Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Sataniści, scjentyści arrow Transgender babies: Piekielny pomysł na wytępienie "faszyzmu". Obama:Xochi Mochi drag queen z rogami
Saturday 05 December 2020 15:21:41.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Transgender babies: Piekielny pomysł na wytępienie "faszyzmu". Obama:Xochi Mochi drag queen z rogami Drukuj Email
Wpisał: RAM   
24.10.2017.

Transgender babies: Piekielny pomysł na wytępienie "faszyzmu".Biblioteca Michelle Obama: transwestyta drag queen Xochi Mochi z diabelskimi rogami u dzieciaczków.RAM 24.10.2017

http://ram.neon24.pl/post/140733,transgender-babies-pomysl-na-wytepienie-faszyzmu
«Z-erotyzowanie społeczeństwa zostało zidentyfikowane jak metoda wykorzenienia z niego "faszyzmu" i oczyszczenia go z przestępczości zwanej "nacjonalizmem"...»

 

Coraz to nowsze "osiągnięcia wyzwolenia"

SEMPRE NUOVE CONQUISTE DELLA LIBERAZIONE

http://www.maurizioblondet.it/sempre-nuove-conquiste-della-liberazione/


  Maurizio Blondet    24październik 2017    tłum. RAM

  "W związku ze zmianą płci pojawia się w klinice tygodniowo 50 dzieci". Taki jest tytuł artykułu opublikowanego w brytyjskim Mirror.

 

Następne zdanie mówi: "Niektóre dzieci są zdezorientowane, inne są więźniami w niewłaściwym ciele".

 

"Więźniowie w nieswoim ciele"tak brzmi samo–usprawiedliwienie, jakiego używają transwestyci.

 

Czytamy dalej: "Prawdopodobnie ilość dzieci, jakie trafiają do specjalistów jest spowodowana wzrastającą akceptacją teorii 'gender'".

 

"Na ich szczęście" w Londynie znajduje się ktoś, kto umie je uwolnić od ich cierpień, ponieważ co tylko powołany został do życia, refundowany przez państwo program o nazwie “Gender Identity Development Service (GIDS)”, który deklaruje gotowość niesienia pomocy – "dzieciom, młodzieży i ich rodzinom, znajdującym się w sytuacjach problematycznych związanych z płcią".

  "Service", o którym mowa prowadzi swą działalność w klinice – "specjalizującej się w polepszaniu stanu zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia" – noszącej nazwę Tavistock and Portman NHS Foundation Trust. Krótko mówiąc, jest to filia londyńskiego Tavistock Institute, o którym pisaliśmy kiedyś, że zajmuje się zmianą paradygmatu w odniesieniu do mentalności zbiorowej.

 

Ta niezwykle interesująca instytucja, będąca na wpół kliniką psychiatryczną, na wpół strukturą brytyjskich sił zbrojnych została założona przez dr. Johna Rawling'a Rees'a – psychiatrę i jednocześnie generała brygady. Przeprowadzano w niej zawsze badania na temat aspektów wojny psychologicznej. W roku 1945, generał Rees, w swej książce "The shaping of psichiatry by war" zaproponował by w czasach pokoju, do kontroli całych grup społecznych lub ich części używać takich samych metod, jak te, które zostały przetestowane podczas wojny.

 

Tavistock and Portman NHS ­Foundation Trust

https://tavistockandportman.nhs.uk/

https://en.wikipedia.org/wiki/Tavistock_and_Portman_NHS_Foundation_Trust

https://en.wikipedia.org/wiki/Tavistock_Institute

  John Rawlings Rees

https://en.wikipedia.org/wiki/John_Rawlings_Rees

  "The shaping of psichiatry by war"

https://archive.org/stream/shapingofpsychia029218mbp/shapingofpsychia029218mbp_djvu.txt

 

Napisaliśmy już kiedyś o tym, że na tymże Instytucie – bazowała tzw. Szkoła Frankfurcka, zajmująca się w latach '40 uniemożliwianiem odrodzenia się na Zachodzie "osobowości despotycznej", z której – wg. filozofów tegoż prądu – wyrósł "faszyzm".

