Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Proceder ingerencji UE zakończy się śmiercią Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.
Thursday 09 July 2020 13:23:56.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Proceder ingerencji UE zakończy się śmiercią Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Drukuj Email
Wpisał: Michał Marusik   
17.11.2017.

Michał Marusik: Proceder ingerencji w wolność polityczną narodów i państw zakończy się śmiercią Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.

I nie będzie czego żałować


Anna Wiejak

http://prawy.pl/61133-michal-marusik-proceder-ingerencji-w-wolnosc-polityczna-narodow-i-panstw-zakonczy-sie-smiercia-zwiazku-socjalistycznych-republik-europejskich-i-nie-bedzie-czego-zalowac/My, Polacy, dokładnie pamiętamy czas, kiedy to decyzje o tym, co nam, Polakom, wolno, a czego nam nie wolno zapadały w Moskwie. W Moskwie wytyczano granice naszej wolności i suwerenności – mówił podczas środowej debaty w Parlamencie Europejskim poświęconej stanowi praworządności w Polsce eurodeputowany Michał Marusik.

  • Zmieniło się od tego czasu bardzo wiele, ale widać, że dla nas, Polaków, zmieniło się to, że obecnie granice naszej politycznej wolności wyznaczać chce i wyznacza Bruksela i Strasburg – nie krył zawodu.

    Wiemy, że gwałt zadawany narodom i państwom zakończył się śmiercią Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich i ten sam proceder ingerencji w wolność polityczną narodów i państw zakończy się śmiercią Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. I nie będzie czego żałować, bo wolni obywatele i bezpieczni w wolnych i bezpiecznych krajach – taki powinien być nasz cel – podkreślał.

  • Kilkaset lat temu na europejskich dworach był chłopiec do bicia, taki urząd. Dziś z Polski zrobiliście sobie chłopca do bicia. Powiem to, co mówi polska ulica: „Ręce precz od Polski” – skonstatował.Zmieniony ( 17.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.