Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 61 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '17 arrow "The Independent" nazwał Marsz Niepodległości "największym pochodem faszystów".
Wednesday 08 July 2020 15:46:13.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"The Independent" nazwał Marsz Niepodległości "największym pochodem faszystów". Drukuj Email
Wpisał: The Independent   
11.11.2017.

"The Independent" nazwał Marsz Niepodległości największym pochodem faszystówhttp://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjska-prasa-nazwala-marsz-niepodleglosci-najwiekszym-pochodem-faszystow


Brytyjska gazeta The Independent należąca do arabskiego szejka Mohameda Abuljadayela, wzięła na celownik opierającą się islamizacji Polskę i zaczęła tropić faszyzm w naszym Dniu Niepodległości. Szczególnie nie podoba im się przeprowadzany 11 listopada Marsz Niepodległości.

Impreza ta została otwarcie nazwana faszystowską!

The Independent twierdzi że Marsz obchodzony w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości jest największym na świecie zgromadzeniem faszystów i skrajnej prawicy, co w środowiskach lewackich jest utożsamiane jako niemal to samo.

W należącej do Araba gazecie wyrażono obrzydzenie ze względu na to, że tegoroczny Marsz Niepodległości przejdzie pod hasłem "My chcemy Boga". Zapewne pochwalili by hasło "Allahu Akbar" uznając je za słuszne i postępowe.

 

Temu arabskiemu medium w Wielkiej Brytanii bardzo się nie podoba tegoroczne hasło i przypominają że podobne słowa wygłosił w czasie lipcowej wizyty w Warszawie obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, który jest uważany przez islamistów i lewaków za wcielenie zła. 

The Independent publikuje też opinie polskich lewaków walczących z wolnością słowa w naszym kraju, na przykład z żałosnej organizacji Nigdy Więcej, tej samej, która wsławiła się promowaniem chorego na AIDS murzyna, który zdołał zarazić kilkanaście Polek. Oczywiście ludzie ci, mający powiązania z finansowym grandziarzem George'm Sorosem, bardzo chętnie atakują polski patriotyzm. Wzdrygają się też na formę uroczystego pochodu z biało czerwonymi flagami. Trudno im się dziwić, wszak ich szef walczy o wynarodowienie państw, a takie patriotyczne marsze to dla nich spełnienie najgorszych koszmarów.

Dziennikarze The Independent wsparci polskimi pseudo-specjalistami od Sorosa, rozprawiają o tym jak bardzo niebezpieczny jest polski faszyzm. Pasuje im to do promowanej przez nich idei, wedle której to nie Niemcy, a Polacy byli nazistami i mordowali żydów. Co ciekawe ten sam zachód który krytykuje polski patriotyzm nazywając go faszyzmem, nie widzi problemu w jawnym gloryfikowaniu zbrodniczych nazistowskich formacji takich jak SS Galizien, fo którego dochodzi na Ukrainie. Na próżno czekać na jakiekolwiek słowa oburzenia. 

Dzieje się tak dlatego, że antypolonizm jest uważany obecnie na świecie jako coś właściwego. Nie jesteśmy niestety uprzywilejowanym narodem, jak Ukraińcy czy Żydzi, których pod żadnym pozorem nie wolno krytykować w żadnej sprawie. Wręcz przeciwnie, krytyka Polaków jest w dobrym tonie. Arabska angielskojęzyczna gazeta dla Brytyjczyków, The Independent, bardzo często wpisuje się w tą retorykę.

Zabawne jest to, że dziennikarze nazywający polski Marsz Niepodległości wydarzeniem faszystów i ksenofobów, stwierdzają, że do Warszawy przyjadą ludzie z wielu europejskich krajów takich jak Węgier, Włoch, Szwecji, Łotwy, Estonii, Belgii, Holandii i nie widzą sprzeczności w zarzucaniu komuś ksenofobii mimo, że zaprasza na wydarzenie obywateli z wielu innych państw. Być może według lewackiej logiki, ksenofobią jest wyrażanie krytycznych opinii tylko o tych, których oni akurat lubią, na przykład ubogacających Europę hord z Afryki i Azji.

 Nie dajmy sobie wmówić, że patriotyzm jest jak faszyzm. Środowiska skupione wokół Georga Sorosa, aktywnie wspierającego islamizacja Europy i zniszczenie państw narodowych, w oczywisty sposób reagują agresją gdy widzą procesy prowadzące do umocnienia tożsamości narodowej. Dlatego ludzie ci nie spoczną dopóki nie uda im się mówić wszystkim, że każdy kto jest patriotą, jest również automatycznie faszystą. Ta metoda stygmatyzacji przeciwników politycznych stosując "argumentum ad hitlerum" jest znana od wielu lat i najwyraźniej nadal działa. Jednak ludzie, którzy tak łatwo przyklejają innym łatkę faszystów, sami nimi są, próbując rugować z przestrzeni publicznej wszystkie poglądy i zachowania sprzeczne z  szalonym lewicowym postrzeganiem świata.

Zmieniony ( 11.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.