Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 54 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 17 arrow Złoty deszcz od HGW dla LGBT. Bufetowa rozdaje zboczeńcom NASZE pieniądze.
Sunday 24 May 2020 23:57:10.29.
migawki
 

Michael, Michael of the morning,
Fresh chord of Heaven adorning,
Keep me safe today,
And in time of temptation
Drive the devil away. Amen.

=======================================================

To go jeszcze nie zdymisjonowano ???

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA, do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli.

 

[PORADNIK przewrotny]. Co robić gdy kapłan zmusza do przyjęcia Komunii Św. na rękę?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Złoty deszcz od HGW dla LGBT. Bufetowa rozdaje zboczeńcom NASZE pieniądze. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
24.10.2017.

Złoty deszcz od HGW dla LGBT.

[od nas, bo Bufetowa rozdaje zboczeńcom NASZE pieniądze. MD]http://gpcodziennie.pl/71082-zlotydeszczodhgwdlalgbt.htmlOrganizacja promująca mniejszości seksualne Lambda zawdzięcza wiele Hannie Gronkiewicz-Waltz. Stowarzyszenie wspierające lesbijki, gejów, biseksualistów i transseksualistów może prężnie działać dzięki obfitemu wsparciu finansowemu ze strony prezydent Warszawy. Gdyby nie deszcz pieniędzy z ratusza, byłoby z nimi marnie. 
Hanna Gronkiewicz-Waltz najwyraźniej pozazdrościła rządowi programów 500+ czy Mieszkanie+. Prezydent Warszawy wprowadziła swój nieformalny program LGBT+, czyli finansowanie organizacji domagających się przywilejów dla mniejszości seksualnych.

LGBT+ to właśnie określenie, jakiego używają od pewnego czasu środowiska mniejszości seksualnych, w miejsce dawniejszych LGBT czy LGBTQ. 

O finansowaniu organizacji Lambda można było się dowiedzieć podczas obchodów 20-lecia jej działalności. Konferencję z tej okazji zorganizowano z niemałym rozmachem w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy. Nie zapomniano o projektorze, multimedialnych prezentacjach, pojawili się zaproszeni goście i prelegenci. Był też poczęstunek. Nie dopisała jedynie frekwencja. Wykładom i przemówieniom przysłuchiwało się raptem kilkanaście osób.
[----] dalej obcięli, każą se płacić, świntuchy... md

Zmieniony ( 24.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.