Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 107 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ukraina, B, L. od kwietnia 14 arrow Co łączy byłego szefa MSW z "Otwartym Dialogiem"?
Friday 26 February 2021 16:10:54.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Co łączy byłego szefa MSW z "Otwartym Dialogiem"? Drukuj Email
Wpisał: wPolityce.pl   
08.08.2017.

Co łączy byłego szefa MSW z FOD?

„Fakt”: Sienkiewicz jest wolontariuszem fundacji, która chciała zrobić Majdan w Polsce


za http://wpolityce.pl/polityka/352087-co-laczy-bylego-szefa-msw-z-fod-fakt-sienkiewicz-jest-wolontariuszem-fundacji-ktora-chciala-zrobic-majdan-w-polsceFakt” ustalił, że szef MSW za rządów PO-PSL Bartłomiej Sienkiewicz jest wolontariuszem Fundacji Otwarty Dialog.

Nieoficjalnie jednak mówi się, że Bartłomiej Sienkiewicz pracuje dla rządu Ukrainy


pisze „Fakt”.


Z naszych informacji wynika, że Sienkiewicz na Ukrainie współpracuje z kancelarią prezydenta Petra Poroszenki (52 l.)


dodaje dziennik.


Przypomniał, że w maju tygodnik „Wprost” poinformował, że Sienkiewicz ma doradzać ukraińskim politykom w sprawach wizerunkowych, m.in. jak dobrze wypaść przed kamerą. Przypomnijmy, że w Polsce zajmował się doradztwem strategicznym w sektorze energetycznym.


W kamienicy w centrum Kijowa kancelaria prezydenta Poroszenki opłaca Sienkiewiczowi „ogromny, siedmiopokojowy apartament”.


W pobliżu dobre restauracje, które Sienkiewicz często odwiedza – słynie przecież z zamiłowania do ekskluzywnych trunków


pisze „Fakt”.


Gazeta przekonuje, że w Kijowie Sienkiewicz „z biesiadowaniem nie czeka nawet do kolacji. Zaczyna od śniadania”.


Przepiórcze jajka z bekonem przepija koniakiem już o 9 rano!


donosi dziennik.


W rozmowie z gazetą były szef MSW przekonuje, że jest tylko wolontariuszem Fundacji Otwarty Dialog. Nie przyznaje się do pracy dla kancelarii prezydenta Ukrainy.


Tyle że w jej siedzibie w Kijowie ostatni raz był widziany… pół roku temu. Łatwiej go spotkać w naszej warszawskiej siedzibie – przyznaje nam pracownik fundacji z Kijowa, który w trosce o swoje bezpieczeństwo pragnie zachować anonimowość


informuje gazeta.


Niedawno znalazł też czas, by w szczycie awantury o sądy doradzić opozycji, by ta postawiła na prezydenta Andrzeja Dudę (45 l.). Ale co robi dla Poroszenki, nie wiadomo


pisze „Fakt”.


Fundacja Otwarty Dialog w Polsce zasłynęła niedawno opublikowaniem precyzyjnego planu destabilizacji kraju pod hasłem: „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”.FOD za rządów PO-PSL otrzymało koncesję na wytwarzanie i handel bronią.


CZYTAJ WIĘCEJ: Szokujące kulisy ustaleń wPolityce.pl: Zgodę na handel bronią dla FOD rekomendował były szef SKW Piotr Pytel, podejrzany o współpracę z FSB


Prezes Fundacji Otwarty Dialog grozi nam procesem. Czy fundacja nawołująca do destabilizacji polskiego państwa wyjaśni wszystko przed sądem?Na opublikowanych w maju 2015 r. taśmach z restauracji „Sowy i Przyjaciele” Paweł Wojtunik w rozmowie z Elżbietą Bieńkowską, której fragmenty opublikował tygodnik Do Rzeczy zdradza, że spalenie budki strażniczej przy ambasadzie rosyjskiej w trakcie Marszu Niepodległości miało być prowokacją na zlecenie szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza. Szef CBA twierdzi, że nie ma z nim najlepszych relacji.
ems/„Fakt”

Zespół wPolityce.pl


Zmieniony ( 15.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.