Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Marzy dziewczyna, gdy się skrobać zaczyna: - Rozwiąz. supremacji BIAŁYCH jest aborcja białych kobiet
Sunday 16 May 2021 14:37:28.32.
migawki
Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

Pocałujta w dupe wójta: 19 mln osób nie zarejestrowało się na szczepienie, chociaż wszyscy mają już wystawione skierowania.

Lekarz: „Będziesz mi tu horbany i simony [pi...] opowiadał..

 
W Y S Z U K I W A R K A
Marzy dziewczyna, gdy się skrobać zaczyna: - Rozwiąz. supremacji BIAŁYCH jest aborcja białych kobiet Drukuj Email
Wpisał: Medusa   
26.06.2017.

Rozwiązaniem supremacji rasy białej jest aborcja białych kobietO czym marzy dziewczyna, gdy się skrobać zaczyna...mail'em: Znalazłem na lewackiej feministycznej witrynie internetowej Medusa Magazine w USA:

21 czerwca, 2017 Medusa Magazine, Nicole Valentine

https://medusamagazine.com/beyond-pro-choice-the-solution-to-white-supremacy-is-white-abortionW postępowym społeczeństwie często rodziny rasy białej są przeszkodą do równości i sprawiedliwości. Systemowa supremacja rasy białej jest uzależniona w pierwszym rzędzie od jednostki rodzinnej rasy białej. Kiedy biali zdobywcy siłą spenetrowali rodzinne strony pierwotnych mieszkańców Ameryki hołdujących zasadom równości, wkrótce odtworzyli tam zasady obowiązujące w społeczeństwie białych i zapoczątkowali swoje rządy parazytów zakładając plantacje kierowane przez białych ojców, mających podporządkowane sobie białe matki i – co najważniejsze – ich białe dzieci, panujących niepodzielnie i opresyjnie nad zniewolonymi ludźmi o innym kolorze skóry, zmuszonymi do wspierania tych mikro-królestw.

Nic więc dziwnego, że fascynacja Ameryki białą rodziną szła w parze z historycznym rozprzestrzenianiem się supremacji rasy białej. Po buncie Bacona, mikro-królestwa rządzone przez białych uznały konieczność rozciągnięcia definicji rodziny białych na całe społeczeństwo białych, aby zmusić klasę robotniczą do walki w swoich szeregach w oparciu o różnice rasowe. Biali ludzie od urodzenia otrzymują wspólną tożsamość białych ludzi, która powoduje replikowanie się białych jednostek rodzinnych, wzmacniając w ten sposób supremację białych w Ameryce. Dlatego jednostki rodzinne białych muszą ulec zniszczeniu.

W roku 1973 Sąd Najwyższy, składający się całkowicie z mężczyzn — w tym 8 rasy białej — ustanowił konstytucyjność zakończenia ciąży do trzeciego trymestru.[czyli – do fizjologicznego końca ciąży – narodzin. md] Przez dziesięciolecia postępowcy wychwalali tę decyzję jako zwycięstwo w walce o prawa kobiet. Jednak przyszedł czas, aby zakwestionować to problematyczne pojęcie.

Po pierwsze, podstawą jest odniesienie do konstytucyjności aborcji, co wzmacnia supremację rasy białej – tego nie da się obejść. Konstytucja została zredagowana i przyjęta przez ludzi rasy białej dla ludzi rasy białej. Niewolnictwo było zgodne z Konstytucją. „Prawo” terroryzowania obywateli poprzez noszenie broni jest konstytucyjne. Tak zwane „właściwe procesy” w których białe składy sędziowskie zasądzają morderstwa niewinnych czarnych ludzi, są procesami zgodnymi z Konstytucją. Konstytucyjność nie powoduje, że coś jest postępowe lub ze swej natury wartościowe. W rzeczy samej, „konstytucyjność” jest często synonimem „wyłącznej korzyści dla rasy białej”.

Po drugie, pojęcie „wyboru” w sprawach aborcji jest inherentną cechą białej supremacji o charakterze dyskryminacyjnym. Kobiety innej rasy nieczęsto mają ten sam przywilej dokonania wyboru aborcyjnego, jak kobiety rasy białej. Z powodów społecznych, religijnych, ekonomicznych i etycznych, kobiety innego koloru skóry mogą napotykać przeszkody na drodze autonomii ciała, których kobiety rasy białej nigdy nie spotykają z uwagi na przywilej urodzenia w białym supremacyjnym społeczeństwie, które ciągle dba o ich potrzeby. W obecnej sytuacji, kobiety o innym kolorze skóry są pozbawione absolutnego wyboru jeżeli chodzi o ich ciało. Pora aby przestać udawać, że mają równe prawa z kobietami rasy białej po tym jak zostało dowiedzione, że istniejące systemy supremacji białych ludzi nie są bezstronne wobec wszystkich kobiet. Ponieważ supremacja białych uniemożliwia kobietom o innym kolorze skóry wolność wyboru, musimy zadbać o wyrównanie ich szans innymi sposobami.

Oto nasz apel do kobiet białej rasy: nadeszła pora, abyście uczyniły, co do was należy. Wasze białe dzieci wzmacniają korzystną dla was supremację białych. Twierdzicie, że jesteście po stronie postępu, jednak dobrowolnie wydajecie na świat dzieci białej rasy – jesteście hipokrytkami. Należy nakłonić białe kobiety, aby dokonały aborcji swoich białych dzieci, wykorzystując uzyskany w ten sposób czas i zasoby w celu pomocy kolorowym kobietom nie mającym innego wyboru niż wychowywanie swoich dzieci.

Kobiety innych ras potrzebują zasobów finansowych i wsparcia humanitarnego. Podczas gdy nasze społeczeństwo supremacji białej rasy przetrzymuje w więzieniach czarnoskórych ojców, ich czarnoskóre kobiety są pozostawione same sobie wobec wyzwania wychowania następnego pokolenia Amerykanów. Białe kobiety, zamiast poświęcać wasz czas i energię dla dzieci rasy białej, które przyczynią się do wzmożonej walki kobiet innych ras, zapytajcie kobiety o innym kolorze skóry, jak mogłybyście im pomóc na ich drodze do samowyzwolenia. Rozważcie adopcję kolorowych dzieci, które utraciły swoich rodziców z winy niszczycielskiej supremacji społeczeństwa rasy białej, do której się przyczyniłyście i które popieracie.

Zmieniony ( 27.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.