Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 17 II arrow "NOSTRI TERRORISTI PREFERITI". "Bułgarski Al Capone" Borisow na usługch CIA i UE.
Wednesday 08 July 2020 10:26:52.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy wierni Tradycji mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"NOSTRI TERRORISTI PREFERITI". "Bułgarski Al Capone" Borisow na usługch CIA i UE. Drukuj Email
Wpisał: RAM   
21.07.2017.

"NOSTRI TERRORISTI PREFERITI". "Bułgarski Al Capone" na usługch CIA i UE.

"Timber Sycamore" – hańba Europy

21.07.2017 RAM http://ram.neon24.pl/post/139399,timber-sycamore-hanba-europy

"Wszyscy wiedzą, że to są jihadziści. Nikt nie wierzy w tą misję – jesteśmy świadomi, że szkolimy następną generację jihadzistów. Dlatego bojkotujemy akcję mówiąc: 'pieprzyć to wszystko, komu na tym zależy'"...?

 

UE: Nowe sankcje na Assada. Czy to aby nie jest zemsta za naszych terrorystów-faworytów?

 

UE: NUOVE SANZIONI AD ASSAD. VENDETTA PER I NOSTRI TERRORISTI PREFERITI?

http://www.maurizioblondet.it/ue-nuove-sanzioni-ad-assad-vendetta-nostri-terroristi-preferiti/

 

Maurizio Blondet     19 lipiec 2017     tłum. RAM

 

Ucywilizowana i "humanitarna" Unia Europejska nałożyła na Syrię nowe sankcje – pakiet jest skierowany przeciwko wojskowym i technikom za ich rzekome zaangażowanie w ataki chemiczne (pomimo, iż wiadomo, że przeprowadzone zostały przez terrorystów po to, by spowodować zachodnią interwencję "humanitarną").

 Robi się to także dlatego byście nie podejrzewali, że tzw. "Europa" przyczyniła się do 5-letniej udręki narodu syryjskiego – chociaż wydała setki milionów euro na broń i captagon dla swych ulubieńców jihadzistów.

  Opowiada o tym Thierry Meyssan.

 

Podczas dni, w których toczyły się walki o wyzwolenie  Aleppo – dziennikarka bułgarska Dilyana Gaytandzheva zauważyła obecność broni i amunicji bułgarskiej w 9 magazynach, które należały do nożowników. (...)

   

VIDEO: "Les armes bulgares des jihadistes d'Aleppo"

https://youtu.be/fYf5AIdlVpM

 

 

Dziennikarka zapisała sobie skrupulatnie oznakowania widoczne na skrzyniach z bronią i po powrocie do Bułgarii rozpoczęła dochodzenia.

Tu należy przypomnieć, że od roku 2009, prawie nieprzerwanie kraj ten rządzony jest przez Bojko Borisowa [premier md] – twardego europeistę, bardzo cenionego przez Berlin, a zatem także przez Brukselę, który wprowadził Bułgarię do UE i do NATO.

Borisow – ex wykidajło w night clubie, mistrz karate, były minister ds. wewnętrznych (zanim stał się premierem), wzorowy europeista "mający powiązania z kartelami narkotykowymi" – jest  wg. Jürgena Roth'a, niemieckiego eksperta w zakresie przestępczości zorganizowanej "bułgarskim Al Capone".

 Na polecenie CIA Borisow zajmował się zakazanymi transportami broni i narkotyków, najpierw dla jihadzistów w Libii, a następnie dla ISIS-u w Syrii. Borisow stoi na czele mafii bułgarskiej, noszącej nazwę SIC – Security Insurance Company, przedstawiającej się jako agencja dostarczająca osobom wpływowym "ochrony", bodyguard oraz goryli (czyżby i płatnych zabójców?) (...)

 

SIC (criminal organisation)

https://en.wikipedia.org/wiki/SIC_(criminal_organisation)

 

 

Bardzo zróżnicowana jak chodzi o usługi na rzecz własnej klienteli – "spółka" SIC dostarczyła CIA captagonu by mógł zagrzewać do walki jihadzistów w Libii.

