Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Węgry ++ arrow Nauki Chrystusa uczyniły wielką Europę i naród węgierski! Słowa Orbana wywołają wściekłość lewaków.
Wednesday 23 October 2019 12:15:18.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nauki Chrystusa uczyniły wielką Europę i naród węgierski! Słowa Orbana wywołają wściekłość lewaków. Drukuj Email
Wpisał: Viktor Orban   
31.10.2017.

"Nauki Chrystusa uczyniły wielką Europę i naród węgierski!"

Te słowa Wiktora Orbana wywołają wściekłość lewaków.http://nczas.com/wiadomosci/europa/te-slowa-wiktora-orbana-wywolaja-wscieklosc-lewakow-nauki-chrystusa-uczynily-wielka-europe-i-ludnosc-wegierska/Premier Węgier Viktor Orban wyraził [31 X] przekonanie, że po antychrześcijańskich internacjonalistycznych rządach jego kraj potrzebuje rządu starającego się przestrzegać zasad chrześcijańskich.

Według niego nie jest przypadkiem, a tylko „przejawem łaski Bożej” fakt, że obecnie na czele Węgier stoi chrześcijański rząd. Orban mówił o tym na uroczystości w Budapeszcie z okazji 500-lecia reformacji.

Jak powiedział, jego rząd uważa za swój obowiązek ochronę „form egzystencji wyrosłych z chrześcijaństwa”, ludzkiej godności, rodziny, narodu i wspólnot wyznaniowych, a także zachowanie poglądu na życie, który „na podstawie nauk Chrystusa uczynił wielkimi Europę i naród węgierski”.

Zaznaczył przy tym, że chrześcijańska Europa i Węgrzy potrzebują odnowy duchowej. „Bierzemy na siebie(…) jej część, która na nas przypada” – oświadczył.

Jak ocenił, „służenie człowiekowi jest w rządzeniu co najmniej równie trudne, co w Kościele, dlatego jestem osobiście wdzięczny za wsparcie, jakie otrzymujemy od naszych wspólnot duchowych, od Państwa, od protestantów i oczywiście od braci katolików”.

-„Jesteśmy wdzięczni, że naród się zjednoczył, stanął na nogi i wzmocnił się (…), że odzyskał siłę życiową, zdolność do działania i pragnienie czynu” – powiedział.

Jak dodał, uważa za przywilej to, iż „opatrzność w tej odnowie używa jako narzędzia nas: „naszych kościołów, rządu i wolnej społeczności węgierskich obywateli w całej Kotlinie Panońskiej”.

Orban podkreślił, że widzi pomoc boską także w tym, iż „chociaż musimy stawać do walki z potężnymi siłami, nawet światowymi, to wciąż stoimy na własnych nogach”.

-„Chcemy nie tylko takiej przyszłości, w której każdy ma pracę, bo to niemal już osiągnęliśmy, lecz także takiej, gdzie każda forma pracy – od zamiatania ulic po rządzenie krajem – służy także chwale bożej” – zadeklarował.

W tym roku przypada 500. rocznica przybicia przez Marcina Lutra 95 tez, w których odrzucił katolicką naukę m.in. o odpustach i pokucie, innych sakramentach i pośrednictwie kapłańskim, do drzwi kościelnej kaplicy w Wittenberdze. To wydarzenie uznawane jest za symboliczny początek reformacji.

Zmieniony ( 31.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.