Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 120 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Wolność słowa wg feministek i lewusów: Antyaborcyjny samochód zniszczony.
Wednesday 08 April 2020 14:09:14.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?

Laudetur Iesus Christus!  Uderzą w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów metropolii ma wyłączone telefony z powodu wirusa W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wolność słowa wg feministek i lewusów: Antyaborcyjny samochód zniszczony. Drukuj Email
Wpisał: feministki i lewusy   
27.06.2017.

Wolność słowa wg feministek i lewusów: Antyaborcyjny samochód zniszczony.

Nieznani sprawcy wymalowali na nim sprayem feministyczne hasła


2017-6-27 http://www.pch24.pl/antyaborcyjny-samochod-zniszczony--nieznani-sprawcy-wymalowali-na-nim-sprayem-feministyczne-hasla,52589,i.html#ixzz4lBTxmopq

 

Fundacja Pro – Prawo do życia zaparkowała pod warszawskim Szpitalem Orłowskiego samochód oklejony plakatami, które informowały pacjentów i przechodniów o aborcjach dokonywanych w tej placówce. Nieznani sprawcy zniszczyli grafiki a auto wysmarowali feministycznymi symbolami.

 

W Szpitalu Klinicznym im. prof. Orłowskiego w Warszawie, mieszczącym się przy ul. Czerniakowskiej, tylko w roku 2016 wykonano aż 119 aborcji na dzieciach.

Dlatego w poniedziałek 19 czerwca Fundacja Pro – Prawo do życia, w ramach akcji Szpitale bez aborterów, postawiła pod tą placówką samochód oklejony antyaborcyjnymi plakatami.

 

Auto, zakupione dzięki pomocy Darczyńców Fundacji, stało tuż przed głównym wejściem do Szpitala. Przez niemal cały tydzień widzieli je wszyscy pacjenci wchodzący do środka. Było również doskonale widoczne z samochodów przejeżdżających ulicą Czerniakowską oraz z okien szpitala.

 

W czasie weekendu samochód został zniszczony przez nieznanych sprawców, którzy wymalowali na nim sprayem feministyczne symbole oraz zdewastowali antyaborcyjne grafiki, czyniąc je całkowicie nieczytelnymi.

 

Tak właśnie wygląda wolność słowa według feministek i innych zwolenników aborcji. My pokazujemy czym aborcja jest i jak wygląda. Nie potrafią z tym polemizować więc za wszelką cenę chcą ukryć prawdę o niej przed społeczeństwem – komentuje Dawid Wachowiak, warszawski koordynator Fundacji. Agresja i zniszczenie to ich jedyne argumenty, do których już przywykliśmy – dodaje.

 

W ubiegłym miesiącu zniszczona została antyaborcyjna laweta samochodowa, którą Fundacja zaparkowała przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Krakowa. Wielokrotnie dewastowano również antyaborcyjne billboardy i wystawy, które Fundacja organizuje w całej Polsce. Podczas jednej z takich akcji, pomysłodawczynią aktu wandalizmu była liderka krakowskiej grupy feministycznej, zajmująca się między innymi zbieraniem podpisów pod projektem legalizującym aborcję na życzenie. Swój pomysł opisała na Facebooku, w jednej z grup zrzeszających feministki.

 

Na zniszczonym w Warszawie samochodzie wandale napisali sprayem „Prawa kobiet!”. A przecież połowa dzieci, na których dokonuje się aborcji, to dziewczynki  mówi Dawid Wachowiak. 

 

Kampania Szpitale bez aborterów trwa już od dwóch miesięcy. Działacze Fundacji organizują regularne pikiety pod szpitalami, w których dokonuje się aborcji. Wykupują również billboardy i mobilne lawety, za pomocą których informują Polaków, w których placówkach abortuje się dzieci.

Źródło: Fundacja Pro – Prawo luk


Zmieniony ( 27.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.