Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow SODOMA na Malcie.
Friday 10 July 2020 05:36:24.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
SODOMA na Malcie. Drukuj Email
Wpisał: Maltański parlament   
13.07.2017.

SODOMA na Malcie.

Skandaliczna decyzja parlamentu Malty. Homoseksualiści będą mogli zawierać „związki małżeńskie”

2017-07-13

http://www.pch24.pl/skandaliczna-decyzja-parlamentu-malty--homoseksualisci-beda-mogli-zawierac-zwiazki-malzenskie,53039,i.html#ixzz4mgvdICqNMaltański parlament jednogłośnie przyjął w środę ustawę umożliwiającą zawieranie „związków małżeńskich” przez osoby o tej samej płci. Homoseksualiści będą mogli również adoptować dzieci. Czy zatem Maltę wciąż można nazywać krajem katolickim?W liczącej 430 tys. mieszkańców katolickiej Malcie zalegalizowano homoseksualne „związki małżeńskie”. Inicjatywa została poparta nawet przez chrześcijańsko-demokratyczną Partię Nacjonalistyczną. Przeciw głosował zaledwie 1 z 69 posłów tłumacząc, że sumienie nie pozwala mu poprzeć tej ustawy.

 

To historyczne głosowanie. Pokazuje ono, że nasza demokracja i nasze społeczeństwo osiągnęły pewien poziom dojrzałości i że możemy teraz powiedzieć, że wszyscy jesteśmy równi – powiedział chwilę po głosowaniu premier Joseph Muscat.

 

W 2011 r. na Malcie zalegalizowano rozwody, a w 2014 r. dopuszczono możliwość zawierania związków cywilnych przez osoby o tej samej płci. Nowa ustawa pozwala również homoseksualnym „małżeństwom” adoptować dzieci, choć na skutek ustawy z 2014 r. mieli już taką możliwość.

 

Malta dołączyła do niechlubnego grona 25 państw dopuszczających homoseksualne „małżeństwa”.  

 Źródło: interia.pl

OM


Zmieniony ( 13.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.