Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Możemy obronić Mary Wagner i pomóc w Jej walce
Wednesday 21 April 2021 12:47:54.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Możemy obronić Mary Wagner i pomóc w Jej walce Drukuj Email
Wpisał: Kinga Małecka-Prybyło   
24.08.2017.

Możemy obronić Mary Wagner i pomóc w Jej walce

Kinga Małecka-Prybyło <pomagam@stopaborcji.pl>

Szanowny Panie Mirosławie,

w ubiegłym tygodniu informowałam Pana o skandalicznym wyroku kanadyjskiego sądu, jaki zapadł w sprawie obrończyni życia Mary Wagner.

Ta dzielna kobieta może trafić do więzienia tylko dlatego, że skutecznie namawiała kobiety do rezygnacji z aborcji i oferowała im pomoc. Naraziła tym samym „klinikę” aborcyjną na straty finansowe.

Wyrok skazujący już zapadł a konkretny wymiar kary zostanie wyznaczony 12 września. Okazało się, że możemy wpłynąć na jego wysokość!

Sędzia Eric Libman, który prowadzi sprawę, pozwolił Mary dołączyć do procesu listy od przyjaciół i sympatyków, które wyrażają pozytywne opinie na temat jej osoby oraz motywów jej postępowania. Listy zostaną wzięte pod uwagę w trakcie procesu i mogą przyczynić się do skrócenia czasu, jaki Mary będzie musiała spędzić w więzieniu.

Musimy wykorzystać tę szansę i uratować Mary!

Stworzyliśmy internetową petycję, za pomocą której można wysłać e-mail bezpośrednio na adres sędziego Libmana. Bardzo Pana proszę o jej podpisanie:


Po podpisaniu petycji wiadomość zostanie automatycznie przetłumaczona na język angielski i z Pana podpisem zostanie wysłana do sędziego.

Mamy bardzo mało czasu aby wysłać możliwie dużo e-maili. Wszystkie muszą znaleźć się w skrzynce pocztowej sędziego do 12 września. Dlatego gdy podpisze Pan już petycję, proszę o poinformowanie o akcji Pana znajomych. Może Pan szybko udostępnić im naszą akcję na Facebooku za pomocą poniższego przycisku:

Udostępnij

Potrzebujemy jak największej ilości podpisów aby pokazać skalę poparcia dla Mary, która bardzo na nas liczy. Pamiętam jej wizytę w naszym kraju, w trakcie której spotkała się osobiście z tysiącami Polaków a za pomocą mediów jej historia dotarła do dziesiątek tysięcy. Jeśli informacja o naszej akcji dotrze do jej sympatyków, siła naszego oddziaływania będzie duża!

Dlatego raz jeszcze Pana proszę o
podpisanie petycji oraz udostępnienie jej swoim znajomym. Ja już to zrobiłam. Nasza ostatnia petycja odniosła sukces - dzięki zaangażowaniu internautów udało się odwołać ze stanowiska Krajowego Konsultanta ds. Położnictwa i Ginekologii Stanisława Radowickiego, odpowiedzialnego za aborcyjną mentalność wśród polskich ginekologów. Teraz możemy wpłynąć na wyrok Mary.

Śledzę jej proces na bieżąco i jak tylko dowiem się czegoś nowego w jej sprawie, napiszę do Pana. Wkrótce opowiem Panu również o naszych planach na wrzesień.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Zmieniony ( 24.08.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.