Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Sejm i to drugie arrow Kwota wolna od podatku. Stop nadzwyczajnej kaście parlamentarzystów!
Sunday 12 July 2020 15:17:10.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kwota wolna od podatku. Stop nadzwyczajnej kaście parlamentarzystów! Drukuj Email
Wpisał: xxxx   
03.10.2017.

Stop nadzwyczajnej kaście parlamentarzystów![To trzeba skopiować i wkleić ze swego komputra]

http://petitiongo.org/pl/petition/sprawiedliwy-parlament?mp


Proszę Państwa Parlamentarzystów o poparcie projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (druk nr 1753), który zrównuje kwotę wolną od podatku dla wszystkich Obywateli z kwotą wolną dla posłów i senatorów. W obecnym stanie prawnym kwota wolna od podatku dla większości Obywateli rozliczających PIT wynosi 3.091 zł. To mniej niż w Botswanie i Maroku!

Jednocześnie kwota wolna od podatku dla posłów i senatorów wynosi 30 451 zł. Politycy mają więc niemal dziesięciokrotnie wyższą kwotę wolną od pozostałych Obywateli. Niniejszy projekt ustawy zmierza do zniesienia tego przywileju dla tej „nadzwyczajnej kasty”.

Jako polski Obywatel żądam przestrzegania konstytucyjnej zasady równości wobec prawa, która przejawiać się musi także w rozwiązaniach prawnych dotyczących wybrańców Narodu. Mam dosyć nadużywania przywilejów przez nadzwyczajną kastę polityków, która chętnie zbiera podatki od wszystkich wokół, ale sama składać się na Dobro Wspólne nie ma ochoty. Liczymy na Państwa poparcie podczas głosowań w Sejmie i Senacie.


Zmieniony ( 04.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.