 

Jeden z przedstawicieli Szkoły – niemiecki Żyd, Theodor Adorno, urodzony jako Wiesengrund twierdził, że:

 

"Modyfikacji potencjalnie faszystowskiej struktury mentalnej nie jest się w stanie osiągnąć przy pomocy środków wyłącznie psychologicznych. To jest  zadanie, które można porównać do eliminacji nerwic, przestępczości czy nacjonalizmu, które są rezultatami całościowej strukturyzacji społeczeństwa i mogą ulec zmianie tylko wtedy, gdy zostanie przebudowane społeczeństwo".

 

Theodor Wiesengrund Adorno

https://en.wikipedia.org/wiki/Theodor_W._Adorno

  

Zerotyzowanie społeczeństwa, "uwolnienie go od seksualnych 'tabu'" zostało zidentifikowane jak metoda wykorzenienia z umysłów "faszyzmu" i oczyszczenia społeczności z przestępczości zwanej "nacjonalizmem".

 

Na ten temat pisałem w artykułach:

 

Ten wielki eksperyment infekcji psychicznej

Quel grande esperimento di contagio psichico

http://www.maurizioblondet.it/quel-grande-esperimento-contagio-psichico/

 

Psychiatryczny Hamas

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18534&Itemid=47

http://www.nexusedizioni.it/it/CT/hamas-psichiatrico-di-maurizio-blondet-533b2bc81cd9a

 

Zauważmy, że Tavistock poczynił wielkie kroki w kierunku "zmian paradygmatu", "społecznej akceptacji gender", a także "leczenia" z tym związanego, ponieważ – jak czytamy – ilość dzieci, którymi klinika zajmuje się "wzrosła na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy o 24 %, tj. osiągnęła liczbę 1302 przypadków".

 

Wśród nich – dwóch "pacjentów" ma 4 lata, a 17-u – 6 lat. Wszyscy chcą zmienić płeć. Ale Tavistock – diagnozując u nich "lekką dysforię płciową" – "leczy" ich (używając do tego silnych hormonów, po to by opóźnić dojrzewanie płciowe) jedynie w momencie osiągnięcia przez nich wieku 11 lat.

 

Jak twierdzi profesor Ashley Grossman, neuroendokrynolog i specjalista ds. gender: "Nie jest to szkodliwe dla zdrowia dzieci i daje im więcej czasu na podjęcie tak ważne decyzji".

 

Grossman dodaje: "Hormonów używamy także do leczenia dzieci, które z obojętnie jakiego powodu dojrzewają płciowo przedwcześnie, co zdarza się nawet w wieku 7 lat i co może być stresujące".  

 

Nie wysuwa się jednakże żadnych hipotez: czy aby przedwczesne dojrzewanie płciowe dzieci nie jest wynikiem ich nadmiernej seksualizacji na jaką są one narażone, czy też doświadczeń jeszcze mniej dopuszczalnych.

 

Grossman opowiada dalej:"Kiedy dzieci mają 16 -17 lat decydują o ustaleniu płci. Wtedy – by zainicjować zmiany – dziewczynkom aplikuje się testosteron, a chłopcom estrogeny".

 

Ashley Grossman

https://www.hcahealthcare.co.uk/consultants/professor-ashley-grossman/

 

Jednym słowem: droga do szczęśliwości jest łatwa.

 

Odpowiada na to gender-profesor Miroslaw Djordjevic, sugerujący, że tego typu praktyki mogą wynikać jedynie z mody, lub być skutkiem kaprysu rodziców i mówi: "Nie jest rzeczą możliwą określenie czy 5-letnia dziewczynka jest transseksualna. Istnieje także niebezpieczeństwo, że gdy dzieci te staną się osobami dorosłymi – będą żałować swego wyboru".

