Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Publicyści inni 17 arrow Dolina Miłości (Tal der Liebe)
Tuesday 27 October 2020 22:01:31.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dolina Miłości (Tal der Liebe) Drukuj Email
Wpisał: RW   
03.10.2017.

Dolina Miłości (Tal der Liebe)[ Komentarz do: Gdy Niemcy zlikwidowali większość cukrowni w Polsce, Bruksela znosi limity na prod. cukru w Unii. ]


W Zatoni Dolnej nad Odrą, kilkanaście kilometrów na północ od Cedyni znajduje się park, zwany Doliną Miłości (Tal der Liebe), a w nim "wzgórze pamięci".

Kamienie na "wzgórzu pamięci"  oddają  hołd wybitnym przedstawicielom niemieckiej sztuki,  nauki i polityki, a samo miejsce powinno wzbudzać niemiecką dumę narodową. Taki wyraz ma napis wycięty w kamiennym stole:
„Deutschland, Deutschland über alles”.

Na głazach upamiętnieni są m.in. Koch, Luter, Wagner, Dürer, Bach, Mozart i Beethoven, Wit Stwosz, Goethe i Schiller, Kant i bracia Humboldtowie.  Po  roku 1933  dołożono również kamień Hitlera (po wojnie zakopany).

Proszę zwrócić uwagę, że tylko kamień Hitlera został usunięty z widoku publicznego. Napis „Deutschland, Deutschland..." po polskiej stronie granicy nie przeszkadzał pogranicznikom.

Dlatego to wszystko, co widzimy jest takie na niby, te barwy narodowe na pozór, a działania anty-narodowe w rzeczywistości.

Gdzie masoneria, gdzie komuna, jak to rozdzielić, toć to orzeł i reszka.

RW

====================

[do tego ostatniego zdania:

Oczywiście, nie rozdzielać..

Przecież tak szefowie GRU, jak i ich poprzednicy od co najmniej dwustu lat - to masońscy "francuzi". I tak trwa mać.. MD

Zmieniony ( 03.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.