Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bzdety za PiS-u arrow Zasrana Janda
Sunday 05 July 2020 11:31:44.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zasrana Janda Drukuj Email
Wpisał: Krystyna Janda   
12.09.2017.

Zasrana Janda:

Czuję się, jakby ktoś na mnie srał cały czas”

https://parezja.pl/janda-czuje-sie-jakby-ktos-sral-caly-czas/


Aktorka i agitatorka polityczna Krystyna Janda wyrzuciła z siebie w studiu radiowym żale po słowach prezesa PiS-u z ostatniej miesięcznicy. Ta wypowiedź pozwala dopytywać się o jej zdrowie psychiczne.Jarosław Kaczyński powiedział przed Pałacem Prezydenckim: „Bądźcie pewni, że będziemy mieli taką Polskę, że nikt nam nie narzuci woli z zewnątrz, i nawet jeśli pozostaniemy w Europie sami, to pozostaniemy wyspą wolności i tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii”.

Janda przeraziła się tymi słowami i postanowiła zacytować wiersz poety Jarosława Marka Rymkiewicza „Do Jarosława”. ”Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei/ Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu” — zacytowała Janda i rozpoczęła swoje żale.

Ja się czuję, jakby ktoś mnie opluł w tej chwili. Ja nic nie ukradłam, ja kocham ten kraj, pracuję w nim od urodzenia. Zawsze się przyjaźnię ze światem, jestem nie tylko polską aktorką, ale gram i za granicą” — wyrzuciła z siebie, wymieniając swoje odznaczenia.

„Czuję się, jakby ktoś na mnie srał cały czas” – stwierdziła i zacytowała: „Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu! Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo?” 

I skomentowała: „Jeżeli tak dalej będzie, to się będzie źle działo! Musimy się przyjaźnić z ludźmi, nie możemy się zamykać. To jest główne nieszczęście”.

I dalej: „O to nas teraz pyta to spalone ciało”. „Ludzie, o czym mówimy, to była katastrofa samolotowa, o czym tu jest mowa? Niech panowie się naprawdę porozumieją co do meritum, bo to jest przerażające wszystko” – wyznała.

Zmieniony ( 12.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.