Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 41 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow BEZEG 17 arrow Wyszperane 14/10/17
Tuesday 22 September 2020 09:28:36.30.
migawki
 

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi?? 21 IX: Rurociąg na moście pontonowym działa.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wyszperane 14/10/17 Drukuj Email
Wpisał: Jacek Bezeg   
15.10.2017.

Wyszperane 14/10/17


Jacek Bezeg 14 Oct 2017 jacbez1115@wp.pl


W zasadzie nie wysyłam już "wyszperanych".

Z rozmaitych powodów.

Najważniejszy jest ten, że sporo czasu zabiera mi dobieranie treści na codziennie aktualizowaną stronę www.wyszperane.info

Czasem trudno jest zdecydować co z nadmiaru "ciekawostek" wybrać aby nie było ich więcej niż 5 każdego dnia (Proszono mnie o to abym nie "kazał" czytać zbyt wiele.), a czasem nie dzieje się  dużo i wtedy jest czas na teksty ponadczasowe.


Ponieważ pytano mnie o to, wyjaśniam:

Dla ciekawych codziennie jest coś nowego pod powyższym adresem. Dla pozostałych jest po prostu święty spokój. Aby tych drugich jednak trochę zaniepokoić - chwila reklamy:

Strona zbudowana jest z trzech kolumn zawierających początkowe fragmenty tekstów dostępnych po kliknięciu na "Read More". Na prawym panelu (w czwartej kolumnie) są obrazki linkujące do moich pozostałych stron. Pierwsza ma propagować tematykę żeglugi śródlądowej i morskiej, czyli jest tam to co lubię najbardziej. Druga jest bardziej osobista, gdyż wypisuję tam o tym co mi się nie podoba, co mnie martwi lub denerwuje.

Bardzo ważny jest trzeci obrazek zawierający link do strony kolegi, który robi coś podobnego do mnie (Czyli stara się szerzyć wiedzę.), ale w sposób bardziej uporządkowany i systematyczny. Link ten ważny jest i z tego powodu, że udziela on gościny moim stronom, a więc wspierając jego fundację wspieracie i moje istnienie w sieci. Więc jeśli łaska ...

Dalej mamy link pozwalający zobaczyć co dzieje się w miejscu zagrażającym sporej części naszego globu, czyli w Fukushimie. Dwie kamery śledzą z bezpiecznej odległości obiekty pod którymi ciągle buzują trzy stopione rdzenie trzech reaktorów. Na razie nikt nie ma pomysłu co z nimi zrobić.

Niżej jest zestawienie 10 tekstów najczęściej czytanych w ciągu ostatnich 30 dni. To ciekawe zobaczyć czym ludzie się interesują.

Jeszcze niżej mam kilka narzędzi pozwalających przeglądać na różne sposoby treści zamieszczane na stronie w poprzednich dniach, miesiącach, a nawet latach. Chcę tu jeszcze dodać alfabetyczny indeks tematów i osób taki jaki jest już na pozostałych stronach, ale w celu muszę jeszcze popracować nad swoją wiedzą.

Poniżej już po raz ostatni zamieszczę przegląd  rzeczy wyszperanych dzisiejszego dnia

  Minęło wczoraj 100 lat od dnia fatimskiego objawienia i cudu wirującego słońca. Z tej okazji zamieszczam wykład księdza Karola Stehlina sprzed trzech lat porządkujący wiedzę o tym co nazywamy Tajemnicami Fatimskimi i zawierający sugestie na temat tego jaka może być treść tekstu, który nie został opublikowany. Niestety wszystko to staje się coraz bardziej aktualne.

http://www.wyszperane.info/2017/10/11/iii-tajemnica-fatimska-zaprezentowana-przez-ks-karola-stehlina-w-opolu-9-cze-2014/Tekst zawierający opinię Antoniego Macierewicza o fakcie przetrzymywania aneksu do raportu z likwidacji WSI przez prezydenta Andrzeja Dudę

http://www.wyszperane.info/2017/10/14/szef-mon-prezydent-duda-powinien-zwrocic-skw-aneks-do-raportu-z-weryfikacji-wsi/

Mirosław Kokoszkiewicz próbuje poruszyć sumienie Prezydenta i prosi go aby nie blokował reformy sądownictwa
http://www.wyszperane.info/2017/10/13/panie-prezydencie-larum-graja/


Piotr Wielgucki lekko poniewiera "młodą lekarkę" rezydentkę, ale i ona sama trochę się kompromituje.
http://www.wyszperane.info/2017/10/14/rezydentka-katarzyna-pikulska-guta-zemdlala-nie-z-glodu-ale-na-widok-mustanga/


Adam Słomka ma niewątpliwie spore doświadczenie w kontaktach z "wymiarem sprawiedliwości" i  z całą pewnością warto poznać jego opinię na temat reformowania sądownictwa
http://www.wyszperane.info/2017/10/14/postulaty-naprawy-sadownictwa/


Moja osobista próba zanalizowania trudnej sytuacji Kościoła wskazania na jej przyczyny
http://www.wyszperane.info/2017/10/14/juz-widac-koniec-tej-drogi/


Aleksander Ścios przedstawia swoje zdanie na temat motywów ostatnich działań Andrzeja Dudy
http://www.wyszperane.info/2017/10/13/prezydent-musi-byc-niczym-latarnia/


Jerzy Wolak przedstawia swoje opinie na temat natury i przyczyny kryzysu wiary we współczesnym świecie
http://www.wyszperane.info/2017/10/14/stulecie-cudu-slonca-skonczyl-sie-wiek-szatana/

Wojciech Sumliński na przykładzie aneksu podsumowuje działania obozu rządowego
http://www.wyszperane.info/2017/10/14/sumlinski-milczenie-andrzeja-dudy-ws-aneksu-z-weryfikacji-wsi-budzi-niepokoj/

Krzysztof Karoń mówi do protestantów o różnicach pomiędzy katolicyzmem, a protestantyzmem. Potem z nimi dyskutuje.

http://www.wyszperane.info/2017/10/14/krzysztof-karon-lublin-2017/
Maria Majewska po raz kolejny zwraca uwagę na niebezpieczeństwa związane ze szczepieniami

http://www.wyszperane.info/2017/10/13/dzieci-im-wiecej-otrzymuja-szczepien-tym-czesciej-umieraja/Pozdrawiam Jacek Bezeg
Zmieniony ( 15.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.