Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wokół lustracji i IPN-u arrow Agenci, kapusie w IBJ Świerk, KIK Warszawa i MKK WOLA
Wednesday 20 February 2019 06:02:20.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Agenci, kapusie w IBJ Świerk, KIK Warszawa i MKK WOLA Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
02.06.2010.
Agenci, kapusie w IBJ Świerk, KIK Warszawa i MKK WOLA

lista wstępna

[Piszę tylko o tych, którzy mi osobiście szkodzili. Tak głupio bowiem jest zbudowana ustawa o IPN, iż nie można w IPN zrobić „hurtowo” całej listy agentów z danej „firmy”. proszę o następnych , choć tu ich uwiecznimy MD]

MKK WOLA: Michał Boni (TW „Znak”, nr. rej. 54 946). Obecnie kwitnie w rządzie D.  Tuska.

IBJ Świerk (i okolice): Rykowski Stanisław, s. Bolesława, ur. 9.12.1929 KP „Atoryk”, był w biurze pełnomocnika EJ

Solidarność” w Świerku nie miała czasu przez ostatnie dwadzieścia lat na znalezienie i opublikowanie danych tych setek agentów tam (Świerk i Żerań) donoszących do wroga. Wg. nich ("S"), zajmują się sprawami "bieżącymi". Dziwaczne... Co o tym myśleć? Obiecali mi (m.inn. p. Stanisław Gębalski, stały szef "S" w Świerku) przesłanie choć "listy nieoficjalnej". Obiecali już trzy razy. I NIC.

 KIK Warszawa: BRUD  Władysław, s. Wiktora, ur. 1 05 1939, TW „Agata”. Ten sobie po „przemianach” uwłaszczył jakaś fabrykę „Polleny”.

Uzupełniam: dn. 10 sierpnia 20010 dostałem decyzję z IPN : <nr. 241/10 odmawiającą podania nazwisk i innych danych personalnych tajnych współpracowników o pseudonimach "Alfa" i "Majster">. "Ewidencje są niekompletne". Pewnie pełnią "kluczowe obowiązki". W Świerku? W ABW? Czy w rządzie??

Zmieniony ( 10.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.