Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Wolność słowa wg feministek i lewusów: Antyaborcyjny samochód zniszczony.
Sunday 18 April 2021 22:54:43.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wolność słowa wg feministek i lewusów: Antyaborcyjny samochód zniszczony. Drukuj Email
Wpisał: feministki i lewusy   
27.06.2017.

Wolność słowa wg feministek i lewusów: Antyaborcyjny samochód zniszczony.

Nieznani sprawcy wymalowali na nim sprayem feministyczne hasła


2017-6-27 http://www.pch24.pl/antyaborcyjny-samochod-zniszczony--nieznani-sprawcy-wymalowali-na-nim-sprayem-feministyczne-hasla,52589,i.html#ixzz4lBTxmopq

 

Fundacja Pro – Prawo do życia zaparkowała pod warszawskim Szpitalem Orłowskiego samochód oklejony plakatami, które informowały pacjentów i przechodniów o aborcjach dokonywanych w tej placówce. Nieznani sprawcy zniszczyli grafiki a auto wysmarowali feministycznymi symbolami.

 

W Szpitalu Klinicznym im. prof. Orłowskiego w Warszawie, mieszczącym się przy ul. Czerniakowskiej, tylko w roku 2016 wykonano aż 119 aborcji na dzieciach.

Dlatego w poniedziałek 19 czerwca Fundacja Pro – Prawo do życia, w ramach akcji Szpitale bez aborterów, postawiła pod tą placówką samochód oklejony antyaborcyjnymi plakatami.

 

Auto, zakupione dzięki pomocy Darczyńców Fundacji, stało tuż przed głównym wejściem do Szpitala. Przez niemal cały tydzień widzieli je wszyscy pacjenci wchodzący do środka. Było również doskonale widoczne z samochodów przejeżdżających ulicą Czerniakowską oraz z okien szpitala.

 

W czasie weekendu samochód został zniszczony przez nieznanych sprawców, którzy wymalowali na nim sprayem feministyczne symbole oraz zdewastowali antyaborcyjne grafiki, czyniąc je całkowicie nieczytelnymi.

 

Tak właśnie wygląda wolność słowa według feministek i innych zwolenników aborcji. My pokazujemy czym aborcja jest i jak wygląda. Nie potrafią z tym polemizować więc za wszelką cenę chcą ukryć prawdę o niej przed społeczeństwem – komentuje Dawid Wachowiak, warszawski koordynator Fundacji. Agresja i zniszczenie to ich jedyne argumenty, do których już przywykliśmy – dodaje.

 

W ubiegłym miesiącu zniszczona została antyaborcyjna laweta samochodowa, którą Fundacja zaparkowała przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Krakowa. Wielokrotnie dewastowano również antyaborcyjne billboardy i wystawy, które Fundacja organizuje w całej Polsce. Podczas jednej z takich akcji, pomysłodawczynią aktu wandalizmu była liderka krakowskiej grupy feministycznej, zajmująca się między innymi zbieraniem podpisów pod projektem legalizującym aborcję na życzenie. Swój pomysł opisała na Facebooku, w jednej z grup zrzeszających feministki.

 

Na zniszczonym w Warszawie samochodzie wandale napisali sprayem „Prawa kobiet!”. A przecież połowa dzieci, na których dokonuje się aborcji, to dziewczynki  mówi Dawid Wachowiak. 

 

Kampania Szpitale bez aborterów trwa już od dwóch miesięcy. Działacze Fundacji organizują regularne pikiety pod szpitalami, w których dokonuje się aborcji. Wykupują również billboardy i mobilne lawety, za pomocą których informują Polaków, w których placówkach abortuje się dzieci.

Źródło: Fundacja Pro – Prawo luk


Zmieniony ( 27.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.