Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Człowiek-świnia GMO wyhodowany w Chinach.
Sunday 18 April 2021 23:31:43.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Człowiek-świnia GMO wyhodowany w Chinach. Drukuj Email
Wpisał: Chiniarze   
03.09.2017.

Człowiek-świnia GMO wyhodowany w Chinach.[Kseno-transplantacja, wielkie mi rzeczy! Rozejrzyjmy się po sejmie, sądach, samorządach, partiach partyjniackich – tacy przecież KWITNĄ. A Chiniarze muszą sobie takich hodować sztucznie! I to – zmodyfikowanych genetycznie...

Nawet, świnie, nie podali, czy zmodyfikowany narząd to mózg, czy może dupę przeszczepili...

Mirosław Dakowski]Pierwszy przeszczep świńskiego narządu do ciała człowieka

Filip GeekowskiChiny czynią niesamowite postępy w kwestiach inżynierii genetycznej, co sprawia, że w tej chwili są absolutnymi pionierami na świecie w najróżniejszych tego typu terapiach, dzięki którym już niedługo uda się wyeliminować większość najgroźniejszych chorób dręczących ludzkość.

Chińscy naukowcy przygotowują się teraz do pierwszego w historii przeszczepu człowiekowi narządu pobranego od specjalnie wyhodowanej i zmodyfikowanej genetycznie świni, przy wykorzystaniu komórek macierzystych pacjenta. Państwo Środka posiada największą na świecie hodowlę świń [i ludzi md] przeznaczoną pod takie eksperymenty genetyczno-transplantacyjne.

Co ciekawe, to właśnie narządy tych zwierząt niemal idealnie odpowiadają ludzkim, a w dodatku występuje tu najmniejsze zagrożenie odrzutem. Po dokonaniu modyfikacji genetycznych, odrzutów praktycznie nie ma.

Władze wydadzą pozwolenie na testy kliniczne w ciągu najbliższych 2 lat. W trakcie ich trwania, ochotnikom wymagającym przeszczepu zostanie umieszczony w ciele narząd wcześniej wyhodowany w świni specjalnie pod nich zmodyfikowanej genetycznie.

Świńskie narządy będą przeszczepiane ludziom. Fot. Pexels.

Ksenotransplantacja, czyli wszczepianie tkanek lub narządów zwierzęcych w organizm człowieka, powstała z myślą o pacjentach, którzy nie mogą przejść przez zabieg ze względu na niedobór wymaganych organów. Z powodu braku narządów do przeszczepu, każdego roku na śmierć skazywanych jest miliony ludzi.

W tego typu projekty zaangażowanych jest w Chinach 10 instytucji. Badania finansowane są z budżetu państwa i to na jego zielone światło czekają teraz naukowcy i miliony ludzi. Każdego roku w Państwie Środka bowiem aż 1,5 miliona osób wymaga przeszczepu, a otrzymuje go zaledwie kilka tysięcy.

W realizacji tej wizji może pomóc najnowsze odkrycie naukowców z Harvard University i firmy eGenesis, którzy opracowali metodę lepszego przyswajania świńskiego narządu przez organizm ludzki (zobaczcie tutaj).

Dzięki świniom, modyfikacjom genetycznym i sztucznym hodowlom zwierząt na organy, niebawem ta przykra rzeczywistość transplantologii ma się odmienić nie do poznania.

Źródło: SCMP

Zmieniony ( 03.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.