 

Jak wynika ze śledztwa jeszcze innej dziennikarki bułgarskiej, a mianowicie Marii Petkowej – opublikowanego w Balkan Investigative Reporting Network –  w latach 2011 i 2014 –  to dzięki Borisowi – CIA i SOCOM (United States Special Operations Command) zakupiły dla jihadzistów w Syrii - posowiecką broń bułgarską za pół miliarda dolarów. Broń została zapłacona przez Saudów i Emiraty i przetransportowana samolotami Saudi Arabia Cargo oraz Etihad Cargo. Organizatorem operacji był David Petraeus, ówczesny dyrektor CIA, który po utracie swego fotela za sprawą skandalu seksualnego dalej ją kontynuował pracując dla KKR Global Institute – ośrodka badawczego należącego do  potężnego i bardzo poufnego holdingu Kohlberg Kravis Roberts & Co.     

 

United States Special Operations Command

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Special_Operations_Command

 

KKR Global Institute

http://www.kkr.com/our-firm/kkr-global-institute

 

Kohlberg Kravis Roberts & Co.

http://www.kkr.com/

https://en.wikipedia.org/wiki/Kohlberg_Kravis_Roberts

 

 

W tych samych ramach operacyjnych również Chorwacja scedowała 230 ton broni "o wartości 6,5 miliona dolarów", którą przy pomocy IŁ-ów należących do Jordan International Air Cargo przewieziono do Turcji, po czym siły zbrojne Qataru zrzuciły ją syryjskim rebeliantom na spadochronach.

  

Udział Europy w zbrodni

  Pojawienie się Moskwy i Teheranu u boku Damaszku sprawiło, że koniecznością stało się dostarczenie rebeliantom tego, co w żaden sposób nie mogło być dostarczone na spadochronach – dla przykładu pojazdów opancerzonych czy artylerii przeciwczołgowej. Jak poinformował o tym Manlio Dinucci – linie żeglugi morskiej Liberty Global Logistics zrealizowały tego rodzaju przerzut z włoskiego portu w Livorno do Akaba w Jordanii oraz do Jedda w Arabii Saudyjskiej. Wszystko to oczywiście za wiedzą włoskiego rządu i Europy.

 

 

Liberty Global Logistics

http://libertygl.com/

  Podobnie UE nie zakwestionowała nigdy faktu, że w Bułgarii został wyniesiony do władzy szef mafii – identyfikowany w ten sposób przez policje międzynarodowe i że wynajmował do opisywanych powyżej operacji azerbejdżańskie linie lotnicze Silk Way Airlines. Dziennikarka bułgarska dowiedziała się, że bułgarskie ministerstwo spraw zagranicznych w przeciągu mniej niż 3 lat zadeklarowało 350 tego rodzaju przelotów jako "loty dyplomatyczne" po to, by uchronić je od jakichkolwiek kontroli. (..)

 

 

Silk Way Arlines

https://en.wikipedia.org/wiki/Silk_Way_Airlines

Również takie kraje jak Niemcy, Wielka Brytania, Polska, Rumunia, Serbia i Czechy były dostarczycielami broni do Syrii.

 

 

Des milliards de dollars d’armes contre la Syrie

http://www.voltairenet.org/article197134.html

 

 

Według Gaytandziewej – co najmniej 17 państw wzięło udział w tym ogromnym transporcie broni dla "opozycjonistów walczących o demokrację w Syrii", a Silk Way Airlines przewiozła co najmniej miliard sztuk broni. Oprócz tego - według PKK – w przedziale maj – czerwiec 2014 Turcja wynajęła pociągi, by przy ich pomocy dostarczyć do syryjskiego miasta Raqqa (będącego w owym czasie w rękach formacji znanej później pod nazwą ISIS) uzbrojenie z Ukrainy, a także 1000 słynnych pick-up Toyota. Wszystko to zostało zapłacone pieniędzmi Saudytów.

 

 

Niezwykle ciekawą dygresją jest mówiący po turecku Azerbejdżan, który stał się zapleczem Waszyngtonu jak chodzi o brudne operacje. Jest to długotrwała zależność – jak ujawniła Sibel Edmonds, która pracowała dla FBI jako tłumaczka z tureckiego i na prośbę CIA gościła w Baku Ayman'a Al-Zawahiri – "drugą pod względem ważności osobistość Al Qaedy.

 

Jakoże Al-Zawahiri był oficjalnie poszukiwany przez FBI – używał do swych podróży po Afganistanie, Albanii, Egipcie i Turcji samolotów NATO i często był odwiedzany przez księcia Bandara bin Sultana – szefa wywiadu saudyjskiego".

