Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 16 arrow komunia św. BEZGLUTENOWA
Thursday 03 December 2020 18:27:24.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
komunia św. BEZGLUTENOWA Drukuj Email
Wpisał: EP   
27.05.2017.

komunia św. BEZGLUTENOWA


Mail'em dostałem komentarz do notki:

Nie do wiary!!

Kaliski biskup Edward Janiak uważa, że Pan Jezus zaraża żółtaczką.

Całość jest pod:

Nie do wiary!! Kaliski biskup Edward Janiak uważa, że Pan Jezus zaraża żółtaczką.


A jednak to b. możliwe. Przed kilku laty byłam na rekolekcjach prowadzonych przez Pallotynów. Jedna z uczestniczek -młoda -stwierdziła ( publicznie),że nie może przyjmować Komunii św. bo "w opłatku jest gluten " a ona "ma nietolerancję", w związku z tym prosi o "komunię bezglutenową".


Usiłowałam (w cztery oczy) przekonać rekolekcjonistę,że jako lekarz-pediatra w ciągu 40 lat praktyki nie słyszałam o powikłaniach zdrowotnych spowodowanych przyjęciem Komunii św.

Moim zdaniem spełnienie prośby tej młodej dziewczyny byłoby wstępem do zanegowania rzeczywistej Obecności Chrystusa w konsekrowanej Hostii.


Ksiądz przyznał mi rację, po czym, podczas Mszy Świętej zaordynował: osoby na diecie bezglutenowej po prawej stronie ołtarza -tam będzie podawana komunia św. BEZGLUTENOWA.


Pozdr.

EP

( nie chodzę już do Pallotynów)


Zmieniony ( 27.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.