Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Przed "Halloween". "Trans-genderyzm" to fabrykacja eunuchów, kastracja. "Zmiany płci" a satanizm.
Sunday 31 May 2020 20:30:50.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Przed "Halloween". "Trans-genderyzm" to fabrykacja eunuchów, kastracja. "Zmiany płci" a satanizm. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
22.10.2017.

Przed "Halloween”.

"Trans-genderyzm" to fabrykacja eunuchów, kastracja.

"Zmiany płci" a satanizm.


 Mirosław Dakowski

[Najpierw przytoczę z Viki: MD]

Operacja

Jednym z efektów ubocznych operacji zmiany płci jest kastracja.

Prawo karne

Kodeks karny (1997) w art. 156 § 1. 1 za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu człowieka przez m. in. pozbawianie zdolności płodzenia grozi karą pozbawienia wolności od 1 roku do lat 10.

Działanie nieumyślne zagrożone jest pozbawieniem wolności do lat 3, spowodowanie śmierci w wyniku wspomnianego ciężkiego uszczerbku - od lat 2 do 12.

Kastracja u zwierząt

Zabieg kastracji wykonuje się często u zwierząt przeznaczonych na tucz, aby zapobiec nabieraniu przez mięso charakterystycznego zapachu w czasie dojrzewania płciowego zwierząt:

  • wół, wolec – kastrowany byk

  • wieprz – kastrowany knur

  • skop – kastrowany baran

  • kapłon – kastrowany kogut

  • wałach – kastrowany ogier

  • skop – kastrowany kozioł (cap)

Jest to także rutynowy zabieg chirurgiczny wykonywany u psów i kotów w celu poprawy ich zdrowia (u kotek i suk kastracja zapobiega ropomaciczu i nowotworom narządów rodnych) oraz ograniczenia nad-populacji i bezdomności zwierząt. Kastracja samic zwana jest potocznie sterylizacją.

Transseksualizm – jedno z zaburzeń tożsamości płciowej. Zaburzenie to występuje z częstością 4,6 na 100 000 osób.

U osób transseksualnych o płci morfologicznej męskiej często występują zaburzenia depresyjne. Grupę tą cechuje również wysokie ryzyko suicydalne. Ogólnie transseksualizm wiąże się z większą, niż w populacji ogólnej, częstością występowania zaburzeń depresyjnych i nerwicowych. Zdarza się też współistnienie transseksualizmu i osobowości mnogiej, zaburzeń dysocjacyjnych. Opisywano pojedyncze przypadki współistnienia transseksualizmu z chorobą afektywną dwubiegunową. [---]

================================

Przed „świętem szatana” zwanym dla niepoznaki Halloween .

Dowiedziałem się ostatnio od człowieka związanego ze szczytami CIA o paru sprawach, które mną wstrząsnęły. Zmusiły do bliższego poznania sprawy powiązań genderu, zboczeń i satanizmu.

Grupy czy bandy satanistów płodzą często dzieci w celu ich rytualnego zabicia [po zgwałceniu] na ołtarzu szatanowi.

Ocen ilości takich zbrodni [jedynie w USA] nie ośmielam się przytoczyć. Urodzenia tych dzieci nie są oficjalnie rejestrowane, więc możliwe są jedynie oceny ilości zbrodni . Prokuratury mają zakaz wiązania ewentualnych ujawnionych zbrodni i ofiar z „kultami”.

Na ołtarzach szatana, poza niemowlakami, liczną grupą ulegającą rytualnym stosunkom seksualnym są „trans-seksualiści”, czyli byli mężczyźni, wykastrowani, z dorobioną pseudo-pochwą.

Dopiero potem idą w statystykach „zwykłe satanistki” uważające seks, szczególnie zboczony, za cel swego życia - i potem zwierzęta.

Z drugiej strony – ze statystyk opętań wynika, że procent opętanych wśród tych poddanych „operacji zmiany płci” [czyli kastracji itd] jest wielokrotnie większy, niż procent opętanych wśród [hm..., jak to określić??] normalno- płciowych.

A to wszystko są ofiary na ołtarzach złego.


Jak znaleźć podobne relacje i statystyki dla Polski? Czy wystarczy ostrzegać?

=======================

Szeroką relację o opętaniu związanym z majakiem „zamiany płci” znaleźć można u Malachi Martina w książce „Zakładnicy diabła”.

=======================

mail'em:

W takim razie niejaki Krzysztof Bęgowski, który nawet był posłem w spódnicy, jest :

Albo kastratem, eunuchem, albo - oszustem .

no, tak.. rozumowanie poprawne.

============

Grodzka -  kastrowany Bęgowski ?

Zmieniony ( 23.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.