Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 72 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Niemcy arrow Niemcy w ogniu! Szef policji: "To koniec! Nie jesteśmy już w stanie walczyć!"
Monday 26 August 2019 09:39:10.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Niemcy w ogniu! Szef policji: "To koniec! Nie jesteśmy już w stanie walczyć!" Drukuj Email
Wpisał: Jan Reinecke   
27.10.2017.

Niemcy w ogniu! Szef policji: "To koniec! Nie jesteśmy już w stanie walczyć!"

Wszystko zamiatane pod dywan.

https://wrealu24.pl/niemcy-w-ogniu-szef-policji-to-koniec-nie-jestesmy-juz-w-stanie-walczyc-wszystko-zamiatane-pod-dywan/

Niemcy już praktycznie nie istnieją. Wysoki rangą funkcjonariusz wywiesza białą flagę i wprost przyznaje, że służby u naszych

zachodnich sąsiadów kompletnie straciły kontrolę nad tym co się dzieje. Czy obywatele mogą czuć się bezpieczni? Absolutnie nie.

Tak właśnie umiera kolejne europejskie państwo.

Doszliśmy do końca. Ne jesteśmy już w stanie właściwie walczyć z przestępczością” – napisał na portalu społecznościowym Jan Reinecke, szef policji kryminalnej (BDK) w Hamburgu.Eksperci są zgodni, co do tego, że teraz nawet powiększenie ilości etatów nic nie da. Zawalił się system państwowy. 

Najgorsza sytuacja jest w dużych miastach takich jak Berlin czy Hamburg. Die Welt podał, że Kolonia, to teraz jedna wielka strefa “no-go”, w której policja kompletnie przestała panować nad sytuacją…

Czy o to chodziło władzom Niemiec gdy z otwartymi ramionami przyjmowali niezliczone hordy nachodźców?

“Policja porzuciła ten teren” – przyznaje lewicowy burmistrz miasta Andreas Hupke z Partii Zielonych na łamach Express’u.

Później padają słowa, które jeszcze bardziej jeżą włosy na głowie.

Tak nie powinno być, ale policja sama sobie nie poradzi!” – dodaje.

Tymczasem kontrolę nad Ebertplatz i wszystkimi przyległymi ulicami przejęły afrykańskie gangi handlarzy narkotyków. Mieszkańcy nazwali już tę dzielnicę Angstraum – Zmora.

Gwałty i napady na samotne dziewczyny i kobiety, zasztyletowany mężczyzna, brutalny atak na ekipę telewizyjną – to tylko kilka zdarzeń z ostatniego tygodnia. – podaje portal reporters.pl

Agresywni imigranci, szalejące lewackie bojówki, które chyba najbardziej zaznaczyły swoją obecność podczas ostatniego szczytu G-20 odbywającego się w Hamburgu. To wszystko sprawia, że słabo płatna, wyczerpująca oraz bardzo niebezpieczna praca zaczyna być szerokim łukiem omijana przez potencjalnych funkcjonariuszy, którzy mogliby pomóc zapanować nad sytuacją.

Podczas gdy Niemcy stoją w ogniu, rząd nadal uporczywie wpaja ludziom lewackie ideologie utrzymując , że nie ma żadnego problemu.

 “Niech politycy nam otwarcie wyjaśnią, które dziedziny przestępczości mamy odpuścić, a które są priorytetowe, bo ze wszystkimi na raz nie damy rady walczyć” – apelują policjanci.

Każda interwencja w arabskich dzielnicach kończy się tak samo: otoczeniem przez tłum wściekłych imigrantów. Mało tego! Jeżeli usiłują działać bardziej zdecydowanie, zostają od razu oskarżeni o nietolerancje i rasizm… więc nie robią nic. 


Zmieniony ( 27.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.