Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 153 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zboczeńcy 16 arrow Wielka Brytania: Zboczeńcy uczą dwuletnie dzieci w przedszkolach [żłobkach?] "o gender i homofobii".
Thursday 22 April 2021 15:43:44.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wielka Brytania: Zboczeńcy uczą dwuletnie dzieci w przedszkolach [żłobkach?] "o gender i homofobii". Drukuj Email
Wpisał: Thomas Canham   
13.11.2017.

Wielka Brytania: Zboczeńcy uczą dwuletnie dzieci w przedszkolach "o gender i homofobii".https://www.magnapolonia.org/wielka-brytania-zboczency-beda-w-przedszkolach-uczyc-2-letnie-dzieci-na-temat-gender-i-homofobii/


W brytyjskim Bristolu zmiennopłciowi uczą w przedszkolach dzieci na temat gender, homofobii, mizoginizmu i tym podobnych. Słuchaczami pogadanek miejscowych drag queen są nawet 2-letnie dzieci.

Organizacja Drag Queen Story Time – DQST z Bristolu prowadzi akcję „uświadamiania” w tamtejszych przedszkolach.

Mężczyźni poprzebierani za wulgarne i wyzywające kobiety chodzą po placówkach gdzie czytają bajeczki i opowiadają historyjki.

Akcja została zainspirowana podobnymi działaniami w Stanach Zjednoczonych, gdzie wymalowani mężczyźni w damskich strojach chodzą również po przedszkolach, bibliotekach i szkołach i czytają, bądź opowiadają różne historyjki.

Jak wyjaśnia Thomas Canham, inicjator przedsięwzięcia chce by małe – nawet dwuletnie dzieci, były uczone o sprawach zmienno-płciowości, a także homofobii i mizogini.

Dziennik Mail on Sunday informuje, że według przedszkolnych kuratorów dzieci potrzebują takich lekcji i powinni słuchać „osób, które oparły się narzucanym przez płeć ograniczeniom”.

Według nich, u małych dzieci nie wykształciły się jeszcze żadne formy dyskryminacji, więc są wdzięcznymi i otwartymi słuchaczami.


Zmieniony ( 13.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.