Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 17 arrow Wbrew !
Saturday 23 January 2021 17:58:57.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wbrew ! Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
17.06.2017.
Teatrzyk Zielony Śledź 

ma zaszczyt przedstawić sztukę pt.

Wbrew!

 

Małgorzata Todd

 

Występuje  Francuska Feministka Fatima

    Towarzysze i towarzyszki!

    Nareszcie wykazaliście się zdrowym internacjonalizmem. Brawo! Mieliście odwagę wystąpić wbrew prawu, dając odpór tym strasznym katolickim zwyczajom! Koniecznie powinniście zrobić następny krok, tym razem przeciwko sprawiedliwości. W ten sposób pozbawicie kaczystowski reżim jego atrybutów.

Na barykady! Frasyniuk słusznie nawiązał do powstań Listopadowego i Styczniowego oraz unaocznił wam, jak należało walczyć. Gdyby wasi przodkowie, zamiast strzelać do Rosjan położyli się plackiem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, to dzisiaj Europa wyglądałaby inaczej.

Uwolnić Frasyniuka! Że co? Jest wolny? Ale czy na pewno? Mówi się trudno. A może kazano mu podpisać jakąś lojalkę, jak w stanie wojennym?

    No, najważniejsze to uświadomienie ciemnemu ludowi, że zagrożona jest demokracja. Kto to widział, żeby rządy sprawowała jakaś garstka ludzi tylko dlatego, że tak sobie życzy większość tych, którzy poszli głosować. A co z tymi wszystkimi, którzy „olewają” wybory?

    Precz z dyktaturą kobiet!

   Mówiła wasza Francuska Feministka Fatima.

 PS. Dementi: Oświadczam, że nie jestem i nigdy nie byłam rzeczniczką prasową Bredzisława, czy też, jak go niektórzy nazywają Bulesława  Komuchowskiego

Zmieniony ( 17.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.