Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 75 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow POLIN: Koniec polowania ? Już zdjęcia nad pobitą zwierzyną - i trąby zwycięstwa.
Sunday 31 May 2020 20:41:09.29.
W Y S Z U K I W A R K A
POLIN: Koniec polowania ? Już zdjęcia nad pobitą zwierzyną - i trąby zwycięstwa. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
29.11.2017.

POLIN: Koniec polowania ?

Już zdjęcia nad pobitą zwierzyną - i trąby zwycięstwa.

Mirosław Dakowski

W czasach dawno przeszłych polowali głównie ziemianie. Po polowaniu leśnicy układali całą zdobycz panów w rzędach – osobno żubry, niżej rogacze i łanie, dziki, potem sarny, zające. Uroczyście trąbiono – a myśliwi pozowali ze swą zdobyczą do zdjęć, robionych z magnezją. Niektórzy stawiali nogi na tuszach upolowanych zwierząt. Następowała uroczysta uczta, w czasie której chwalono się przygodami i zdobyczami.

Potem zapewne dzielono dziczyznę, wędzono – i używano zgodnie z jej wartością. Szynki, kiełbasy, pasztety...

Narzuca się to wspomnienie, bo:

Nagle, ni stąd ni zowąd, pojawił się „u nas” nowy celebryta, Jonny Daniels. ["Ja czuję się częścią Rodziny Radia Maryja. Bardzo się nią czuję.”] . Wszędzie go [w mediach] pełno.

To nie nowość.

Tak pojawiła się przed paru laty kandydatka komuszków na prezydenta Polski, która po totalnej klęsce zajęła stałe miejsce w meRdiach jako komentator pro-PiS-owski i wyjaśniaczka WSZYSTKIEGO.

Podobnie wykreowano z banana t. zw. „Dudusia”, który teraz ciągle peroruje „Ja-jako..”.To prezydent Polski.

A niejaki Kijowski? Tylko,że ten żałośnie skończył.

===================================

Ale w ostatnich dniach listopada nastąpił wysyp imprez, którym przewodniczył [też tak mówią o księdzu odprawiającym novusa] Jonny Daniels.

Uroczyste spotkanie odbyło się w piątek, 24 listopada w [kopiuję] „kaplicy w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II” u Ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka.

Ciekawi sprawy katolicy pytali, co to za „kaplica”, w której nie można dopatrzeć się żadnego Krzyża. Całą symbolika jest nie-katolicka, raczej gnostycka, spiralna. Zbliżona do masońskiego Ślimaka w San Giovanni Rotondo [por. : San Giovanni Rotondo - a gwałt masońskiego PAJĄKA i ŚLIMAKA ]

Ale taka powinna przecież być, by Główni Zaproszeni, tj. rabini, ministrowie państwa Izrael i nieodłączny Jonny Daniels mogli w myckach i bez wstrętu tam być i perorować.

Sprawozdania opublikowała TV Trwam [ Oto relacja : http://www.radiomaryja.pl/informacje/toruniu-odbyla-sie-konferencja-pamiec-nadzieja/

i inne media [por. u mnie: Premier Beata Szydło jawnie przyjęła "tajne" zaklęcia rabina. U Rydzyka.


U innych: Pani premier i "błogosławieństwo" rabina Ostroffa

http://ram.neon24.pl/post/141211,pani-premier-i-blogoslawienstwo-rabina-ostroffa

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368864-relacja-miedzynarodowa-konferencja-pamiec-i-nadzieja-poswiecona-polakom-ratujacym-zydow-o-rydzyk-dziekujemy-wszystkim-za-wsparcie-zdjecia

Do uczestników konferencji okolicznościowy list skierował prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.”

Chuligan oświęcimski patriarchą żydówki Beaty Szydło!

http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/6644-chuligan-oswiecimski-patriarcha-zydowki-beaty-szydlo

Itp.


W tej budowli doszło do uroczystego, ale o tajnej treści, „pobłogosławienia” Premier Szydło przez jakiegoś rabina.

