Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow SODOMA na Malcie.
Saturday 26 September 2020 14:33:20.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
SODOMA na Malcie. Drukuj Email
Wpisał: Maltański parlament   
13.07.2017.

SODOMA na Malcie.

Skandaliczna decyzja parlamentu Malty. Homoseksualiści będą mogli zawierać „związki małżeńskie”

2017-07-13

http://www.pch24.pl/skandaliczna-decyzja-parlamentu-malty--homoseksualisci-beda-mogli-zawierac-zwiazki-malzenskie,53039,i.html#ixzz4mgvdICqNMaltański parlament jednogłośnie przyjął w środę ustawę umożliwiającą zawieranie „związków małżeńskich” przez osoby o tej samej płci. Homoseksualiści będą mogli również adoptować dzieci. Czy zatem Maltę wciąż można nazywać krajem katolickim?W liczącej 430 tys. mieszkańców katolickiej Malcie zalegalizowano homoseksualne „związki małżeńskie”. Inicjatywa została poparta nawet przez chrześcijańsko-demokratyczną Partię Nacjonalistyczną. Przeciw głosował zaledwie 1 z 69 posłów tłumacząc, że sumienie nie pozwala mu poprzeć tej ustawy.

 

To historyczne głosowanie. Pokazuje ono, że nasza demokracja i nasze społeczeństwo osiągnęły pewien poziom dojrzałości i że możemy teraz powiedzieć, że wszyscy jesteśmy równi – powiedział chwilę po głosowaniu premier Joseph Muscat.

 

W 2011 r. na Malcie zalegalizowano rozwody, a w 2014 r. dopuszczono możliwość zawierania związków cywilnych przez osoby o tej samej płci. Nowa ustawa pozwala również homoseksualnym „małżeństwom” adoptować dzieci, choć na skutek ustawy z 2014 r. mieli już taką możliwość.

 

Malta dołączyła do niechlubnego grona 25 państw dopuszczających homoseksualne „małżeństwa”.  

 Źródło: interia.pl

OM


Zmieniony ( 13.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.