Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow SODOMA na Malcie.
Friday 22 January 2021 17:17:57.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
SODOMA na Malcie. Drukuj Email
Wpisał: Maltański parlament   
13.07.2017.

SODOMA na Malcie.

Skandaliczna decyzja parlamentu Malty. Homoseksualiści będą mogli zawierać „związki małżeńskie”

2017-07-13

http://www.pch24.pl/skandaliczna-decyzja-parlamentu-malty--homoseksualisci-beda-mogli-zawierac-zwiazki-malzenskie,53039,i.html#ixzz4mgvdICqNMaltański parlament jednogłośnie przyjął w środę ustawę umożliwiającą zawieranie „związków małżeńskich” przez osoby o tej samej płci. Homoseksualiści będą mogli również adoptować dzieci. Czy zatem Maltę wciąż można nazywać krajem katolickim?W liczącej 430 tys. mieszkańców katolickiej Malcie zalegalizowano homoseksualne „związki małżeńskie”. Inicjatywa została poparta nawet przez chrześcijańsko-demokratyczną Partię Nacjonalistyczną. Przeciw głosował zaledwie 1 z 69 posłów tłumacząc, że sumienie nie pozwala mu poprzeć tej ustawy.

 

To historyczne głosowanie. Pokazuje ono, że nasza demokracja i nasze społeczeństwo osiągnęły pewien poziom dojrzałości i że możemy teraz powiedzieć, że wszyscy jesteśmy równi – powiedział chwilę po głosowaniu premier Joseph Muscat.

 

W 2011 r. na Malcie zalegalizowano rozwody, a w 2014 r. dopuszczono możliwość zawierania związków cywilnych przez osoby o tej samej płci. Nowa ustawa pozwala również homoseksualnym „małżeństwom” adoptować dzieci, choć na skutek ustawy z 2014 r. mieli już taką możliwość.

 

Malta dołączyła do niechlubnego grona 25 państw dopuszczających homoseksualne „małżeństwa”.  

 Źródło: interia.pl

OM


Zmieniony ( 13.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.