Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Nie żyje kapłan -męczennik - brutalnie zaatakowany przy ołtarzu. Sprawcą mordu "artysta z USA"
Thursday 29 October 2020 09:09:35.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nie żyje kapłan -męczennik - brutalnie zaatakowany przy ołtarzu. Sprawcą mordu "artysta z USA" Drukuj Email
Wpisał: PCh   
03.08.2017.

Meksyk: nie żyje kapłan -męczennik - brutalnie zaatakowany przy ołtarzu.

Sprawcą mordu "artysta z USA"2017-08-03 http://www.pch24.pl/meksyk--nie-zyje-kaplan-brutalnie-zaatakowany-przy-oltarzu--sprawca-mordu-artysta-z-usa,53552,i.htmlMimo prób uratowania życia, kapłan zaatakowany w maju w katedrze w Mieście Meksyk zmarł. Napastnik odmówił składania wyjaśnień. Przyznał jedynie, ze jest artystą z USA.

 

Do tragicznych wydarzeń doszło 15 maja 2017 roku. Gdy ks. Miguel Angel Machorro zakończył odprawianie wieczornej Mszy św., został zaatakowany przy ołtarzu przez napastnika, który próbował poderżnąć mu gardło. Duchownemu udało się wyrwać z jego rąk, został jednak poważnie zraniony w pobliżu płuca. Krwawiący obficie kapłan został helikopterem przetransportowany do szpitala.

 Ciężko ranny kapłan, po długiej walce o jego życie, zmarł 2 sierpnia w szpitalu w stolicy Meksyku. Jest czwartym kapłanem katolickim zabitym w Meksyku od początku 2017 roku i 10 na świecie.

 Napastnik został zatrzymany przez wiernych na miejscu zdarzenia. Według dziennika „El Universal” ma 35 lat. Oświadczył, że nazywa się John Rock Schild, jest „artystą ze Stanów Zjednoczonych” i zapowiedział, że skorzysta z prawa do odmowy składania zeznań.

 Źródło: KAI MA

Zmieniony ( 03.08.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.