Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Izrael rozpoczyna masowe deportacje nachodźców.
Wednesday 21 October 2020 01:29:07.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Izrael rozpoczyna masowe deportacje nachodźców. Drukuj Email
Wpisał: Izrael   
26.11.2017.

Izrael rozpoczyna masowe deportacje nachodźców.http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/podczas-gdy-polsce-kazano-przyjmowac-imigrantow-izrael-rozpoczyna-masowe-deportacjeOd kilku lat Polska jest bezwzględnie potępiana za rzekomy rasizm, który ma wynikać z tego, że nie chcemy ulokować u siebie agresywnych tzw. uchodźców z Afryki i Azji. Tymczasem Izrael od samego początku nie miał zamiaru zabierać do siebie ani jednego migranta, zaś tych, którzy weszli do kraju nielegalnie czeka teraz deportacja do Afryki.

Izrael to niewielkie państwo w Azji odpowiadające wielkością województwu dolnośląskiemu. Gdy w 2015 roku nasilił się kryzys migracyjny, rząd postanowił bronić się przed zalewem muzułmanów, postawił ogrodzenie i nakazał wojsku pilnować granic.

Z wyjątkiem organizacji praw człowieka to nikt oficjalnie nie miał pretensji do Izraela, że nie chce przyjąć rzekomych uchodźców wojennych i nikt nawet nie reagował, gdy żołnierze rozganiali migrantów ogniem z broni palnej, a podobno to Polska i Węgry są rasistowskie i ksenofobiczne.

Otoczony muzułmanami Izrael podejmuje kolejne zdecydowane kroki wobec nachodźców. Tamtejszy rząd otwarcie nazywa ich intruzami. W kraju znajduje się obóz, w którym przebywa 40 tysięcy nielegalnych imigrantów i już w najbliższych tygodniach czeka ich deportacja. Izrael zaproponował Rwandzie po 5 tysięcy dolarów za każdego przyjętego nachodźcę, a także 3,5 tysiąca dolarów dla każdego kto dobrowolnie zgodzi się wyjechać z kraju. Deportacja nie będzie dotyczyła kobiet i dzieci, zaś władze chcą zakończyć operację i zlikwidować obóz w marcu przyszłego roku. Nielegalni imigranci, którzy nie zgodzą się opuścić Izraela zostaną zamknięci w więzieniach.

Izrael doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że fala muzułmańskich imigrantów i multikulturalizm wywrą ogromny wpływ na społeczeństwo. Widać to przecież na przykładzie Europy, a szczególnie w tak postępowych państwach jak Niemcy, Francja czy Szwecja, gdzie powszechnie znienawidzona biała rasa powoli wymiera, a wraz z nią kultura białego człowieka.

Wielki eksperyment zwany multikulturalizmem doprowadzi do sytuacji jak ta, która została przedstawiona w poniższym krótkim filmie zatytułowanym:

"Hitler Antyrasista".

https://youtu.be/VXiUh-LB0F8


Zmieniony ( 26.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.