Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 130 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow w POLSCE II arrow BARDZO pouczający test wyborczy
Thursday 29 October 2020 14:47:28.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
BARDZO pouczający test wyborczy Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
14.06.2010.

[po wahaniach umieszczam BARDZO pouczający test: Na ile „głosujemy” na OSOBĘ, a na ile - na jego obietnice, czy nasze wyobrażenia o jego obietnicach. Proszę nie przegapić po każdej odpowiedzi – czy to dla nas pytanie ważne, czy nie ??  Zachęcam, bo wyników prawdziwych „wyborów” to już nie zmieni, ale dowiemy się wiele o SOBIE i o kandydacie! MD]

Kwestionariusz preferencji wyborczych

Po wypełnieniu testu wyborczego, Twoje odpowiedzi zostaną porównane do tych, których udzielili kandydaci na prezydenta w ankietach przeprowadzonych przez TVN24. Dzięki temu możesz przekonać się, poglądy którego z kandydatów są Ci najbliższe.

http://www.test-wyborczy.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.