Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '17 arrow "My chcemy Boga". Pod takim hasłem przejdzie tegoroczny Marsz Niepodległości
Wednesday 23 October 2019 20:47:51.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
"My chcemy Boga". Pod takim hasłem przejdzie tegoroczny Marsz Niepodległości Drukuj Email
Wpisał: Marsz Niepodległości   
19.10.2017.

"My chcemy Boga".

Pod takim hasłem przejdzie tegoroczny Marsz Niepodległościhttps://dorzeczy.pl/kraj/44332/My-chcemy-Boga-Pod-takim-haslem-przejdzie-tegoroczny-Marsz-Niepodleglosci.html


11 listopada o godz. 15-tej z Ronda Romana Dmowskiego w Warszawie wyruszy kolejny Marsz Niepodległości.

Tegoroczna manifestacja odbędzie się pod hasłem "My chcemy Boga".

Informacje na temat tegorocznej manifestacji przekazali podczas konferencji prasowej przedstawiciele Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 roku – chcemy iść pod sztandarami Boga !

– mówił na briefingu Robert Bąkiewicz.

Rzecznik stowarzyszenia Damian Kita poinformował, że Marsz Niepodległości został już zgłoszony do odpowiednich organów.

Zmieniony ( 19.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.