Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Postęp postępu: "Selektywna redukcja nadliczbowych płodów" !
Sunday 18 April 2021 23:11:37.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Postęp postępu: "Selektywna redukcja nadliczbowych płodów" ! Drukuj Email
Wpisał: Kinga Małecka-Prybyło   
15.11.2017.

Postęp: "Selektywna redukcja nadliczbowych płodów" !Kinga Małecka-Prybyło <pomagam@stopaborcji.pl>Szanowny Panie Mirosławie,

niedawno informowałam Pana o nowym, antyaborcyjnym samochodzie, który dzięki pomocy naszych Darczyńców zaparkowaliśmy pod warszawskim Szpitalem Bielańskim.

Spodziewaliśmy się błyskawicznej reakcji aborcjonistów i długo nie musieliśmy czekać! W nocy ktoś przebił oponę w aucie oraz okleił jego kabinę wulgarnymi naklejkami.

To jeszcze nie wszystko. W tym samym czasie zwolennicy mordowania dzieci zaatakowali również naszego Żuka, który stoi pod Szpitalem Orłowskiego. Nieznani sprawcy zdewastowali całe auto zamalowując je szarą farbą.


Nasi wolontariusze już następnego dnia umyli Żuka i znów pokazuje on prawdę o aborcji. Prawdę, która odmienia sumienia ludzi. Chcemy ją głosić tak długo jak dokonywane będą morderstwa na dzieciach.

Tym bardziej, gdy będą to tak nieludzkie i barbarzyńskie zbrodnie, jak te, do których doszło w Oleśnicy.

Z tamtejszego szpitala dostaliśmy oficjalną informację, że w 2016 roku dokonano tam dwukrotnie tzw. selektywnej aborcji. Czy wie Pan na czym polega ta procedura? To zabicie w łonie matki, która spodziewa się bliźniąt, tylko jednego, wybranego dziecka.

W Oleśnicy zamordowano w ten sposób dwa maluszki, które podejrzewano o Zespół Downa i Zespół Turnera. Ich rodzeństwo przetrwało rzeź tylko dlatego, że nikt nie dopatrzył się u nich znamion choroby.

Nie potrafię sobie wyobrazić jak będą czuły się te dzieci w przyszłości, jeśli dowiedzą się, że rodzice zamordowali ich brata bliźniaka lub siostrę bliźniaczkę…. Czy gdy same zachorują pomyślą sobie: „mamusiu, teraz mnie też każesz zabić”?

Gdy o tym myślę przypomina mi się koszmar, który wydarzył się jakiś czas temu we Włoszech.

W trakcie selektywnej aborcji... pomylono dzieci! Zamiast dziecka, u którego podejrzewano Zespół Downa, zamordowano całkowicie zdrową dziewczynkę. Gdy rodzice dowiedzieli się o tej pomyłce nakazali wykonać drugą egzekucję.

Ta nieludzka, aborcyjna mentalność jest jeszcze bardziej powszechna w innych krajach. Kilka lat temu jeden z kanadyjskich portali opisywał historię małżeństwa, które mając już małe dziecko spodziewało się bliźniaków:
Oboje mamy swoje kariery zawodowe. Gdybyśmy zdecydowali się na trójkę dzieci w odstępstwie zalewie dwóch lat, to nagle całe nasze życie, jakie prowadziliśmy i jakie chcieliśmy dalej prowadzić, musiało by się zmienić.”
Zamordowali więc jedno z dzieci poprzez selektywną aborcję. To rozwiązanie doradzili im tamtejsi „lekarze”. Nie było chore, było po prostu niechciane.

Wie Pan jak nazywa się ta zbrodnia w języku aborcjonistów? „Selektywna redukcja nadliczbowych płodów!” Właśnie tak to nazywają, całkowicie otwarcie.

To redukcja ludzi zbędnych lub sprawiających kłopoty. Takim maluszkom wykonuje się zastrzyk z chlorku potasu, który powoduje zatrzymanie akcji serca. Później ich zwłoki wyrzuca się do kosza razem z innymi, niepotrzebnymi śmieciami...

Panie Mirosławie, selektywnych aborcji dokonuje się również w Polsce. Szpital w Oleśnicy jest tego przykładem. Musimy działać aby powstrzymać to bestialstwo i dotrzeć z prawdą o aborcji do możliwie dużej grupy ludzi, zanim będzie za późno.

Oprócz naszych akcji z samochodami i billboardami, kontynuujemy również antyaborcyjne pikiety na ulicach miast. Każdego dnia coraz szybciej zapada zmrok. Nasi wolontariusze wpadli na doskonały pomysł jak można to wykorzystać w walce o życie dzieci.

Zbudowali przenośny projektor, za pomocą którego wyświetlają filmy pokazujące jak dokładnie przebiega aborcja! To świadectwa byłego aborcjonisty dr Levatino – lekarza, który zamordował ponad 1200 dzieci. Teraz tłumaczy jak straszliwe rzeczy musi przejść dziecko w trakcie aborcji, jakich narzędzi używa aborter do jego uśmiercenia oraz w jaki sposób likwidowane jest ciało dziecka.

Filmiki doskonale widać z daleka na murach budynków. Niech Pan zobaczy ten efekt na krótkim nagraniu:

https://youtu.be/-abVDnJ0DTY

Pokaz filmu podczas pikiety na Placu Zamkowym, Warszawa 8.11.2017


Prawdę o aborcji nie tylko dobrze widać ale również słychać – do projektora podpięte są megafony, z których niesie się dźwięk: „...aborter usuwa część czaszki, łożysko i pozostałe części dziecka, zeskrobując je ze ścian macicy”.

Obok tego nie można przejść obojętnie. W tej chwili mamy jeden taki projektor w Warszawie.

Chcielibyśmy kupić jeszcze co najmniej dwa aby pokazywać prawdę o aborcji w kolejnych miastach. Jeden rzutnik kosztuje w promocyjnej cenie 5000 zł. Do tego za 2000 zł musimy dokupić akumulator, skrzynkę oraz wózek do transportu.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby kupić kolejne projektory i za ich pomocą pokazywać na ulicach filmy tłumaczące Polakom jak przebiega aborcja.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro - Prawo do życia

pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa

Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW


Zwolennicy zabijania dzieci i lekarze-mordercy wmawiają ludziom, że aborcja to zwykły „zabieg”. Filmy i animacje dr Levatino pokazują wyraźnie, że to okrutne morderstwo.

Proszę Pana o pomoc w kupieniu kolejnych projektorów abyśmy mogli dotrzeć z nimi do nowych osób, które nie wiedzą jeszcze czym jest i jak wygląda aborcja.

Serdecznie Pana pozdrawiam,
Kinga Małecka-Prybyło


PS: Całą konstrukcję naszego projektora może Pan zobaczyć tym zdjęciu.

Fundacja Pro - Prawo do życia

pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warsz

Zmieniony ( 15.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.