 

Miroslav Djordjevic

https://en.wikipedia.org/wiki/Miroslav_%C4%90or%C4%91evi%C4%87

  

Również Miriam Stoppard, wypowiadająca się często w telewizji powiedziała: "Jestem pewna, że powszechna akceptacja LGBT przyczyniła się do uprawomocnienia i zareklamowania disforii płciowej, a także jej leczenia".

 

Miriam Stoppard

https://en.wikipedia.org/wiki/Miriam_Stoppard

 

Natomiast piosenkarka Paloma Faith zapowiedziała, że swe pierwsze dziecko, które ma się urodzić w grudniu wychowa jako "neutralne płciowo". Dodała także, iż pragnie mieć trójkę dzieci neutralnych płciowo.

 

Paloma Faith

https://en.wikipedia.org/wiki/Paloma_Faith

 

Brytyjska gazeta informuje ponadto o tym, że Ria Cooper – która urodziła się jako chłopiec i w wieku 15 lat stała się najmłodszym pacjentem zmieniającym płeć – jest obecnie znudzona byciem kobietą i niedawno, w wieku 18 lat poprosiła o trzecią operację, tym razem by stać się mężczyzną. Zorientowała się, że czuje się dobrze jako mężczyzna.

[ Jak już pisałem, do "zmiany płci" na kobietę należy sie wykastować. To potem przyklejają jajka kurze? Przed "Halloween". "Trans-genderyzm" to fabrykacja eunuchów, kastracja. "Zmiany płci" a satanizm. M. Dakowski]

  

'It was the worst decision I ever made': Britain's youngest sex swap patient on her plans to change gender a THIRD time after death threats saw her ditch her dream of becoming a woman

 

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4767612/Britain-s-youngest-sex-swap-patient-changes-gender-again.html

 

Britain's youngest sex swap patient reveals why she's undergoing surgery to switch gender for the third time

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/britains-youngest-sex-swap-patient-10935892

 

Opowiada się także o Vinny Ohh'u, 23-letnim zawodowym charakteryzatorze z Los Angeles, który zaliczył 3 operacje chirurgii plastycznej i 110 terapii laserowych (za co zapłacił 50 000 dolarów) by spełnić swe marzenie i upodobnic się do "genderless alien", tj. bezpłciowej, pozaziemskiej istoty.


Man spends $50,000 on over 100 procedures to transform into a 'genderless' ALIEN (and he plans to have his genitals, nipples and bellybutton removed next)

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4274396/Man-spends-50-000-transform-genderless-ALIEN.html

 

'Some are confused, others are trapped in the wrong body': Astonishing 50 kids a week referred to sex change clinics

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/record-50-children-week-referred-11390561

 

Prawdopodobnie dotarła do was także wiadomość, że “Biblioteca Michelle Obama” w Kalifornii zorganizowała publiczne czytanie książek LGBT dla najmłodszych. Aż miesiąc ciągnęło się zapoznawanie się z historyjkami na tenże "tak interesujący i kształcący temat".

  W centrum imprezy znalazła się "godzina opowieści drag queen", podczas której nauczycielką stał się transwestyta Xochi Mochi, prezentujący się jako rogaty diabeł. (...)

 

https://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/10/drag-queen-Michelle-Obama-Neighborhood-Library.jpg?resize=645%2C1024

  [pociągające zdjęćko tego Drag kłiin ksoczi Moczi  wśdód dzieciaczków  - jest w oryginale. MD]

Satanic Looking Drag Queen with Horns Reads to Little Kids at Michelle Obama Public Library in Long Beach

http://www.thegatewaypundit.com/2017/10/satanic-looking-drag-queen-horns-reads-little-kids-michele-obama-public-library-long-beach/

 

Cóż można powiedzieć na koniec?

 

Budowanie nowego paradygmatu trwa.

   

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 


Zmieniony ( 25.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.