Wścibscy i ciekawscy wyciągnęli z mediów żydowskich [ bo w t. zw. polskich o tym incydencie była cisza] , że niedawno ten pan tak głośno i bezczelnie, wraz ze swymi podopiecznymi, przeszkadzał wycieczkom zwiedzającym obóz w KL Auschwitz, że aż strażnicy, po wielu upomnieniach, byli zmuszeni do wezwania policji, by go okiełznać. A jego chucpa i wrzaski musiały być olbrzymie, gdyż policja, specjalnie tam przecież wyszkolona w szacunku i respekcie dla „starszych braci”, była zmuszona dać mu mandat, zdaje się 1000 złotych i wydalić poza Muzeum.

I teraz – wziął odwet: Załatwił sobie, że to ON namaści Premier Polski na jej nową, jawna już drogę: Premier POLIN?

Oczywiście od teraz Premier będzie pod życzliwym kierownictwem Namiestnika, którym stał się ten 31-letni międzynarodowy „przyjaciel wszystkich rządzących” - Jonny Daniels.

Szabasowa kolacja z polskimi politykami.

On też to w sobotę, 25 listopada 2017 w swej rezydencji w Warszawie przyjął na Wieczerzy Szabatowej śmietankę różnych tutejszych, niby- rządzących. Dostąpił tego zaszczytu Mateusz Morawiecki „super-premier”, jakiś Dziedziczak, v-premier Piotr Gliński... I inni. W jarmułkach oczywiście, chyba wszyscy [nie analizowałem dokładnie] .

Żydzi piszą:

Pod https://www.youtube.com/watch?v=rJscHItGPyI można zobaczyć sporo - i przeczytać:

W domu Jonny'ego Danielsa w Warszawie odbyła się wczoraj szabasowa kolacja z udziałem izraelskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary. Na spotkaniu byli obecni także polscy politycy, między innymi Piotr Gliński, Mateusz Morawiecki, Adam Bielan, Jan Dziedziczak i Arkadiusz Mularczyk. O kolacji na swoim Facebooku poinformował oraz dostarczył video sam minister Kara.

O tym spotkaniu mówiły „wiadomości TVP”, ale cóż: pod ich adresem jużFilm jest niedostępny.”.

==================================

Aktywność spotkaniowa jest przeogromna: "Przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich Lesław Piszewski oraz naczelny rabin Polski Michael Schudrich spotkali się 17 listopada z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim" – poinformował w komunikacie ZGWŻ.

Z relacji „społeczności międzynarodowej”, czyli Żydów, z przygody rabina w Auschwitz: [poniżej chyba tłumaczenie automatyczne, maszynowe? md]

Tali Farkash:

Muzeum: Grupa zachowała się nieodpowiednio

...Administracja muzeum powiedziała w odpowiedzi, że grupa zachowała się nieodpowiednio w miejscu pamięci.

"Stwarzało to problem dla innych przewodników i gości, którzy byli w tym samym czasie w miejscu .. Inni goście byli niepokojeni nawet w tak wrażliwym miejscu, jak krematorium, po tym, jak grupa opóźniła innych, którzy chcieli wejść" - czytamy w oświadczeniu.

Muzeum oskarżyło grupę o ignorowanie próśb o zachowanie ciszy w obozie Auschwitz II-Birkenau.

"Kilka wniosków od bezpieczeństwa pozostało bez odpowiedzi Szef delegacji odmówił podania nazwiska lub innych dokumentów, dlatego policja została wezwana, poprosiła o dokumenty i ukarała go za zakłócenie porządku publicznego." Nikt nie został aresztowany ".

Muzeum dodało, że incydent nie miał nic wspólnego z piosenkami, które grupa śpiewała. "Istnieją różne sposoby upamiętniania, ale nie mogą przeszkadzać innym odwiedzającym. Takie okropne zachowanie wywołuje osądzające komentarze innych odwiedzających.

"A jednak chcielibyśmy podkreślić, że większość odwiedzających - w tym grupy z Izraela - wie, jak zachowywać się w sposób odpowiedni dla miejsca pamięci, cały incydent został zarejestrowany i przeanalizowany, a reakcja personelu ochrony była właściwa w świetle sytuacja."

 Tali Farkash przyczyniła się do tego sprawozdania”

=========================

Darz bór!

Zmieniony ( 29.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.