Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zamachy, piątkowe samobóje 16 arrow Rosyjska V Kolumna testuje Polskę. ABW potwierdza ustalenia dot. pożaru mostu Łazienkowskiego w 2015
Friday 18 September 2020 18:24:45.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rosyjska V Kolumna testuje Polskę. ABW potwierdza ustalenia dot. pożaru mostu Łazienkowskiego w 2015 Drukuj Email
Wpisał: warszawska gazeta   
20.10.2017.

Rosyjska V Kolumna testuje Polskę. ABW potwierdza ustalenia dotyczące pożaru mostu Łazienkowskiego w 2015https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5207-tylko-u-nas-rosyjska-v-kolumna-testuje-polske-abw-potwierdza-szokujace-ustalenia-dotyczace-pozaru-w-warszawie

Tygodnik Warszawska Gazeta dotarł do szokujących ustaleń

ABW nieoficjalnie: spalenie w lutym 2015 r. mostu Łazienkowskiego w Warszawie było rosyjską operacją testującą zabezpieczenia i systemy ratownictwa w stolicy.Jak pisze na łamach najnowszej Łukasz Pawelski

  • Wśród imigrantów ekonomicznych z Ukrainy, Białorusi i Rosji znajdują się oficerowie rosyjskich służb specjalnych. Rosjanie mają plany, jak ich wykorzystać, jeżeli zajdzie taka potrzeba, do destabilizowania Polski.

  • Według oficerów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, z którymi rozmawialiśmy, spalenie w lutym 2015 r. mostu Łazienkowskiego w Warszawie było rosyjską operacją testującą zabezpieczenia i systemy ratownictwa w stolicy.

Pawelski zaznacza:

Rosjanie postanowili wykorzystać imigrację zarobkową Ukraińców do Polski. Wśród ponad miliona obywateli tego kraju znajdują się współpracownicy służb specjalnych Federacji Rosyjskiej. Nikt ich nie sprawdza i nie kontroluje. Zbierają informacje, ćwiczą działania dywersyjne i przygotowują się do wojny z Polską. Nieważne, czy hybrydowej, czy konwencjonalnej, ważne że są już u nas, a my nie potrafimy ich wyłapać ani nawet w przybliżeniu oszacować ich liczby.

(…)

Koniecznie czytajcie cały materiał na łamach najnowsze Warszawskiej Gazety!  


Zmieniony ( 20.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.