły zyskać, skorzystać. Rząd Putina trzyma obie grupy „na smyczy”. Gdyby któryś z „organów” się tak mocno zbuntował, by bez zgody „władz” zwalić samolot z Polakami, byłby natychmiast pozbawiony głowy. Lub choć widoczna byłaby walka na szczycie. A tymczasem tam pokój, współpraca.

Pyt.: Czemu w Polsce pojawiło się tyle artykułów i argumentów tylko na temat, że „to nie Rosjanie”?

odp.: A właśnie: To wyróżnia „Czerwoną Orkiestrę”. Normalni Polacy starają się gromadzić FAKTY  i zabezpieczać DOWODY. Celem jest poznanie prawdy. I to się da osiągnąć.

Pyt.: Czemu tyle Stron internetowych oraz publicystów tak usilnie i namolnie usiłuje oddalić podejrzenia od władz Rosji, czyli najbardziej podejrzanego?

odp.: Wskazuje to, jak liczną „Czerwoną Orkiestrę” przygotowano przez ostatnie dwie dekady w Polsce. „Fejginięta i stalinięta” wykonują testament ojców, i działają ich metodami w identycznych celach. Zdarcie z nich maski „pol-patriotów” jest dla nas cenne. Zapamiętajmy, dokumentujmy, KTO i jak musiał się ujawnić. Na pewno są w tej nieskładnej orkiestrze też „pożyteczni idioci”. Zobaczymy.

Najważniejsze pytanie: A jeśli udowodni się winę ich Reżimu, czy nie grozi to np. wojną prewencyjną ze strony Rosji?

Odp.: PRAWDA jest najważniejsza. Też dla dalszego trwania naszego Narodu. A jeśli będzie taka wojna, to będzie to definitywny koniec tamtego Reżimu.Czyli wyzwolenie Rosjan.

 

 

 Uwagi

Atakowanie ad personam (osób) a unikanie argumentów ad rem ( rzeczowych) nie musi być wyróżnikiem agentów. To cecha również prostaków i/lub osób przyciśniętych do muru faktami. Tę skłonność u pierwszej grupy podobno można usunąć. Optymiście mówią, że może to minąć po trzech pokoleniach. Wyklucza jednak możliwość dyskusji.

            Jeśli jakiś Admin. pisze: Nawet nie chce mi się na ten temat pisać, ale obiecuję: każdy dostrzeżony komentarz, którego autor jest chory psychicznie i widzi gdzieś zniewolenie Polski przez Rosję, będzie wywalany. Istnieją granice głupoty, które mogę tolerować.... to świadczy, że bardzo go przyciśnięto argumentami. I nerwy puszczają. To dobrze. Deklaruje otwarcie, że poznanie prawdy o Zbrodni Smoleńskiej go nie interesuję lecz tylko obrona najbardziej podejrzanego.  

           Po opublikowaniu artykułu „Gdzie jest wróg?” - Rola ‑śpiochów i jazgotu medialnego” odezwały się z ogromną nagonką różne „pudła rezonansowe”. Stąd niniejsze proste wyjaśnienia.

Zmieniony ( 27.05.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.