Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Publicyści inni 17 arrow Zacząłeś z mafią to już nic nie masz
Friday 30 October 2020 14:33:53.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Zacząłeś z mafią to już nic nie masz Drukuj Email
Wpisał: jazgdyni   
18.09.2017.

Zacząłeś z mafią to już nic nie masz

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/zaczales-z-mafia-to-juz-nic-nie-masz

jazgdyni


Jakoś to cicho przeczołgało się przez media, choć jest to skurwysyństwo najwyższej kategorii, demonstrujące otwarcie, po co było to całe rozszerzenie Unii Europejskiej. Jedynie mądra i czujna Aleksandra Rybińska wychwyciła znaczenie takiej deklaracji [1]

 

Oto fragment jej doniesienia:

 

"... Niemiecki znawca prawa międzynarodowego i europejskiego Stefan Lorenzmeier z Uniwersytetu w Augsburgu ocenił, że w przypadku gdyby Budapeszt ignorował wyroki wydane przez Trybunał Sprawiedliwości UE, Bruksela mogłaby w ostateczności konfiskować węgierski majątek.

Ziemia czy nieruchomości należące do Węgier, a znajdujące się na terytorium Unii mogłyby być przejmowane i licytowane

powiedział Lorenzmeier w rozmowie z portalem „Zeit online”.

 

Oto wyszło szydło z worka.

 

Zachciałeś głupi ćwoku zakolegować się z mafią, to wiedz, że od tego momentu, wszystko, co posiadasz, ty, twoje dzieci i twoja żona, oraz cały twój majątek należy do mafii.

Ty już nie masz nic do gadania. To boss będzie decydował, co ma się z tobą dziać. I albo dostaniesz talerz zupy, albo cię zrujnujemy, lub nasz islamski koleś zgwałci twoją żonę, czy córkę. W ostateczności możemy cię odstrzelić.

 

Czym różni się taka mentalność głównych ekspertów Unii Europejskiej, od mafiozów z Chicago lub Sycylii? Czy choćby kolesi z Pruszkowa.

Udając się pod naszą opiekę, jednocześnie oddajesz nam siebie wraz z twoim całym dobytkiem i rodziną.

Czy ty, świadomy obywatelu Rzeczpospolitej, który w ilości 45,25%, a nie jak podała PKW aż na poziomie 77,45%, w referendum zagłosowałeś za podpisaniem cyrografu oddającą nie tylko twoją duszę, lecz wówczas 28 864 969 dorosłych obywateli, w pakt diabłu pod postacią europejskiej unii? [2]

Nie byłeś świadomy niebezpieczeństwa, bo zaufałeś towarzyszowi Millerowi oraz reszcie zakłamanych polityków, którzy, jak Donald Tusk myśleli wyłącznie o własnym dobrobycie?

 

Teraz, po trzynastu latach od tamtego momentu, opadają maski i wychodzi na jaw, o co tak właściwie chodziło.

"Stara Unia" uznała, że potrzebuje nowych kolonii. Nie w Afryce, czy na innych kontynentach, tylko pod bokiem – biedaków, którzy ledwo co się wyrwali spod okupacji komunistów, do której zresztą zostali sprzedani w Jałcie, przez dokładnie ten sam "Zachód".

Taki był właśnie jedyny cel "rozszerzenia Unii". Jeżeli ktoś myślał, że chodziło o polepszenie naszych warunków życiowych, to jest naiwnym idiotą.

A dowodem na to jest właśnie wymachiwanie pejczem przez unijnych kapo.

Chcecie sobie bryknąć, marzy wam się samodzielność, myślicie, że zerwiecie się ze smyczy, panowie: Jarosławie Kaczyński i Viktorze Orbanie? To się grubo mylicie.

Kto raz wejdzie do mafii, ten już na całe życie tam pozostanie.

A jak będzie fikał, to będzie karany. Pierwszy paluszek – ciach! Potem może kolano...

 



Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/zaczales-z-mafia-to-juz-nic-nie-masz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.