Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów 16 arrow Lewacka rewolta podczas szczytu przywódców G20. Bohaterski policjant strzelił w powietrze i uciekł
Friday 30 October 2020 05:40:15.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lewacka rewolta podczas szczytu przywódców G20. Bohaterski policjant strzelił w powietrze i uciekł Drukuj Email
Wpisał: Guru Makreli   
08.07.2017.

Lewacka rewolta w Hamburgu podczas szczytu

przywódców G20.

Bohaterski policjant strzelił w powietrze i uciekł do

sklepu.


"Opanować G20 - zatopić kapitalizm".Zaatakowany w Hamburgu przez agresywnych demonstrantów policjant oddał strzał ostrzegawczy, a następnie schronił się w pobliskim sklepie - podała niemiecka policja. W mieście dochodzi raz po raz do starć policjantów z przeciwnikami szczytu G20.

http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/170709282-Zamieszki-w-Hamburgu-Policjant-musial-uzyc-broni.html#ap-1


W starciach z agresywnymi demonstrantami protestującymi przeciwko odbywającemu się w Hamburgu spotkaniu przywódców G20 obrażenia odniosło dotychczas 196 policjantów - podała jednocześnie telewizyjna N24 powołując się na źródła policyjne. W południe policja mówiła o 160 rannych funkcjonariuszach. Wśród poszkodowanych nie ma ciężko rannych.

Przywódcy krajów G20 uczestniczą wieczorem w koncercie symfonicznym na ich cześć w Filharmonii Połabskiej.

Koncert rozpoczął się z opóźnieniem ze względu na spotkanie prezydenta USA Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Goście wysłuchają IX symfonii Beethovena.

Strefa wokół sali koncertowej została odizolowana policyjnym kordonem od reszty miasta.

Lewicowi ekstremiści próbują raz po raz przedostać się w pobliże budynku filharmonii.

Do starć z policją doszło w kilku punktach dzielnicy St. Pauli. Wieczorem w tej właśnie dzielnicy rozpoczęła się kolejna demonstracja stanowiąca zdaniem policji zagrożenie dla bezpieczeństwa w mieście. Około 1000 uczestników zjawiło się na wiecu zorganizowanym pod hasłem "Rewolucyjna demonstracja antyG20" - podała agencja dpa.

Dewizą uczestników jest "Opanować G20 - zatopić kapitalizm". - Przeniesiemy na ulicę naszą wściekłość na ten system - powiedział jeden z uczestników. Na ulicach w pobliżu wiecu płoną wzniesione przez demonstrantów stosy z ławek, elementów drewnianych i innych łatwopalnych materiałów. 

Zmieniony ( 08.07.2017. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.