Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow wieś; \"bitwa o handel\" arrow Lidl, Lipton, Nestle. Firmy usuwają krzyże z opakowań produktów. Atak satanistów. Brutalny.
Wednesday 12 August 2020 05:48:59.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Lidl, Lipton, Nestle. Firmy usuwają krzyże z opakowań produktów. Atak satanistów. Brutalny. Drukuj Email
Wpisał: zły   
22.10.2017.

Lidl, Lipton, a teraz Nestle. Firmy usuwają krzyże z opakowań produktów.

Atak satanistów. Brutalny.

------------------------------------------------------------------------

[Czas, byśmy pili herbatki ziołowe, najlepiej własnego

zbierania. A kwaśne mleko – od baby z rynku !

Poszukajmy nie-satanistycznego sklepu w naszej okolicy.

 

A firm : Lidl, Lipton, Nestle - po prostu spokojnie unikajmy.

To nie tak trudne!  Mirosław Dakowski]

 

http://www.pch24.pl/lidl--lipton--a-teraz-nestle--firmy-usuwaja-krzyze-z-opakowan-produktow,55536,i.html#ixzz4wDu0QAsW


Potentat spożywczy Nestle usuwa krzyże z opakowań greckich jogurtów. Zniknęły one z kopuły pięknej cerkwi Św. Anastasisa na wyspie Santoryn. Dla wielu turystów, ale i dla producentów jest ona symbolem Grecji. Podobna sytuacja miała miejsce kilka tygodni temu, gdy krzyże na cerkwi zostały komputerowo wymazane przez niemiecki Lidl oraz markę Lipton, która nie chciała widzieć symboli chrześcijańskich na jednym z włoskich kościołów. Rzecznik Lidla, czując, że sprawa zaszła za daleko, próbował tłumaczyć, że firma nie chciała nikogo urazić.

 

Przedstawiciel Nestle w Wielkiej Brytanii nie ukrywa z kolei, że krzyż zniknął, by nie obrażać osób innych wyznań i ateistów. Musimy respektować różnorodność. Dlatego nie chcemy pokazywać symboli religijnych jednej, konkretnej religii! – powiedział rzecznik Nestle.

 Na Wyspach walka z symboliką chrześcijańską przybiera na sile. Kilka tygodni temu, jeden z producentów został zmuszony do ściągnięcia swoich produktów ze sklepowych półek. Powód: odmowa zatrzymania sprzedaży kubków Knights Templar zawierających krzyż, a także łaciński cytat z biblijnej Księgi Psalmów.

 Portal jihadwatch.org zaznacza, że poprzez działania firm: Lidl, Lipton czy Nestle, Europa zatraca swoje wartości, swoją historią i tradycję, rażąc do tego przekonania katolikółw, chcześcijan. Czyżby oni we własnych, zachodnioeuropejskich środowiskach mieli już wkrótce stać się mniejszością?? I to - tępioną? [md]

Źródło „The Europeanpost” (www.europeanpost.co) ChS

Zmieniony ( 22.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.