Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 150 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zdrówko 17 arrow Izby "lekarskie" czy lękarskie?? BLAMAŻ, też ministra "zdrowia".
Wednesday 03 March 2021 16:20:05.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Izby "lekarskie" czy lękarskie?? BLAMAŻ, też ministra "zdrowia". Drukuj Email
Wpisał: Justyna Socha   
10.09.2017.

Izby „lekarskie” czy lękarskie?? BLAMAŻ, też ministra „zdrowia”.Korporacja lekarska zamyka usta lekarzom!

Dr Jerzy Jaśkowski z zawieszonym [???] prawem wykonywania zawodu!

 

=====================

...oni boją się informacji ogólno-dostępnej. Na stronie internetowej Izby

nic nie zamieścili a przeciek był jedynie do niemieckiego

wydawnictwa.


Justyna Socha

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP"


https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5093-korporacja-lekarska-zamyka-usta-lekarzom-dr-jerzy-jaskowski-z-zawieszonym-prawem-wykonywania-zawoduOkręgowa Izba Lekarska w Gdańsku zawiesiła prawo wykonywania zawodu dr. n. med. Jerzemu Jaśkowskiemu, który mimo cenzorskich upomnień sądu lekarskiego, publicznie wypowiadał się krytycznie na temat szczepień, nieujawnionej korupcji i powszechnej ignorancji osób odpowiedzialnych za system rzekomej „ochrony zdrowia” i szczepień. Lekarski związek branżowy liczy, że będzie to ostrzeżeniem dla lekarzy, którzy wspierają pacjentów poszkodowanych przez wadliwy system i szkodliwe szczepionki.

O sprawie poinformowało jedno z czasopism medycznych, hojnie obdarowywane przez przemysł farmaceutyczny (źródło informacji o darowiznach: kodeksprzejzystosci.pl). Oberwało się też rodzicom małych pacjentów, którzy zorganizowali 3 czerwca protest o prawo do świadomej zgody i wolność wyboru w kwestii szczepień, chociaż korzystają z niej obywatele 17 państw europejskich.

Eksperci” nie potrafią dotrzeć do dowodów naukowych, którymi posłużył się lekarz

Zapytani przez czasopismo etatowi eksperci – dr Paweł Grzesiowski i prof. Włodzimierz Gut – zaprzeczyli, że istnieją poniższe badania, na które powoływał się ukarany lekarz. Nazywają to „brakiem wiedzy” i żądają ścigania „ruchów antyszczepionkowych” z urzędu.

Jednym z nich jest znane badanie z Indii, przeprowadzone w 1979 r. przez Indian Council of Medical Research, które miało potwierdzić skuteczność szczepień na gruźlicę, a okazało się klapą. Po blisko 8 latach obserwacji 260 tys. osób stwierdzono, że częstotliwość występowania gruźlicy jest większa u szczepionych niż u nieszczepionych. Nie znaleziono dowodu na ochronne działanie szczepionki. Cytuję: Dystrybucja nowych przypadków gruźlicy bakteryjnej wśród osób niezakażonych w trakcie jej podania nie wykazał żadnych dowodów na ochronne działanie szczepionek BCG.

Dr Jerzy Jaśkowski krytykował również m.in. niepopularną i kontrowersyjną szczepionkę na grypę. Warto wspomnieć, że temu szczepieniu nie poddaje się 96% Polaków i 94% lekarzy według informacji podawanych przez media. Ze względu na niską jakość dostępnych danych naukowych, nie można wyciągnąć wniosków na temat skuteczności szczepień przeciwko grypie wśród osób w wieku 65 lat lub starszych – mówią wnioski z badania Cochrane Collaboration pt. Vaccines for preventing influenza in the elderly, na które powoływał się dr Jaśkowski.

Cenzura ma swoje ofiary

Pisałam już w „Warszawskiej Gazecie” o historii wspaniałej i szanowanej przez pacjentów dr Elżbiety Dąbrowskiej, którą działania Wielkopolskiej Izby Lekarskiej doprowadziły do zapaści zdrowotnej i śmierci. Opisywałam też ukaranie karą nagany popularnej dr Anety Kotwas z Konina za realizację praw pacjenta i udostępnianie rodzicom ulotek szczepionek. Kolejną lekarką postawioną przed sądem jest dr Katarzyna Bross-Walderdorff za wypowiedzi na temat szczepienia chorych dzieci na sejmowej debacie zorganizowanej przez obecnego wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego.

Co znamienne, działania przeciw lekarzom są podejmowane, gdy o swoich obserwacjach mówią otwarcie w mediach lub w sejmie. Dwie z nękanych lekarek nadal mimo ryzyka sankcji odważnie biorą udział w posiedzeniach Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych w obecności przedstawicieli głównych urzędów.

