Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow klimaty 17 arrow Donald Trump wycofuje się z "porozumienia klimatycznego".
Friday 25 September 2020 15:03:29.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

25/26.09 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. CII – czyli sto drugie !!

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Donald Trump wycofuje się z "porozumienia klimatycznego". Drukuj Email
Wpisał: Donald Trump   
02.06.2017.

Donald Trump wycofuje się z "porozumienia klimatycznego".

Uznał, że jest niekorzystne dla USA2017-06-02 ttp://www.pch24.pl/donald-trump-wycofuje-sie-z-porozumienia-klimatycznego--uznal--ze-jest-niekorzystne-dla-usa,52005,i.html#ixzz4iozq7xZVPrezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump publicznie poinformował, że podjął decyzję o wycofaniu się ze zobowiązań podjętych przez jego poprzednika, które dotyczyły spraw klimatycznych. – Porozumienie paryskie jest w najwyższym stopniu niekorzystne dla USA, działa natomiast na korzyść innych krajów – powiedział. Trump dodał również, że będzie podejmował próby wynegocjowania korzystniejszej umowy.Jak poinformowała agencja prasowa Reuters, prezydent Donald Trump podjął decyzję o wycofaniu się z podpisanego przez USA 1,5 roku temu tzw. „porozumienia paryskiego”, które regulowało sprawy związane z klimatem i redukcją emisji gazów cieplarnianych. Prezydent Stanów Zjednoczonych przyznał, że porozumienie nie było korzystne dla jego państwa, dlatego postanowił podjąć zdecydowane kroki. Dodał również, że decyzja ta była realizacją jednej z jego obietnic wyborczych. Trump przyznał, że będzie zabiegał o wynegocjowanie korzystniejszej umowy regulującej sprawy związane z klimatem.

Pomimo tego, że zależy mi na ochronie środowiska USA, nie mogę zaakceptować umowy, która uderza w Stany Zjednoczone – tłumaczył Trump. – To porozumienie było niesprawiedliwe w stosunku do USA – mówił.  [Sądzę, że to zdanie włożyli w usta prezydenta poddani banksterów. Aż ocieka kłamstwem. Mirosław Dakowski]

Prezydent Stanów Zjednoczonych podkreślił w swym wystąpieniu, że jego decyzja jest także potwierdzeniem, że USA są suwerennym państwem, które może podejmować decyzje korzystne dla niego samego. Dodał również, że regulacje zawarte w „porozumieniu paryskim” narzucały niezwykle wysokie kary finansowe, które były poważnym obciążeniem dla amerykańskiej gospodarki.

Donald Trump podkreślał podczas konferencji prasowej, że główną zasadą opisującą styl jego polityki jest hasło: „Ameryka przede wszystkim”. Dodał przy tym, że podejmując decyzję o wycofaniu się z porozumienia, kierował się właśnie interesem ekonomicznym państwa.

 

Źródło: Reuters, dorzeczy.pl Wma

Zmieniony ( 02.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.