Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow NIE dla genderowej, w duchu LGBT, indoktrynacji pracowników UE, za nasze pieniądze!
Wednesday 02 December 2020 04:12:42.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
NIE dla genderowej, w duchu LGBT, indoktrynacji pracowników UE, za nasze pieniądze! Drukuj Email
Wpisał: Kom. Eu   
31.08.2017.

NIE dla genderowej, w duchu LGBT, indoktrynacji pracowników UE, za nasze pieniądze!


Szanowni Państwo,

Komisja Europejska planuje wydać pieniądze podatników, czyli obywateli Państw Członkowskich UE, na szkolenie 33 tys. swoich pracowników obejmujące genderową indoktrynację w duchu środowisk LGBT [dla normalnych: to takie różne ZBOKI. MD]. Zachęcam do dołączenia do międzynarodowego sprzeciwu wobec tych ideologicznych działań UE:

http://www.citizengo.org/pl/sc/84594-sprzeciw-wobec-indoktrynacji-lgbt-pracownikow-komisji-europejskiej

19 lipca został opublikowany specjalny komunikat prasowy KE, z którego wynika, że wszyscy menedżerowie KE i ich pracownicy będą musieli uczestniczyć w "działaniach uświadamiających i szkoleniach" w celu "zajęcia się wszelkimi nieświadomymi uprzedzeniami" [przeciwko homoseksualistom, i in.].


Zachęcamy do wyrażenia sprzeciwu wobec powyższych planów szkoleniowych Komisji Europejskiej, a zwłaszcza wobec finansowania tego typu szkoleń z naszych pieniędzy.

Dziękujemy za dołączenie do petycji!

http://www.citizengo.org/pl/sc/84594-sprzeciw-wobec-indoktrynacji-lgbt-pracownikow-komisji-europejskiej

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa Senkowska z Zespołem CitizenGO

P.S. Prosimy o zaproszenie znajomych do dołączenia do petycji:

http://www.citizengo.org/pl/sc/84594-sprzeciw-wobec-indoktrynacji-lgbt-pracownikow-komisji-europejskiej

---

Zmieniony ( 31.08.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.