Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 74 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow wieś; \"bitwa o handel\" arrow TASIEMIEC w mięsie firmy "Kraina Mięs" czyli "Morliny" z Biedronki !
Tuesday 04 August 2020 10:04:35.29.
W Y S Z U K I W A R K A
TASIEMIEC w mięsie firmy "Kraina Mięs" czyli "Morliny" z Biedronki ! Drukuj Email
Wpisał: Kraina Mięs   
30.11.2017.

TASIEMIEC w mięsie firmy „Kraina Mięs” czyli „Morliny” z Biedronki!


To obrzydliwe, co znalazł jeden z klientów Biedronki. W produkcie, który kupił znalazł sporego tasiemca. Okropny widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. [zdjęcie w oryginale. Nie radzę patrzeć... MD]

Jeden z internautów pochwalił się swoich nieudanym zakupem w sieci sklepów Biedronka. Chciał zrobić sobie smaczny i pożywny obiad, ale to co zobaczył w środku, zmroziło mu krew w żyłach. Robal, którego zobaczył, był ogromny.Na zdjęciu jakie zamieścił na serwisie Wykop.pl klient Biedronki można zobaczyć mięso firmy „Kraina Mięs” czyli „Morliny”. Spodziewał się smacznej tylnej ćwiartki z kurczaka, a dostał zepsute mięso z tasiemcem w środku.

Jak pisze internauta, robal miał koło 10 centymetrów. Data przydatności mięsa jest do 3 grudnia tego roku. Czyli jeszcze 5 dni, od momentu wstawienia wpisu. Jak widać na załączonym zdjęciu, już dawno nie nadaje się do spożycia.

Internauci są zszokowani tym, co zobaczyli. Nie mogą uwierzyć, że w Biedronce można kupić coś równie okropnego. Zwracają również uwagę na to, że ktoś powinien to mięso sprawdzać przed zapakowaniem. Firma nie ustosunkowała się do tego, co możemy zobaczyć, ale na pewno zdjęcia wpłyną na sprzedaż produktu.

Zmieniony ( 30.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.