Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Kościół arrow FATIMA arrow Najświętsza Panienka położyła jej dłoń na ramieniu, i ukazała jej Serce otoczone cierniami...i
Wednesday 20 January 2021 05:02:42.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty! 

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Najświętsza Panienka położyła jej dłoń na ramieniu, i ukazała jej Serce otoczone cierniami...i Drukuj Email
Wpisał: Siostra Łucja   
19.05.2017.

Najświętsza Panienka położyła jej dłoń na ramieniu, a

czyniąc to, ukazała jej Serce otoczone cierniami...


Przyjdę, by prosić o... Komunię Wynagradzającą w Pierwsze Soboty”


Z książki „ Siostra Łucja, Fatima nieznana i zapomniana”, Mark Fellows,str. 160 i inn. wyd. ANTYK.


Pewnego czwartkowego wieczoru Łucja [w nowicjacie, lat 23 md] po kolacji wróciła do swej celi. Oto jej relacja z tego, co nastąpiło później, napisana w trzeciej osobie:

„10 grudnia 1925 roku objawiła jej się Najświętsza Panienka, przy której boku, na rozświetlonej chmurce, unosiło się Dzieciątko Jezus. Najświętsza Panienka położyła jej dłoń na ramieniu, a czyniąc to, ukazała jej Serce otoczone cierniami, które trzymała w swej drugiej dłoni. Jednocześnie Dzieciątko powiedziało: Zechciej współczuć Sercu twej Najświętszej Matki, pokrytemu cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przebijają Je w każdej chwili, a nie ma nikogo, kto poprzez akt wynagrodzenia by je usuwał.

Wtedy przemówiła Najświętsza Panienka: - Spójrz, córka Moja, na Moje Serce, otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzi kłują mnie bezustannie poprzez swoje bluźnierstwo i niewdzięczność. Ty przynajmniej staraj się Mnie pocieszyć i obwieść w Moim Imieniu, że obiecuję przybyć w chwili śmierci, ze wszystkimi łaskami koniecznymi do zbawienia, tym wszystkim, którzy w pierwsze soboty pięciu kolejnych miesięcy przystąpią do spowiedzi, przyjmą Komunię Świętą, odmówią pięć dziesiątek Różańca i dotrzymają Mi towarzystwa przez piętnaście minut, rozważając piętnaście tajemnic Różańca, z intencją wynagrodzenia Mi.”


Zdarzenie to było spełnieniem obietnicy danej Łucji przez Matkę Najświętszą w Cova da Iria 13 lipca 1917 roku: „Przyjdę, by prosić o... Komunię Wynagradzającą w Pierwsze Soboty”. Uderzające jest, że Matka Boża położyła Łucji dłoń na ramieniu - niczym przyjaciółka. Być może ta szczególna łaska tak bardzo kolidowała z pokorą Łucji, że postanowiła ona opowiedzieć całe zdarzenie w trzeciej osobie, by jak najbardziej ukryć swą rolę W objawieniu. Najświętsza Panienka nie tylko prosiła o Komunię Świętą wynagradzającą i nabożeństwo Pierwszych Sobót, ale też ,obiecała Niebo tym, którzy odprawią to nabożeństwo szczerze i W duchu wynagrodzenia. Ci, którzy powątpiewają, czy Maryja może obiecywać komukolwiek zbawienie wieczne, zapominają o jednym z Jej wspaniałych tytułów: Wszech-pośredniczki Łask.

Łucja natychmiast zawiadomiła o tym objawieniu matkę przełożoną i swego spowiednika. Spowiednik powie- dział Łucji, że istnieje już nabożeństwo Pierwszych Sobót, co było prawdą. Jej kolejny spowiednik w Tuy, ojciec Jose Bernardo Gonçalves, SI, napisał do Łucji, prosząc ją, by wyjaśniła powody nabożeństwa Pierwszych Sobót. Łucja odpisała mu pewnego czwartkowego wieczoru, po odbyciu godziny świętej przed Najświętszym Sakramentem: „Mówiłam Panu Naszemu o pytaniach czwartym i piątym.

Nagle poczułam się bardziej jeszcze zawładnięta przez Obecność Bożą i, jeżeli się nie mylę, oto, co zostało mi wyjawione: Córko Moja, powód jest prosty.

Jest pięć typów obrazy i bluźnierstwa, popełnianego przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi:


 1. Bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Poczęciu.

 2. Bluźnierstwa przeciw Jej Wiecznemu Dziewictwu.

 3. Bluźnierstwa przeciw Jej Bożemu Macierzyństwu, kiedy odmawia się jednocześnie uznania w Niej Maiki ludzi.

 4. Bluźnierstwa tych, którzy publicznie starają się za- siać w sercach dzieci obojętność lub pogardę, lub wręcz nienawiść do tej Matki Niepokalanej.

 5. Czyny tych, którzy obrażają Ją bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.

      Widzisz oto, moja córko, dlaczego Niepokalane Serce Maryi natchnęło Mnie, by prosić o to drobne wynagrodzenie i ze względu na nie poruszyć Moje miłosierdzie do przebaczenia tym duszom, które miały nieszczęście Ją obrazić. Ty natomiast zawsze staraj się, poprzez swoje modlitwy i wyrzeczenia, wzruszyć Moje miłosierdzie do litości nad tymi biednymi duszami”.

Kilka lat później sam biskup da Silva zaczął propagować nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót. Kiedy zaczęto je praktykować, Łucja napisała do ojca Aparicio: „Wielebny Ojciec nie wyobraża sobie, jak wielką radością przejmuje mnie myśl, ile pociechy otrzymają Najświętsze Serca Jezusa i Maryi poprzez to cudowne nabożeństwo, i jak wiele dusz zostanie dzięki temu wspaniałemu nabożeństwu zbawionych. Mówię „zostanie zbawionych”, gdyż nie tak dawno nasz dobry Pan w swym niezmierzonym miłosierdziu prosił mnie, bym starała się wynagradzać modlitwą i wyrzeczeniem, szczególnie wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi, i ze- bym błagała o przebaczenie i zmiłowanie dla tych dusz, które bluźnią przeciwko Niej, gdyż Miłosierdzie Boże nie odpuszcza tym duszom bez wynagrodzenia”.


Zmieniony ( 19.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.