Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Cejrowski: Aborcja jest zamachem na prawa kobiet żyjących pod sercem matek.
Sunday 18 April 2021 22:28:05.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cejrowski: Aborcja jest zamachem na prawa kobiet żyjących pod sercem matek. Drukuj Email
Wpisał: Wojciech Cejrowski   
13.10.2017.

Wojciech Cejrowski: Aborcja jest zamachem na prawa

kobiet żyjących pod sercem matek.

Zakaz aborcji ograniczeniem praw kobiet? Ale których?http://www.pch24.pl/wojciech-cejrowski--zakaz-aborcji-ograniczeniem-praw-kobiet--ale-ktorych-,55336,i.html#ixzz4vMyvEnHQDziałaniom środowisk feministycznych występujących z hasłami obrony „praw kobiet” przeciwko inicjatywom zwiększającym ochronę życia nienarodzonych brak logiki. Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego mówienie, że zakaz aborcji jest ograniczeniem praw kobiet, nie jest prawdą, bo aborcja jest zamachem na prawa kobiet żyjących pod sercem matek.

 

Zakaz aborcji jest ograniczeniem praw kobiet, ale których? Bo te kobiety, które miałyby być zabite, te dziewczynki w łonach matek, są chronione przed zabiciem w aborcji. Więc tutaj brak logiki. Niech mówią wyraźnie: żywych kobiet, które poczęły a nie chcą urodzić. To ograniczenie ich praw rzeczywiście. Na czyją rzecz? Na rzecz drugiej osoby, która tam właśnie żyje - pod sercem matki – powiedział Wojciech Cejrowski w programie „Minęła dwudziesta”.

 

Jak dodał, to fair, że nie pozwalamy jednym obywatelom zabijać innych obywateli tylko dlatego, że ci inni jeszcze nie mają dowodu. - To nie znaczy, że nie są żywi i nie są ludźmi –dodał.

 

Cejrowski odniósł się też do sprawy Patryka Vegi, który został zaatakowany przez środowiska proaborcyjne za swój film „Botoks”, ukazujący m.in. ciemne strony przemysłu farmaceutycznego i aborcyjnego. Reżysera skrytykowały za to m.in. feminizujące aktorki. Zdaniem podróżnika, owe panie kwestionując powstawanie filmów krytykujących aborcję uderzają w wolność słowa i są pełne hipokryzji. - Jak więcej słów może być naruszeniem wolności słowa? Tym są europejskie paragrafy, mówiące, że można skazać za słowa – dodał.

 Źródło: tvp.info MA

Zmieniony ( 13.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.