Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ks. St. Małkowski 17 arrow Sumlińskiego "Ksiądz. Historia zawierzenia silniejszego niż nienawiść i śmierć". 19X Jasna Góra
Tuesday 19 January 2021 12:40:58.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sumlińskiego "Ksiądz. Historia zawierzenia silniejszego niż nienawiść i śmierć". 19X Jasna Góra Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.10.2017.

Wojciecha Sumlińskiego "Ksiądz. Historia zawierzenia

silniejszego niż nienawiść i śmierć".

19 października na Jasnej Górze


Wojciech Sumliński (Facebook)


Szanowni Państwo – Drodzy Czytelnicy


Mamy przyjemność i wielki zaszczyt zaprosić Was na premierę najnowszej książki Wojciecha Sumlińskiego pt. „Ksiądz. Historia zawierzenia silniejszego niż nienawiść i śmierć”, stanowiącą zapis nieprawdopodobnie prawdziwych wydarzeń - a zupełnie nieznanych opinii publicznej - związanych z osobą księdza Stanisława Małkowskiego, ujawniających szereg wstrząsających tajemnic i odpowiedzi na pytania pozostające dotąd bez odpowiedzi.

To historia inspirująca i niepokojąca, historia człowieka pokoju, człowieka wojny, człowieka zawierzenia – historia księdza, który pomimo wyroku śmierci, prześladowań i zakazu odprawiania Mszy Świętej, pozostał wierny Kościołowi i prawdzie.
To nie przypadek, że wydarzenie to organizujemy 19 października, w rocznicę uprowadzenie księdza Jerzego Popiełuszki, dla którego ksiądz Stanisław Małkowski był najbliższym przyjacielem. Nie jest także dziełem przypadku, że na miejsce spotkania obraliśmy Częstochowę, duchową stolicę Polski, z której głos zawsze docierał głębiej i dalej, niż z jakiegokolwiek innego miejsca w kraju.

Z tego miejsca, tego dnia, na kanwie wydarzenia, w którym udział wezmą bliscy i przyjaciele obu kapłanów, raz jeszcze pragniemy zaapelować o prawdę, która jest kolejną ofiarą zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszce. Nasz apel sformułujemy w formie petycji i przekażemy przedstawicielom najwyższych władz.
Od trzydziestu lat w sprawę morderstwa, które stało się fundamentem III RP – bo to na jego kanwie zawarto szereg paktów i układów z udziałem najważniejszych osób w państwie - wpisywane są kłamstwa i fałsz. Prokurator Andrzej Witkowski, który dwukrotnie prowadził śledztwo w tej sprawie i dwukrotnie w kluczowym momencie był od niego odsuwany, zdobył dowody, że w zbrodnię, której ofiarą padł kapelan Solidarności oraz w jej następstwa, uwikłani są bardzo wpływowi ludzie. Inni bardzo wpływowi ludzie od lat nie chcą dopuścić do jej wyjaśnienia, gdyż obawiają się, że złamią zmowę milczenia i spowodują lawinę.
Prokurator Witkowski złożył publiczną deklarację, iż po przywróceniu śledztwa w pół roku wykaże prawdę o tej najgłośniejszej i zarazem najbardziej tajemniczej zbrodni ostatnich kilkudziesięciu lat oraz o wszystkich wydarzeniach, które się z nią wiążą. Wciąż zatem istnieje szansa na poznanie całą prawdy o sprawie, która nie jest historyczną, lecz czymś, co wciąż trwa - a tym samym szansa na odzyskanie naszej najnowszej historii w prawdzie. Tylko konsolidacja i współdziałanie szeroko rozumianych środowisk, którym ta sprawa nie jest i nigdy nie była obojętną, pomoże osiągnąć ten cel. Wierzymy, że w drodze do jego realizacji będziecie Państwo z nami.


Wydarzenie rozpoczynamy 19 października o godzinie 15 30 mszą świętą w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze

Premiera książki pt. „Ksiądz” - oczywiście z udziałem księdza Stanisława Małkowskiego - oraz podpisywanie petycji w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II przy ulicy Jagiellońskiej 67/71 o godzinie 17 30.
Zespół Wydawnictwa WSR

Zmieniony ( 18.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.