Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zboczeńcy 16 arrow Neo-Sodoma: 50 mln zł "funduszy norweskich"na promocję gender, aborcji i LGBT. Tworzenie zboczeń.
Tuesday 20 April 2021 00:47:32.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Neo-Sodoma: 50 mln zł "funduszy norweskich"na promocję gender, aborcji i LGBT. Tworzenie zboczeń. Drukuj Email
Wpisał: Fundacja Batorego   
06.10.2017.

Neo- Sodoma: 50 mln zł z „funduszy norweskich” na promocję gender, aborcji i LGBT. Tworzenie zboczeń.


http://www.pch24.pl/andrzej-jaworski--nawet-50-mln-zl-z-funduszy-norweskich-na-promocje-gender--aborcji-i-lgbt,55155,i.html#ixzz4uiLCU2ev


Przez Fundację im. Stefana Batorego z funduszy norweskich płyną do Polski miliony na projekty promujące m.in. LGBT, gender, aborcję. - To, że tego typu organizacje funkcjonują, to jest mniejszy problem. Gorzej, że deprawują one naszą młodzież i dzieci – podkreślił Andrzej Jaworski, b. poseł PiS.

 

W sumie chodzi o kwotę ok. 50 mln zł, które zza granicy otrzymują organizacje działające w Polsce na projekty związane z promocją LGBT, gender czy aborcji. - W momencie kiedy nie ma już wydawania publicznych pieniędzy na cele niemoralne, na deprawacje naszych dzieci i młodzieży, przychodzą niemałe pieniądze zza granicy. Dzięki nim te organizacje żyją – wskazał Andrzej Jaworski, przewodniczący Instytutu im. Jana Pawła II „Pamięć i Tożsamość” na antenie Radia Maryja.

 Jaworski zaapelował też do rodziców, aby ci sprawdzili szkoły, w których uczą się ich pociechy, czy nie funkcjonują tam lewackie organizacje, które deprawują polską młodzież i dzieci. Jak zauważył, dobrze się stało, że w Polsce są organizacje społeczne, które monitorują tego typu sprawy i wskazał na raport Instytutu Ordo Iuris Obywatele dla Demokracji.

 Jak zaznaczył polityk z środków przekazywanych do Polski przez Fundację Batorego „następuje deprawacja naszych dzieci i młodzieży, wypaczana jest nasza kultura i cywilizacja”. - Jeżeli w tym roku na tego typu projekty poszło prawie 50 mln zł, to możemy zobaczyć, jaka to jest duża suma i ile złego z tych pieniędzy w Polsce się dzieje – powiedział Jaworski.

 

- Warto pamiętać, że fundusze norweskie stanowią środki publiczne, które są uzyskiwane przez Polskę na podstawie stosownych umów międzynarodowych, ale w zamian za to, że te środki są przyznawane, państwa, które je przyznają, otrzymują dostęp do wspólnego rynku Unii Europejskiej. Pieniądze płynące z Norwegii służą bardzo niebezpiecznym i nośnym na Zachodzie sprawom, o których się nie dowiadujemy, ponieważ wszystko to jest robione w zaciszu stowarzyszeń wyspecjalizowanych w tego typu sprawach – dodał.

 

Jak wyliczył Jaworski, na fundację na rzecz różnorodności, Polistrefa, na walkę z nauczaniem religii w szkołach publicznych przekazano 220 tys. zł. Na ten cel kwotę 100 tys. zł otrzymała Fundacja Wolność od Religii. Nie są to gołosłowne oskarżenia, bo projekty tytułowane są jednoznacznie, np. „Walka z nauczaniem religii, przede wszystkim rzymskokatolickiej, w szkołach publicznych”. Ponadto 350 tys. zł przeznaczono na projekt „Osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie”.

 

  • Te pieniądze przeznaczane są dla sił, które mają zmieniać naszą cywilizację i kulturę. Warto więc w tym momencie badać, czy w tych szkołach, w których uczą się nasze dzieci, tego typu organizacje i stowarzyszenia nie prowadzą różnego rodzaju zajęć czy akcji. One mogą się odbywać pod różnymi hasłami, np. przeciwdziałanie wykluczeniu młodzieży i tzw. mowy nienawiści, ale sprowadzać się to będzie przede wszystkim do próby indoktrynowania dzieci i młodzieży w taki sposób, aby były one otwarte na – jak czytamy w jednym z programów – „Nowe doznania seksualne” czy „Otworzenie się na mniejszości seksualne” – powiedział Jaworski.

  • [ściślej - tworzenie zboczeń.,. MD]

 Źródło: radiomaryja.pl MA

Zmieniony ( 06.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.