Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 104 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow #ZATRZYMAJABORCJĘ poparło ponad 830 000 osób! Już jest w sejmie!
Wednesday 21 April 2021 12:42:57.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
#ZATRZYMAJABORCJĘ poparło ponad 830 000 osób! Już jest w sejmie! Drukuj Email
Wpisał: Kaja Godek   
30.11.2017.


 

#ZATRZYMAJABORCJĘ poparło ponad 830 000 osób! Już jest w sejmie!

Kaja Godek

Udało się! Po 3 miesiącach niezwykle intensywnej działalności związanej z projektem #ZATRZYMAJABORCJĘ nasza zbiórka podpisów dobiegła końca.

Nasi Wolontariusze – studenci rodzice, emeryci, lekarze, robotnicy fizyczni, duchowni - ludzie w różnym wieku i z różnych klas społecznych byli zaangażowani w ten duży projekt. To osoby, które chcą chronić życie ludzkie już w fazie początkowej – prenatalnej. Zdają sobie sprawę, że tych najmniejszych należy otoczyć szczególną ochroną, troską i miłością.

Chcę się z Panem podzielić cudowną wiadomością. Inicjatywę obywatelską
#ZATRZYMAJABORCJĘ poparło ponad 830 000 osób! To największa jak do tej pory zbiórka pod zakazem aborcji w historii naszego kraju. Ta ogromna liczba nie byłaby możliwa, gdyby również nie Pana wsparcie. Dlatego jestem Panu ogromnie wdzięczna. Podziękowanie składam nie tylko w imieniu własnym, ale także wszystkich Wolontariuszy i działaczy pro life.

Tak ogromne poparcie społeczeństwa za zakazem aborcji, to dowód na brak akceptacji zabijania dzieci w łonie matki, najmniejszych obywateli naszej Ojczyzny!

Każde życie jest darem i powinno być w sposób szczególny otoczone ochroną i opieką. Dzisiejszy dzień jest niezwykły i radosny i z całą pewnością zapisze się w historii naszego kraju.  

 
 PS. Razem z Panem pragniemy świętować ten rekordowy wynik. To jest potężny głos obywateli opowiadających się za ochroną życia ludzkiego. Jednak to dopiero część naszej działalności w kierunku zmiany obecnego prawa i możliwości narodzin dla każdego dziecka szczególnie tych słabych, chorych i bezbronnych. Teraz przed nami kolejne etapy wytężonej pracy, aby głos społeczeństwa został usłyszany przez posłów. Na bieżąco będę Panu przekazywać informacje o dalszych postępach w ramach inicjatywy #ZATRZYMAJABORCJĘ.

 WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

NAZWA ODBIORCY:

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

TYTUŁEM:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH


IBAN:

PL26114020040000320276153171

KOD SWIFT:

BREXPLPWMBK


===============================


[Widziałem w jakiejś TV ich zgromadzenie pod Sejmem. Śnieg walił, jedną z przemawiających była dziewczyna – mongołka.

W pięknym, gorącym wystąpieniu ukazywała naocznie, jaką zbrodnią jest aborcja „z podejrzenia o mongolizm”. Mirosław Dakowski]

Zmieniony ( 30.11.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.