Zapał w cenzurowaniu sceptyków szczepień a bliskie związki z przemysłem

Warto zadać pytanie, jakie znaczenie w sprawie sankcji wobec dr. Jerzego Jaśkowskiego ma to, że firma Via Medica wydaje biuletyn Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. W stopce redakcyjnej widnieje nazwisko jej prezesa. Na stronie kodeksprzejzystosci.pl łatwo znaleźć informację, że wydawnictwo otrzymuje setki tysięcy od koncernów farmaceutycznych. Można tam znaleźć również informację, że darowizny przyjmowała także Naczelna Izba Lekarska i jeden z urzędów – Narodowy Instytut Leków.

Dr Jerzy Jaśkowski zadawał pytania o deklarację konfliktu interesów. Pytania zadawało również Stowarzyszenie STOP NOP. Odpowiedzi brak.

Brak radykalnych decyzji ze strony premier Beaty Szydło, od której żądaliśmy rozwiązania tego problemu. Przekazała sprawę ministerstwu zdrowia. Obywatele nie mogą liczyć też na podjęcie działań przez ministra Konstantego Radziwiłła, który sam jest lekarzem i przez wiele lat pracował w NIL. A na wiceministra powołał Zbigniewa Króla, byłego członka zarządu jednego z koncernów…

Samorząd lekarski cenzuruje i godzi w godność lekarzy! Pozbawia pacjentów prawa do rzetelnej informacji medycznej!

Polska to kraj, w którym lekarzowi stającemu po stronie pacjenta samorząd może odebrać prawo do pracy za wierność etyce zawodu. Ten sam samorząd, który również bierze pieniądze od przemysłu.

Lekarze! Czy pozwolicie, żeby sprowadzano Was do roli wyrobników, żeby odbierano Wam wszelkie prawa? Czy pozwolicie zamykać sobie usta bez prawa do własnych obserwacji i opinii? Po co studia, po co konieczność ciągłej edukacji, skoro i tak jesteście zmuszani do wygłaszania odgórnie narzuconych opinii, realizowania procedur opracowanych przez przemysł farmaceutyczny?

Pacjenci! Czy czujecie się bezpiecznie? Dzisiaj to kwestia szczepień, a za chwilę będzie to dotyczyło wszystkich leków i procedur medycznych. Kto nam powie prawdę?

Gdyby lekarze mogli mówić otwarcie, już dawno wszystko to, o co walczy STOP NOP, mogłoby się zmienić... Prawo do zadawania pytań, rzetelna informacja o ryzyku szczepień, indywidualne podejście do naszych dzieci, wnikliwa obserwacja powikłań oraz wycofanie zbędnych i niebezpiecznych preparatów.

Petycja Stowarzyszenia STOP NOP pt. Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej powstała, żeby zapobiec niszczeniu lekarzy, jednak nie zatrzymała tego procesu. Wręcz przeciwnie – sama ma zostać ocenzurowana. Cenzurowani są nie tylko lekarze i rodzice, ale również dziennikarze, gdy urzędnicy za korporacją lekarską wysyłają kolejne publiczne żądania ograniczenia wszelkiej dyskusji i krytyki obecnego systemu szczepień.

Podpisz petycję o zaprzestanie tego procederu!

http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/

Korporacja lekarska w swoich totalitarnych zapędach wcieliła się rolę Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk rodem z PRL-u. Role partii pełnią koncerny farmaceutyczne, a nadrzędnym celem jest zysk – bez względu na koszty, jakie ponoszą nasze dzieci.

Jak się bronić przed cenzurą i sankcjami wobec lekarzy, rodziców i społeczników?

Już minął czas przyglądania się niekorzystnym zmianom zza monitora. Konieczne jest zaangażowanie wszystkich ludzi dobrej woli. 24 sierpnia 2017 r. w Inowrocławiu odbędzie się marsz w obronie rodziny, którą postawiono przed sądem za odmowę szczepienia noworodka.

STOP NOP liczy na obecność wielu osób, które powiedzą dość tej agresywnej ingerencji w autonomię rodziny. Więcej informacji na stronie www.stopnop.com.pl/protest. 26 sierpnia w Warszawie odbędzie się natomiast konferencja „Szczepienia XXI wieku” z udziałem lekarzy, naukowców i społeczników, której uwieńczeniem będzie podpisanie Deklaracji Warszawskiej – Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych. Więcej informacji www.fundacja-qlt.pl/

Bierni nie pozostają również rodzice z innych państw. 9 września 2017 r. odbędzie się protest przeciw przymusowi szczepień w Paryżu (rząd planuje rozszerzyć liczbę obowiązkowych szczepionek od 1 stycznia 2018 r.). Natomiast 16 września Niemcy będą protestować przeciw wprowadzenia przymusowej „edukacji” u lekarza na temat jednostronnych korzyści szczepień pod groźbą kary grzywny.

Kolejne posiedzenie sądu w sprawie karnej za petycję Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej odbędzie się 6 września w Poznaniu.

Zmieniony ( 10.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.