Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 17 II arrow Wyraźny wzrost populacji [ludzi] w Afryce jest problemem dla zwierząt i należy go rozwiązać.
Wednesday 22 May 2019 07:04:16.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wyraźny wzrost populacji [ludzi] w Afryce jest problemem dla zwierząt i należy go rozwiązać. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
04.11.2017.

Wyraźny wzrost populacji w Afryce jest problemem dla zwierząt i należy go rozwiązać.

Książę William powiedział, że należy rozwiązać problem przeludnienia w Afryce.Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%."


John Moll http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ksiaze-william-powiedzial-ze-nalezy-rozwiazac-problem-przeludnienia-w-afryceEuropa ma bardzo poważny problem demograficzny - rodzi się zbyt mało dzieci, a w dodatku obserwujemy wymianę populacji, co oznacza, że kultura Europejczyków zostanie w przyszłości zastąpiona inną. Tymczasem w Afryce sytuacja jest odwrotna. Kobiety rodzą dużo dzieci, zaś społeczeństwa rozrastają się w bardzo szybkim tempie. Według księcia Williama, wyraźny wzrost populacji w Afryce jest problemem dla zwierząt i należy go rozwiązać. Tu pojawia się poparcie dla technik depopulacyjnych.Książę Cambridge uczestniczył na gali fundacji Tusk Trust, która zajmuje się ochroną przyrody w Afryce. Przemawiając w Londynie zwrócił uwagę, że za jego życia populacja dzikich zwierząt w skali globalnej spadła o ponad połowę. Z kolei populacja ludzi w Afryce rośnie w bardzo szybkim tempie, a według przewidywań, do 2050 roku będzie ponad dwa razy większa w porównaniu do obecnego stanu. To daje wzrost o około 3,5 miliona ludzi na miesiąc.

Książę William wskazuje na urbanizację, rolnictwo oraz rozwój infrastruktury jako zagrożenia dla dzikich zwierząt i proponuje natychmiastowe podjęcie działań. Nie powiedział tego wprost, lecz z jego wypowiedzi wynika, że chodzi o obniżenie przytostu lub nawet depopulację Afryki.

 

Jego pomysł zdają się potwierdzać członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Lata temu książę Karol oraz książę Filip wypowiadali się w podobnym tonie i ostrzegali, że populacja ludzi wciąż rośnie i należy coś z tym zrobić bo Ziemia nie będzie w stanie nas wszystkich pomieścić. Orędownikiem depopulacji jest także Bill Gates, który powiedział w 2010 roku:

"Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%."
===========================
Bill Gates wants a Billion Dead! Vaccines and Health Care will do the Job!

===================================

Podczas gdy książę William, który spodziewa się trzeciego dziecka chce ograniczenia populacji ludności w Afryce w trosce o zwierzęta, Europa powoli wymiera ale nie znajduje to zbyt wielkiego zainteresowania.

Taki najwyraźniej jest plan globalistów, którzy regularnie mówią o konieczności pozbycia się części ludności.

To już się dzieje poprzez aborcje, stosowanie antykoncepcji, propagowanie wygodnego stylu życia bez zakładania rodziny i rodzenia dzieci oraz masowe sterylizacje kobiet w Afryce.

Zmieniony ( 04.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.