Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Wiedeń: W szkołach więcej muzułmanów niż katolików.
Wednesday 02 December 2020 03:47:26.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wiedeń: W szkołach więcej muzułmanów niż katolików. Drukuj Email
Wpisał: Oh, du meine Augustin   
15.09.2017.

Wiedeń: W szkołach więcej muzułmanów niż katolików.[...W celu lepszej integracji katolików z muzułmanami austriackie ministerstwo edukacji rozważa ...]

  https://ndie.pl/wieden-szkolach-wiecej-muzulmanow-niz-katolikow/Po raz pierwszy w historii do wiedeńskich szkół w nowym roku szkolnym uczęszczać będzie więcej dzieci muzułmańskich niż wyznania katolickiego.

Według spisu austriackich władz w Wiedniu ok. 32 tys. uczniów wyznaje islam, z kolei katolików jest 30 tys.

W celu lepszej integracji katolików z muzułmanami austriackie ministerstwo edukacji rozważa wprowadzenie dodatkowego przedmiotu z etyki – informuje TVP INFO, powołując się na austriackie media.

Spis austriackich władz skomentował Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15.

„Te statystyki jasno pokazują, że Zachód umiera na naszych oczach. To nie propaganda, tylko matematyka. W ciągu 10 lat większość dużych miast niemieckich czy francuskich to będą miasta islamskie” – stwierdził w rozmowie z portalem tvp.info Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15, przewodniczący Stowarzyszenia „Endecja”.

W 2015 roku Austria przyjęła około 90 tys. islamskich imigrantów, co odpowiada ponad 1 proc. jej ludności.

Zmieniony ( 15.09.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.