Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Wiedeń: W szkołach więcej muzułmanów niż katolików.
Wednesday 05 August 2020 23:51:47.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Wiedeń: W szkołach więcej muzułmanów niż katolików. Drukuj Email
Wpisał: Oh, du meine Augustin   
15.09.2017.

Wiedeń: W szkołach więcej muzułmanów niż katolików.[...W celu lepszej integracji katolików z muzułmanami austriackie ministerstwo edukacji rozważa ...]

  https://ndie.pl/wieden-szkolach-wiecej-muzulmanow-niz-katolikow/Po raz pierwszy w historii do wiedeńskich szkół w nowym roku szkolnym uczęszczać będzie więcej dzieci muzułmańskich niż wyznania katolickiego.

Według spisu austriackich władz w Wiedniu ok. 32 tys. uczniów wyznaje islam, z kolei katolików jest 30 tys.

W celu lepszej integracji katolików z muzułmanami austriackie ministerstwo edukacji rozważa wprowadzenie dodatkowego przedmiotu z etyki – informuje TVP INFO, powołując się na austriackie media.

Spis austriackich władz skomentował Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15.

„Te statystyki jasno pokazują, że Zachód umiera na naszych oczach. To nie propaganda, tylko matematyka. W ciągu 10 lat większość dużych miast niemieckich czy francuskich to będą miasta islamskie” – stwierdził w rozmowie z portalem tvp.info Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15, przewodniczący Stowarzyszenia „Endecja”.

W 2015 roku Austria przyjęła około 90 tys. islamskich imigrantów, co odpowiada ponad 1 proc. jej ludności.

Zmieniony ( 15.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.