Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 17 arrow Wbrew !
Monday 19 April 2021 11:08:44.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wbrew ! Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
17.06.2017.
Teatrzyk Zielony Śledź 

ma zaszczyt przedstawić sztukę pt.

Wbrew!

 

Małgorzata Todd

 

Występuje  Francuska Feministka Fatima

    Towarzysze i towarzyszki!

    Nareszcie wykazaliście się zdrowym internacjonalizmem. Brawo! Mieliście odwagę wystąpić wbrew prawu, dając odpór tym strasznym katolickim zwyczajom! Koniecznie powinniście zrobić następny krok, tym razem przeciwko sprawiedliwości. W ten sposób pozbawicie kaczystowski reżim jego atrybutów.

Na barykady! Frasyniuk słusznie nawiązał do powstań Listopadowego i Styczniowego oraz unaocznił wam, jak należało walczyć. Gdyby wasi przodkowie, zamiast strzelać do Rosjan położyli się plackiem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, to dzisiaj Europa wyglądałaby inaczej.

Uwolnić Frasyniuka! Że co? Jest wolny? Ale czy na pewno? Mówi się trudno. A może kazano mu podpisać jakąś lojalkę, jak w stanie wojennym?

    No, najważniejsze to uświadomienie ciemnemu ludowi, że zagrożona jest demokracja. Kto to widział, żeby rządy sprawowała jakaś garstka ludzi tylko dlatego, że tak sobie życzy większość tych, którzy poszli głosować. A co z tymi wszystkimi, którzy „olewają” wybory?

    Precz z dyktaturą kobiet!

   Mówiła wasza Francuska Feministka Fatima.

 PS. Dementi: Oświadczam, że nie jestem i nigdy nie byłam rzeczniczką prasową Bredzisława, czy też, jak go niektórzy nazywają Bulesława  Komuchowskiego

Zmieniony ( 17.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.