 

Wszystko to częściowo pozwala zrozumieć godne podziwu zdolności agencji SITE Rity Katz jak chodzi o przechwytywanie tylko i wyłącznie przez nią nagrań video, na których Al-Zawahiri zachęcał do świętej wojny z Assadem i temu podobne. Można wręcz stwierdzić, że nie było to znowu takie trudne, ponieważ Al-Zawahiri był prawie że oficjalnym pracownikiem federalnym.

 

 

Operacja, której istotną część zrekonstruowała bułgarska dziennikarka nosiła nazwę Timber Sycamore i była kierowana prze Petraeusa. Meyssan nazywa ją "największą kryminalną sprawą jaka miała miejsce w historii". (...)

 

 

Sibel Edmonds

https://en.wikipedia.org/wiki/Sibel_Edmonds

 

SITE – RITA KATZ

https://news.siteintelgroup.com/tag/34.html

 

Timber Sycamore

https://en.wikipedia.org/wiki/Timber_Sycamore

 

 

 

Hańba wojskowa

 

17 lipca w Jordanii zakończył się proces Marika al-Tuwayaha, żołnierza jordańskiego, który w ubiegłym roku, w jordańskiej bazie King Faisal zastrzelił 3 żołnierzy amerykańskich należących do tzw. zielonych beretów.

 

Green Berets

https://en.wikipedia.org/wiki/Special_Forces_(United_States_Army)

 

 

Była to zbrodnia zamierzona – Marik al-Tuwayha strzelał przez 6 minut, ładując ponownie broń, podczas gdy trzej amerykańscy komandosi krzyczeli "Jesteśmy Amerykanami!"  

 

 

Jordan soldier who killed US trainers jailed for life

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-40629425

 

 

Tragedia została wyciszona przez USA, ponieważ ujawniła nielegalność i tajność przeprowadzanej operacji. Trzej zabici – należący do elitarnej jednostki znajdowali się tam po to, by uczyć "opozycjonistów" syryjskich roli "demokratycznych" obywateli walczących z dyktatorem – potworem.

  Cały kawał polega na tym, że miesiąc przed masakrą jeszcze inny amerykański zielony beret, który jako trener brał udział w tajnych ćwiczeniach opowiedział wojskowej witrynie SOFREP o swym obrzydzeniu i odrazie moralnej w stosunku do tego, co był zobowiązany robić.

 

Czy mieli do czynienia z opozycją Assada – jak chodzi o tych, których szkolili?

 

 

«Nikt w to nie wierzy. Nasze  nastawienie do całej sprawy jest typu "pieprzyć to". Wszyscy wiedzą, że to są jihadziści. Nikt nie wierzy w tą misję –  jesteśmy świadomi, że szkolimy następną generację jihadzistów. Dlatego bojkotujemy akcję mówiąc: pieprzyć to wszystko, komu na tym zależy?» (...)

  SOFREP: Special Forces News | Military Intelligence | Spec Ops

https://sofrep.com/

 

 

US Special Forces sabotage White House policy gone disastrously wrong with covert ops in Syria

https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/07/beret-3.jpg?resize=300%2C196

 

 

Jihadziści czy żołnierze jordańscy?


Być może pamiętacie straszne wydarzenie z lutego 2015, kiedy to pilot jordański Moaz al-Kasasbeh został spalony żywcem w klatce przez bojowników ISIS – zarejestrowane na nagraniu bardzo reklamowanym i rozpowszechnianym przez SITE.

 

Po raz pierwszy i ostatni bojownicy "Państwa Islamskiego" byli widziani w kamuflażu khaki, kominiarkach tego samego koloru, desert boots na nogach – mający wygląd doskonałych wojskowych.

 

Wielu obserwatorów stwierdziło natychmiast, że to nie byli jihadziści, ale żołnierze jordańscy – ludzie honoru i posiadający wysoki poziom militarny – zmuszeni do bycia statystami w inscenizacji z jednej strony komicznej i śmiesznej, a z drugiej tragicznej –  jako że pilot faktycznie został zamordowany.

  Cóż, nie wolno prowadzić takich wojen. A jeżeli robi się je – kończą się przegraną.  

***

 

500 milionów dolarów za bułgarską broń dla ISIS-u

http://ram.neon24.pl/post/135746,500-milionow-dolarow-za-bulgarska-bron-dla-isis-u

 

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  


Zmieniony ( 21.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.