Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Inicjatywa #ZATRZYMAJ ABORCJĘ rozwija się najlepiej z dotychczasowych.
Sunday 18 April 2021 23:44:40.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Inicjatywa #ZATRZYMAJ ABORCJĘ rozwija się najlepiej z dotychczasowych. Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek   
13.10.2017.

 

Inicjatywa #ZATRZYMAJ ABORCJĘ rozwija się najlepiej z dotychczasowych.

 

 Kaja Godek - Fundacja Życie i Rodzina <kontakt@zycierodzina.pl>

 

 Przybywam dziś do Pana z niezwykłą wiadomością! To dla nas wszystkich wspaniała informacja. Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ rozwija się najlepiej z dotychczasowych. Proszę sobie wyobrazić, że po 5 tygodniach zbiórki mamy 204 091 podpisów! I codziennie spływają kolejne!

Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie tysięcy ludzi dobrej woli w całej Polsce. To nasi Wolontariusze poświecają swój prywatny czas, aby stać na ulicach i placach miast zbierając podpisy, często w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, jak chociażby deszcz. To właśnie oni "schodzą z kanapy", aby ratować małe dzieci, które same nie mogą się obronić.

Ten sukces jest również możliwy dzięki takim wyjątkowym ludziom jak Pan. Dlaczego? Gdyby nie przekazywane darowizny nie moglibyśmy dotrzeć do tak szerokiego grona osób. Dlatego też pragnę Panu z serca podziękować w imieniu własnym, ale również wszystkich osób zaangażowanych w zbiórkę podpisów. Te działania to konkretny wkład w ratowanie życia dzieci dyskryminowanych ze względu na niepełnosprawność. To właśnie osoby takie jak Pan są nadzieją dla dzieci i ich rodzin, które cierpią z powodu obowiązywania dzisiejszych nieludzkich przepisów.


Przeciwko akcji #ZATRZYMAJABORCJĘ trwa mobilizacja jej przeciwników. Komitet Barbary Nowackiej posługując się kłamliwą retoryką obrony praw kobiet zbiera podpisy pod projektem zezwalającym na zabijanie wszystkich nienarodzonych dzieci - bez wyjątku i bez żadnego, nawet wydumanego, powodu! Lewica próbuje także ulicznych manifestacji, aby pokazać, że stanowi ważną siłę społeczną. Na szczęście ostatnie czarne protesty pokazały, że energia wrogów życia jest na wyczerpaniu i nie mogą zbyt wiele zdziałać. Choć do polskich feministek płyną potężne środki finansowe, trudno jest odwieść Polaków od obrony życia dzieci.

 

Szanowny Panie!

Przekroczenie (i to dwukrotne!) minimalnego wymaganego progu 100 000 podpisów odbyło się wyjątkowo szybko, bo już po około miesiącu od rozpoczęcia zbiórki pod projektem. To również pokazuje, że nie ma przyzwolenia społeczeństwa na barbarzyńskie zachowanie - wykonywanie aborcji, zabijanie niewinnej, maleńkiej istoty.

Ciesząc się z pierwszych sukcesów akcji #ZATRZYMAJABORCJĘ pamiętamy, że przed nami jeszcze długa droga. Do zrealizowania celu potrzebujemy także Pana pomocy! Podpisów musi być znacznie więcej, aby głos przeciw aborcji silnie wybrzmiał w przestrzeni publicznej. Dokonamy tego wspólnie - Pan i ja.

Rosną także nasze potrzeby finansowe, które są naturalnym wynikiem prowadzonych działań. Dlatego zwracam się do Pana i Pani z prośbą o wsparcie dowolną kwotą, którą jest Pani w stanie przekazać na walkę o ludzkie życie.


Dziękuję, że jesteście z nami.

Kaja Godek

 

 

 

PS. To wzruszające, jak bardzo Polacy zaangażowali się w obronę dzieci przed aborcją. To największa taka zbiórka w historii naszego kraju! Dzięki Pana pomocy finansowej uda nam się zrealizować cel - zebrać jeszcze więcej podpsów od naszych rodaków, co pokaże i udowodni, jak ogromne jest poparcie społeczne dla poszanowania i godności ludzkiego życia.

 

 

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

NAZWA ODBIORCY:

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

TYTUŁEM:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH


IBAN:

PL26114020040000320276153171

KOD SWIFT:

BREXPLPWMBK


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINENiektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku -
Inwestuj w wartości 

 


Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, należy skorzystać z linku - wersja przeglądarkowa


Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ wyraziłeś zgodę na przekazywanie raportów z działalności Fundacji Życie i Rodzina.

Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, napisz na: kontakt@zycierodzina.pl.


 

 

  Fundacja Życie i Rodzina
   ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
   REGON: 363635310, NIP: 1182118534, KRS: 0000598904

 

 

 

 

Zmieniony ( 13.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.