Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - 7 lat zbrodniczego ukrywania PRAWDY arrow Czy PiS dosięgnął dna manipulując Polakami i Smoleńskiem?
Monday 25 May 2020 04:26:36.29.
migawki
 

Michael, Michael of the morning,
Fresh chord of Heaven adorning,
Keep me safe today,
And in time of temptation
Drive the devil away. Amen.

=======================================================

To go jeszcze nie zdymisjonowano ???

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA, do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli.

 

[PORADNIK przewrotny]. Co robić gdy kapłan zmusza do przyjęcia Komunii Św. na rękę?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy PiS dosięgnął dna manipulując Polakami i Smoleńskiem? Drukuj Email
Wpisał: Fatamorgan   
07.06.2017.

Czy PiS dosięgnął dna manipulując Polakami i Smoleńskiem?[Pytanie jest słuszne - ale proponowane lekarstwo - "komisja sejmowa" - chyba nieskuteczne; jeśli efektywność będzie na poziomie "komisji " p. Wasserman.. Mirosław Dakowski] 

Fatamorgan 5.6.2017 Jako członek rodzin smoleńskich i osoba od lat apelująca o powołanie, niepowołanej od ponad 7 lat w polskim parlamencie Sejmowej Komisji Śledczej - która zajęłaby się wreszcie odkryciem, badaniem i ujawnieniem informacji dotyczących  "Smoleńska" - nie mogę znaleźć właściwych słów, które mogłyby opisać moje oburzenie. 

Na internetowym portalu Niezależna.pl - bezsprzecznie będącym tubą propagandową Prawa i Sprawiedliwości (Sic!) - wyeksponowana jest na jego czołowej stronie u samej góry, taka oto zakładka:

Komisja SmoleńskaCo za  bezczelna i ohydna w naturze manipulacja umysłami i świadomością Polaków!

Kłamliwie sugerująca, że istnieje i działa w rzeczywistości - KOMISJA SMOLEŃSKA. 

Tymczasem  Smoleńsk pozostaje nadal zupełnie niewyjaśniony. Smoleńskie śledztwo, nadal zatrzymane w rozwoju, pozostając w fazie embrionalnej. 

Nikt – za nic – nadal, nie poniósł żadnej odpowiedzialności. Nie ma winnych.

Śledztwo/dochodzenie w sprawie Smoleńska, pomimo wcześniejszych zapewnień ze strony PiS, po ponad 7 latach, w tym już prawie 2 lat zarządzania nim przez PiS – nie dało odpowiedzi na żadne z iście podstawowych, fundamentalnych wręcz pytań. Nie odkryto do chwili obecnej – praktycznie niczego istotnego.

Dlaczego tak jest? – należy się ponownie zapytać. Ponieważ, nie jest to pytanie jedynie retoryczne. 

Czy ta sytuacja  może trwać w nieskończoność?

 Liczba osób kłamiących w rozlicznych sprawach i kwestiach dotyczących pośrednio i bezpośrednio Smoleńska - jest tak znaczną, że bez wątpienia można ją nazwać liczbą kolosalną.

Dlatego właśnie, ustalenie politycznej odpowiedzialności za dokonanie tak kolosalnej liczby kłamstw i manipulacji Smoleńskiem, nigdy nie powinno być zadaniem dla blogerów.

Od tego jest, POWINIEN BYĆ polski PARLAMENT!

To bowiem w polskim parlamencie (Sejmie RP) powinna już dawno zostać powołana:

- Sejmowa Komisja Śledcza - której zadaniem, powinno być ustalenie POLITYCZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI za Smoleńsk.

Oraz dodatkowo, za wszystkie przypadki manipulacji, kłamstwa, oraz ewidentne przykłady złamania zasad i paragrafów polskiego prawa (w tym i prawa karnego) do których w wyniku Smoleńska w Polsce niewątpliwie doszło.

Tak jednak nie jest!

ODPOWIEDZIALNOŚĆ za wyjaśnienie SMOLEŃSKA - spoczywa od blisko 2 lat na barkach PiS. Partii politycznej obecnie w Polsce rządzącej. Jak to jednak niestety wygląda w praktyce, być może - nic nie obrazuje oddaje tak, jak treść jednej z moich smoleńskich notek:

Premiera filmu Smoleńsk.

Film zostaje objęty patronatem prezydenta. Premiera w Teatrze Wielkim w Warszawie gromadzi najważniejsze osoby w państwie. Andrzej Duda, Antoni Macierewicz, Marek Kuchciński, premier Beata Szydło,oraz ...... Jarosław Kaczyński.

Dodaje to bez wątpienia premierze tego filmu splendoru i znaczenia.

Jarosław Kaczyński namawia do pójścia do kin.

Twierdząc, że jest to film, który po prostu mówi prawdę.

=======================

Skandal!

Dlaczego posłowie Prawa i Sprawiedliwości, posiadający od ostatnich wyborów zdecydowaną przewagę w Sejmie, nadal nie powołują Sejmowej Komisji Śledczej w relacji do wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku?.

Co stoi na przeszkodzie, aby owa PRAWDA - o której wspomina Jarosław Kaczyński wyszła na jaw?

Dlaczego kontrolowany przez PiS Sejm RP nie ma woli politycznej i odwagi - aby powołać Komisje Śledczą?

========================

Z korespondencji mail'em: 


<Bo co "komisja " z kłamcami , jak Sasin, Wasserman czy podobnymi [może Duda? - był z LK w Wilnie...] może rozwiązać? >


 Pytaniem zasadniczym nie jest Panie Profesorze

----> "CO" Sejmowa Komisja Śledcza (w takim czy innym składzie) "chciałaby" - alternatywnie zaś "mogłaby" ROZWIĄZAĆ  (alternatywa podana w relacji realiów przefiltrowanych w procesie zderzenia z polską, jakże  smutną polityczną rzeczywistością)


Lecz pytaniem ZASADNICZYM  jest i powinno być:


JAK DUŻO INFORMACJI i FAKTÓW o "Smoleńsku" bezsprzecznie! -----> w trakcie i wyniku samego już ISTNIENIA Sejmowej Komisji Śledczej zajmującej się Smoleńskiem (niezależnie od takiej Komisji składu i formy jej działania) MUSIAŁOBY zostać wreszcie zostać ujawnionych = dostępnych tzw. polskiej opinii publicznej.


 Jak dużo?
  Podpowiem - w mojej opinii wystarczająco DUŻO! - aby uniemożliwić skuteczne dalsze zamiatanie Smoleńska pod rządowe dywany!


 Róbmy zatem swoje = walczmy nadal o Zbrodni Smoleńskiej prawdę. Bo o prawdę nie tylko Polakom walczyć należy. ale i walczyć   o prawdę zawsze jest Panie Profesorze - WARTO!

F.

Zmieniony ( 08.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.